Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
Kolonie i obozy językowe (język angielski) w Eastbourne w Anglii

KURSY JĘZYKOWE W EASTBOURNE

szkoła - wyjazdy grupowe - terminy i ceny - zdjęcia

 

Obóz językowy Eastbourne w Anglii

Naszym partnerem w Eastbourne jest szkoła językowa The English Language Centre (ELC), znana poprzednio jako Eastbourne School of English (w 2016 połączyła się w jedną markę "The English Language Centre" z partnerską szkołą w Brighton). Placówka działa jako fundacja edukacyjna założona w 1936 r. (80 lat działalności) i organizacja "non-profit", co oznacza, że wszystkie wypracowane środki finansowe przeznacza na ciągłe doskonalenie programów i jakości nauczania, podyplomowe kształcenie nauczycieli, czy zakup pomocy naukowych. Naczelną dewizą szkoły jest zapewnienie wysokiego standardu nauczania w przyjaznej, możliwie najbardziej zrelaksowanej atmosferze, czego gwarancją jest profesjonalizm doświadczonej kadry nauczycielskiej o najwyższych kwalifikacjach. Szkoła mieści się w dwóch stylowych budynkach położonych ok. 100 m. od plaży i mola i ok. 200 m od centrum handlowego. Do dyspozycji studentów jest: 25 sal lekcyjnych, świetnie wyposażone centrum multimedialne, biblioteka, laboratoria komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu, darmowe wi-fi, świetlica studencka, stołówka, tenis stołowy oraz ogród.

Gwarancję jakości szkoły stanowi:

akredytacja

członkostwo w

Akredytacja British Council

Członek English UK

  

   Wyjazdy grupowe:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży i dorosłych w wieku 16+ lat 2 i 3- tygodniowe wyjazdy grupowe do szkoły w Eastbourne z polskim rezydentem. Możliwe są też kursy z dojazdem indywidualnym - zaczynają sie one w każdy poniedziałek przez cały rok.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego General English z popołudniowymi opcjami tematycznymi w grupach międzynarodowych z angielskim nauczycielem:

► 25 lekcji (po 45 min.) tygodniowo. Zajęcia trwają od 9:00 do 12.30 (pon-pt) i po południu od 13:30 do 14:25 (pon-czw). W ramach lekcji 4 godziny tygodniowo przeznaczone są na zajęcia w grupach zainteresowań - np. doskonalenie poszczególnych sprawności językowych, przygotowanie do konkretnych egzaminów, dyskusje na wybrane tematy, warsztaty muzyczne, wideo, etc.

► 30 lekcji (po 45 min.) tygodniowo. Zajęcia trwają od 9:00 do 15:30 (pt do 12:30).

 

Tematy zajęć popołudniowych w ramach kursów (do wyboru):

 • Speaking, pronunciation & listening
 • Reading, writing and vocabulary
 • Academic English IELTS/EAP
 • Cambridge exam preparation: Cambridge First (FCE) and/or Advanced (CAE)
 • TOEIC preparation
 • English for Work

 

Kurs prowadzony metodą komunikatywną obejmuje kształcenie wszystkich sprawności językowych, a w szczególności mówienia. Grupy maksymalnie 14- osobowe. Przed przydzieleniem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Szkoła angielskiego w Eastbourne

 

 • Zakwaterowanie w 2- osobowych pokojach (zawsze z osobą o innym języku ojczystym) w domach specjalnie wyselekcjonowanych rodzin angielskich, mieszkających niedaleko szkoły. Osoby powyżej 18 roku życia kwaterowane są w pokajach 1- osobowych (obowiązkowa dopłata wg cennika poniżej).

Obóz językowy w Anglii

 

 • Wyżywienie Half Board: w tygodniu - śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje u rodzin, podczas weekend'ów - całodzienne wyżywienie u rodzin (z lunchem).
 • Przewidziane programem zajęcia pozalekcyjne (inne zajęcia pozalekcyjne płatne na miejscu).

⇒ zajęcia pozalekcyjne (bezpłatne lub po symbolicznych cenach): wideo, aerobik, karaoke, kręgle, zajęcia sportowe, wieczorki międzynarodowe, pikniki, konkursy, quizy, dyskoteki i in.

⇒ wycieczki półdniowe i całodniowe (ok. 10-50 funtów, płatne dodatkowo): Londyn, Oxford, Cambridge, Bath, Windsor & Hampton Court, Stonehenge, Hastings, Brighton, rejs statkiem do Beachy Head, English Riviera.

Szczegóły programu zajęć pozalekcyjnych.

 

 

 • Ubezpieczenie KL do 20 000 EURO, NNW do 15000 zł.
 • Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Opieka polskiego pilota - rezydenta w czasie podróży i pobytu w Eastbourne (rezydent przebywa w Eastbourne od 8 do 29.07.2018; wyloty z rezydentem 08.07, 15.07, powroty z rezydentem 22.07, 29.07) oraz pomoc w organizacji transferu z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania.
 • Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

 

 

   Terminy i ceny wyjazdu:  
 
Terminy*

Lekcji

tygodniowo

Cena w PLN

                   2 tygodnie

samolot:

08.07 - 22.07
15.07 - 29.07

25x45 min.

5380

30x45 min. 5980

                   3 tygodnie

samolot:

08.07 - 29.07

25x45 min.

8070

30x45 min.

8970

 
* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu - kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok (wyjazdy indywidualne, bez rezydenta)
 
Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

Do podanej ceny należy doliczyć:
 • przelot samolotem z Warszawy do Londynu (i z powrotem) - wylot w sobotę lub niedzielę, powrót w sobotę lub niedzielę; cena 1290 zł w przypadku lotu z polskim opiekunem w terminach podanych w tabelce powyżej - linie LOT, wylot w niedzielę godz. 15.10, powrót w niedzielę godz. 21.20 (info dla wyjeżdżających: skąd, o której, z kim, co zabrać); istnieje możliwość wykupienia dolotów do Warszawy w obie strony z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia (cena ok. 500 zł); możliwe jest również zarezerwowanie każdego innego lotu po aktualnych cenach przewoźników.
 • opłaty transferowe do Eastbourne z lotniska w Londynie oraz przejazd z dworca w Eastbourne do miejsca zakwaterowania w dniu przyjazdu (i z powrotem): 100 funtów, płatne obowiązkowo u opiekuna grupy; w innych terminach można zamówić transfer w obie strony organizowany przez szkołę z lotniska Heathrow - koszt 130 funtów, Stansted - 165 funtów, Luton - 175 funtów.
 • (opcjonalnie) dopłata do pokoju 1- osobowego lub o podwyższonym standardzie; uwaga: osoby powyżej 18 roku życia kwaterowane są w pokojach 1- osobowych - obowiązkowa dopłata 120 zł / tydzień.
 • ewentualne koszty transportu z miejsca zakwaterowania do szkoły.
 • (opcjonalnie) nie objęte ofertą fakultatywne zajęcia pozalekcyjne, w tym bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
 • (opcjonalnie) ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu: 3% ceny.

 

   Obejrzyj:  

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu w Anglii:

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe