Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

sprachcaffe eastbourne

WAKACYJNY OBÓZ JĘZYKOWY W EASTBOURNE (ANGLIA)

szkoła - wyjazdy grupowe - terminy i ceny - zdjęcia

 

obóz językowy eastbourne

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-17 lat na wakacyjny, międzynarodowy obóz językowy w Eastbourne, spokojnym nadmorskim miasteczku pieszczotliwie nazywanym przez mieszkańców "Sunshine Coast". Miejscowość jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Anglii, a otaczające ją wzgórza sprawiają, że panuje tam przyjemny, łagodny klimat, przyciągający wielu turystów. W tym popularnym kurorcie znajduje się siedmiokilometrowa, tętniąca życiem i letnią atmosferą promenada. Miasto jest wyjątkowo lubiane przez młodych ludzi, m.in. dzięki licznym centrom handlowym, pubom, dyskotekom i kawiarniom. Również okolice Eastbourne oferują wiele atrakcji, z których warto skorzystać - imponujące klify kredowe czy Londyn znajdują się "na wyciągnięcie ręki".

Organizatorem obozu jest renomowana szkoła Sprachcaffe, należąca do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, która posiada 30 ośrodków na całym świecie i ma ponad 30-letnie (rok założenia 1983) doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Nowocześnie wyposażony budynek szkoły w Eastbourne znajduje się w centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu, bezpośrednie sąsiedztwo placówki oferuje wiele możliwości rozrywki, rekreacji i szereg obiektów sportowych.

Gwarancję jakości szkoły stanowi:

akredytacja

członkostwo w

Akredytacja British Council

Członek English UK

  

   Wyjazdy grupowe:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat 2 i 3- tygodniowy wyjazd grupowy na obóz językowy w Eastbourne z polskim opiekunem z wylotem z Warszawy.

W skład i cenę tego wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego General English (język ogólny): 20 (po 45 min.) tygodniowo rano lub po południu. Uwaga: w ofercie jest również kurs intensywny (30 lekcji tygodniowo), który może pokrywać się z częścią szkolnego programu pozalekcyjnego.

Kurs prowadzony jest metodą komunikatywną przez specjalizujących się w nauczaniu młodzieży lektorów angielskich (native speakerów) i obejmuje kształcenie wszystkich umiejętności językowych, a w szczególności mówienia poprzez konwersacje, gry, projekty. Grupy są międzynarodowe, maksymalnie 15- osobowe, podzielone na poziomy zaawansowania. Przed wyjazdem uczniowie piszą on-line test kwalifikacyjny, który decyduje o ich przydzieleniu na odpowiedni poziom. Po zakończeniu nauki otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Brighton lekcja

 • Zakwaterowanie (do wyboru):

=> w pokojach 3- osobowych w domach specjalnie dobranych rodzin goszczących; maks. 30 min transportem publicznym do szkoły;

=> w pokojach 1 lub 2- osobowych w szkolnym internacie, ok. 15-20 min pieszo od miejsca zajęć; pokoje są łączone w 6-8- osobowe apartamenty.

 • Wyżywienie Full Board: śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących lub w internacie oraz pakowany lunch w formie suchego prowiantu.
 • Program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek (obowiązkowy, płatny dodatkowo na miejscu - zob. cennik na dole strony). W programie: impreza powitalna, plaża Long Beach, gdzie można pływać, surfować czy grać w siatkówkę plażową, wieczorne spotkania przy grillu, wieczory gier, wycieczki np. do Brighton i Londynu. W trakcie obozu 2- tygodniowego odbędzie się 1 całodniowa i 2 półdniowe wycieczki, a 3- tygodniowego: 2 całodniowe i 3 półdniowe. Możliwość wykupienia bardziej intensywnego programu pozalekcyjnego.
 • Ubezpieczenie Signal Iduna: KL do 10 000 EURO, NNW do 15 000 zł, bagażu do 800 zł.
 • Opieka polskiego opiekuna w czasie podróży samolotem do Londynu; opiekun będzie przebywal w pobliskiej miejscowości Brighton i odwiedzał polskich obozowiczów w Eastbourne przynajmniej 1 raz w tygodniu lub w razie potrzeby; opieka wykwalifikowanych lokalnych opiekunów mówiących po angielsku oraz rodzin goszczących w Eastbourne (w przypadku wybrania tej formy zakwaterowania).
 • Transfer z/na lotnisko Heathrow w Londynie do/z Eastbourne.
 • Materiały do nauki, szkolny T-shirt, zeszyt, długopis, dyplom ukończenia kursu.
   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Terminy Liczba lekcji tygodniowo Zakwaterowanie Cena w PLN

            2 tygodnie

23.07 - 05.08.2017 20x45 min. rodzina FB 4099
internat FB 6025

            3 tygodnie

23.07 - 12.08.2017  20x45 min. rodzina FB 5950
internat FB 9250

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 procent w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

Uwaga! Istnieje możliwośc wzięcia udziału w kursie z indywidualnym (bez polskiego opiekuna) dojazdem samolotem przez całe wakacje. W tym przypadku uczestnicy odbierani są przez przedstawicieli szkoły z lotniska w Londynie (Heathrow lub Gatwick) w każdą niedzielę w godz. 09:00-19:00 i dowożeni do miejsca zakwaterowania w Eastbourne.

Do podanej ceny należy doliczyć (płatne dodatkowo):

 • przelot grupowy z opiekunem Warszawa-Londyn-Warszawa: 1290 PLN.
 • obowiązkowy program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: 120 funtów / 2 tygodnie, 170 funtów / 3 tygodnie (płatne u opiekuna grupy na zbiórce na lotnisku w Warszawie); dopłata do intensywnego program pozalekcyjnego 50 funtów / tydzień.

Dopłaty opcjonalne:

 • do kursu intensywnego (30 lekcji tygodniowo): 275 zł / tydzień.

Sugerowane kieszonkowe: 140 GBP na 2 tygodnie.

 

   Obejrzyj:  
 • galeria zdjęć Eastbourne i szkoły:

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe