Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Obóz angielskiego w Londynie

OBÓZ JĘZYKOWY W LONDYNIE

 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-17 lat do Londynu na wakacyjny obóz językowy "English in Action", będący propozycją dla uczących się języka angielskiego, którzy chcą poznać największe atrakcje turystyczne stolicy Wielkiej Brytanii. Praktyczne ćwiczenie angielskiego poza "murami" szkoły w naturalnych sytuacjach - poprzez kontakt z członkami rodzin goszczących, u których zakwaterowani są uczestnicy obozu, z przewodnikami w muzeach, z londyńczykami w sklepach, czy na ulicach, połączone z intensywnym zwiedzaniem - to niepowtarzalna szansa na wypróbowanie swoich umiejętności językowych w praktyce i mobilizacja do dalszej nauki. Dzięki ciągłemu i niewymuszonemu kontaktowi z prawdziwym mówionym angielskim uczestnicy obozu mogą szybko przełamać bariery komunikacyjne i zacząć posługiwać się językiem obcym. Z kolei dzięki zakwaterowaniu u rodzin goszczących mają okazję zobaczyć, jak żyje lokalne społeczeństwo.

Warsztaty językowe prowadzone są "w terenie" przez polskiego lektora  i obejmują:

 • zadania do wykonania na mieście,
 • odgrywanie scenek z życia codziennego (zakupy, pytanie o drogę, itp.),
 • quizy, zabawy, zagadki w języku angielskim,
 • zwiedzanie w języku angielskim z lektorem.

 

Obozy językowe w Londynie

 

W programie obozu, oprócz zwiedzania największych atrakcji stolicy Anglii, jak Big Ben, Buckingham Palace czy Tower Bridge, znajduje się całodniowy pobyt w Thorpe Park - największym parku tematycznym w Wielkiej Brytanii, z gigantycznymi kolejkami górskimi (aż 30) oraz innymi atrakcjami i pokazami tematycznymi, a także wejście do interaktywnego muzeum strachu The London Dungeon, które w niebanalny sposób pokazuje mrożącą krew w żyłach historię Anglii. Aktorzy pokażą nam i wytłumaczą działanie narzędzi tortur, przejedziemy się podziemną kolejką, zobaczymy lochy, a wszystko to w towarzystwie widowiskowych efektów specjalnych. Ponadto pojedziemy na całodniową wycieczkę nad morze do Brighton, gdzie niedaleko zobaczymy piękne klify Seven Sisters.

 

Thorpe Park

 

   Ramowy program obozu:  

 

Dzień 1
Wyjazd z Polski, przejazd w stronę Anglii.
 
Dzień 2
Przeprawa przez Kanał La Manche, przejazd do Londynu i rozpoczęcie zwiedzania. Spotkanie ze sztandarowymi atrakcjami miasta, w programie zwiedzanie m.in.: Buckingham Palace z zewnątrz, rządowa ulica Whitehall, spacer przez St James Park do Horse Guards Parade i Trafalgar Square. Wizyta w National Gallery.
 
Dzień 3
Most Millenium, Katerdra St Paul's, poznamy historię Londynu w Muzeum Londynu, gdzie znajduje się m.in. złota karoca z XVII wieku. Następnie City of Westminster, w tym Opactwo Westminster z zewnątrz, Big Ben, zdjęcie na tle London Eye. Zwiedzanie The London Dungeon.
 
Dzień 4
Covent Garden Market, gdzie można zobaczyć jak Londyn rozpoczyna dzień. Dzielnica SOHO, Piccadilly Circus. Zwiedzanie British Museum. Zakupy na Oxford Street.
 
Dzień 5

Całodniowa wycieczka do nadmorskiej miejscowości Brighton. Spacer: molo, Royal Pavillion, plaża. Później spacer do klifów Seven Sisters.
 
Dzień 6
Zwiedzanie Greenwich, gdzie będziemy mieć okazję stanąć na równiku "zero" i zobaczyć astronomiczne obserwatorium królewskie, National Maritime Museum, gdzie można zobaczyć między innymi przedmioty wyłowione z Titanica i Queen's House. Rejs po Tamizie do Tower Bridge. Wejście do Tower Bridge: wjazd na górę i wystawa. Spacer do Tower of London, Doki Św. Katarzyny oraz Szekspirowski Teatr Globe.
 
Dzień 7
Całodniowa zabawa w Thorpe Park.
 
Dzień 8
Muzeum Historii Naturalnej i/lub w Muzeum Nauki. Spacer po Hyde Park. Wyjazd z Anglii późnym popołudniem.
 
Dzień 9
Przyjazd do Polski późnym popołudniem.

 

   Zakwaterowanie:  

 

Rodziny goszczące w okolicy Londynu: pokoje 2-, 3-osobowe, łazienka dzielona z domownikami. Wszyscy uczestnicy obozu są zakwaterowani w jednej okolicy. Rano rodziny odprowadzają ich na ustalone miejsce zbiórki, a wieczorem odbierają je z niego.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania, pakowane lunche, obiadokolacje). Wyjazd rozpoczynamy obiadokolacją pierwszego dnia po przyjeździe do Anglii, a kończymy pakowanym prowiantem w dniu wyjazdu z Londynu.

 

TRANSPORT I TRANSFERY:

Wyjazd grupowy autokarem z polskim opiekunem. Wyjazdy z miast: Warszawa (Dworzec PKS Zachodni, stanowisko 13 lub 14), Łódź, Konin, Poznań, Torzym. Godziny wyjazdu będą podane w późniejszym terminie.

TRANSFERY Z INNYCH MIAST POLSKI*:
• Radom: dopłata 100 PLN,
• Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rzeszów, Tarnów, Kraków: 250 PLN,
• Grudziądz, Inowrocław, Brzeg, Wrocław, Legnica: 150 PLN,
• Kielce, Lublin, Katowice, Opole: 200 PLN,
*transfer do autokaru głównego organizowany jest przy minimum 3 osobach z danego miasta.

OPIEKA:

Uzestnicy obozu przebywają pod opieką polskiego pilota/wychowawcy, który codziennie rano odbiera ich na miejscu zbiórki, dokąd dowożone są przez rodziny goszczące.

 

TERMINY W 2017 ROKU:

 • 01.07 - 09.07.2017
 • 08.07 - 16.07.2017

CENA: 1499 zł + przejazd.

 

CENA OBEJMUJE:

 • warsztaty językowe z języka angielskiego;
 • zakwaterowanie u rodziny goszczącej;
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie;
 • opieka wychowawcy/lektora;
 • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż;
 • certyfikat ukończenia kursu "English in Action";
 • materiały dydaktyczne;
 • gadżety: zeszyt, długopis, T-shirt.

DODATKOWO PŁATNE:

 • przejazd autokarem: 690 zł;
 • obowiązkowy program wycieczkowy z przejazdami lokalnymi, płatny opiekunowi na zbiórce:
  120 funtów / 1 tydzień (uczestnicy poniżej 16 lat),
  130 funtów / 1 tydzień (uczestnicy 16-17 lat).

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Osoba wyjeżdżająca na obóz powinna zabrać ze sobą słownik, paszport, adaptor, kostium kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem.
W czasie przejazdu do Anglii należy zaopatrzyć się we własny prowiant. Na drogę powrotną obozowicze dostaną lekki prowiant (2 kanapki, napój i słodycz).


SUGEROWANE KIESZONKOWE:

50 funtów na 1 tydzień (oprócz opłaty za program).

 

ZDJĘCIA Z OBOZU "ENGLISH IN ACTION":

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe