Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

szkoła średnia

POBYT INTEGRACYJNY W SZKOLE ŚREDNIEJ

 

szkoła - program wyjazdu - terminy i ceny - zdjęcia i filmy

 

Ardmore

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na wyjazdy integracyjne do brytyjskich szkół średnich, będące idealną okazją by podszkolić swój angielski w naturalnych warunkach i od podstaw zrozumieć działanie brytyjskiego systemu szkolnictwa. Program "High School Full Integration", skierowany do zagranicznych nastolatków, którzy chcą posmakować życia i nauki w prawdziwej angielskiej szkole, organizowany jest przez założoną w 1984 roku sieć szkół językowych Ardmore, specjalizującą się w wakacyjnych kursach all inclusive dla młodzieży (ponad 30 ośrodków w UK i USA). Firma posiada akredytację British Council i zrzeszona jest w wielu organizacjach gwarantujących wysoką jakość świadczonych usług (np. English UK, ALTO).

 

Program realizowany jest w trzech lokalizacjach: Londynie, barwnej stolicy Wielkiej Brytanii i jednym z najbardziej fascynujących miast świata, Oxfordzie, siedzibie prawdopodobnie najsłynniejszego na świecie uniwersytetu, oraz w Eastbourne, urokliwej miejscowości malowniczo położonej na klifowym wybrzeżu południowej Anglii.

 

londyn

 

   Program wyjazdu:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 2- tygodniowy wyjazd na pobyt integracyjny w brytyjskiej szkole średniej z przelotem do Londynu z polskim opiekunem. W okresie polskich wakacji jedynym możliwym terminem jest 2-16 lipca, natomiast sam program dostępny jest też w ciągu roku od 9 stycznia do 15 lipca. Może on być również wstępem do kursu językowego w którejś z oferowanych przez nas szkół w Londynie, Eastbourne lub Oxfordzie.

 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • High School Full Integration Programme:

Uczestnicy programu przez wybrany okres czasu (co najmniej 2 tygodnie, w tym 10 dni nauki) będą prowadzić życie brytyjskiego nastolatka, uczestnicząc we wszystkich zajęciach szkoły (zwykle w godz. 9.00 - 16.00) w swojej grupie wiekowej oraz mieszkać u rodziny goszczącej. Zazwyczaj zajęcia zaczynają się ogólnoszkolnym apelem, na którym przekazywane są wszystkie ważne informacje, następnie uczniowie biorą udział we wszystkich lekcjach (przedmioty dostępne w danej szkole), jak również w zajęciach sportowych, artystycznych (np. wystawianie sztuk teatralnych, zajęcia plastyczne czy muzyczne) i praktycznych (np. nauka gotowania).

W przerwach (włącznie z godzinną przerwą na lunch) i po lekcjach uczestnicy programu będą mieli możliwość nawiązywać znajomości ze swoimi angielskimi rówieśnikami. Każdy uczeń otrzyma atrybut charakterystyczny dla danej szkoły, np. krawat, szalik czy chustkę. Pełna informacja na temat konkretnej szkoły będzie dostępna przed wyjazdem, tak aby na miejscu dostosować się do panujących w niej zwyczajów. Podczas pobytu przewidziana jest również 1 wycieczka lokalna tygodniowo (bilety wstępu płatne dodatkowo).

Zobacz przykladowy program pobytu.

Uwaga! Minimalny poziom języka wymagany do uczestnictwa w programie to średniozaawansowany, czyli B2 (egzamin IELTS na 5.5 pkt).

 

klasa

 

 • Zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach (zawsze z osobą o innym języku ojczystym) w domach specjalnie dobranych rodzin goszczących, mieszkających zazwyczaj niedaleko szkoły. Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie): w tygodniu - śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje u rodzin oraz w ciągu dnia lunch w szkolnej stołowce, podczas weekendów całodzienne wyżywienie (z lunchem) u rodzin.

rodzina goszcząca

  

 • Ubezpieczenie KL do 20 000 EURO, NNW do 15 000 zł.
 • Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Opieka polskiego opiekuna w czasie podróży samolotem do/z Londynu (wylot z opiekunem: 01.07.2018, powrót z opiekunem: 15.07.2018), opieka koordynatora Ardmore na miejscu .
 • Materiały do nauki.

 

   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Terminy*

Cena w PLN**

2 tygodnie:

01.07 - 15.07.2018

8290

 

* W tym terminie przeloty są z polskim opiekunem. Program dostępny jest też w ciągu roku od 9 stycznia do 15 lipca.

** Dodatkowy tydzień: dopłata 3900 zł.

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

Do podanej ceny należy doliczyć:

 • (w terminie wakacyjnym) przelot grupowy samolotem z polskim opiekunem z Warszawy do Londynu (i z powrotem) - linie LOT, wylot w niedzielę godz. 15.10, powrót w niedzielę godz. 21.20, cena: 1290 zł (info dla wyjeżdżających: skąd, o której, z kim, co zabrać); istnieje możliwość wykupienia dolotów do Warszawy w obie strony z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia (cena ok. 500 zł); w pozostałych terminach - dowolny lot;
 • koszty transferu z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania (i z powrotem);
 • ewentualne koszty transportu z miejsca zakwaterowania do szkoły;
 • ewentualne koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów podczas wycieczek;
 • (opcjonalnie) fakultatywne zajęcia pozalekcyjne i wycieczki;
 • (opcjonalnie) ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu: 3% ceny wyjazdu.

 

   Obejrzyj:  

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu w Anglii: 

 • zdjęcia z naszych wyjazdów grupowych z poprzednich lat
 • poznaj naszych liderów wyjazdów grupowych

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe