Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

kursy językowe Londyn

KURSY JĘZYKOWE W LONDYNIE

 

szkoła - wyjazdy grupowe z rezydentem - terminy i ceny - zdjęcia i filmy

 

obóz językowy Londyn

Zapraszamy na wakacyjny kurs językowy dla młodzieży i dorosłych w Londynie organizowany przez międzynarodową sieć szkół języka angielskiego o nazwie Language and Leisure (LAL). Jej londyński oddział mieści się w nowoczesnym, klimatyzowanym  budynku o nazwie Allied House, położonym przy głównej ulicy Twickenham, w samym sercu tej tętniącej życiem dzielnicy na zachodnich obrzeżach stolicy Wielkiej Brytanii, w odległości zaledwie 3-minutowego spaceru od Tamizy. Szkoła dysponuje 12. przestronnymi klasami wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, ponadto uczniowie mogą korzystać z laboratorium językowego, wi-fi (bezpłatnie),  komputerów z dostępem do internetu, księgarni, biblioteki i świetlicy studenckiej z napojami na miejscu.

LAL to nowoczesna szkoła językowa, ktorej pełna nazwa "Language and Leisure", czyli "język i wypoczynek", bardzo trafnie oddaje jej założenia – naukę w możliwie jak najbardziej zrelaksowanej, wakacyjnej atmosferze.

Twickenham to elegancka dzielnica na zachodnich obrzeżach Londynu (w obrębie gminy Richmond-upon-Thames, ok. 16 km od centrum miasta), malowniczo położona nad Tamizą. Słynie ze stylowych wiktoriańskich domów, pięknych parków, największego stadionu rugby w UK oraz najstarszego w kraju katolickiego uniwersytetu St Mary’s.

 

 

Gwarancję jakości szkoły stanowi:

 

akredytacja

członkostwo w

Akredytacja British Council

Członek English UK

  

   Wyjazdy grupowe z polskim rezydentem:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży i dorosłych w wieku 16+ lat 1, 2 lub 3- tygodniowe wyjazdy grupowe z polskim rezydentem do szkoły LAL w Londynie.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego prowadzony przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli angielskich (native speakerów). Grupy maksymalnie 12- osobowe, międzynarodowe. Do wyboru są następujące opcje:

⇒ kurs General English: 20 lekcji (po 45 min.) tygodniowo, wszystkie poziomy zaawansowania, zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 8:45-12:15 (z 30 min. przerwą);

⇒ kurs Intensive English: 30 lekcji (po 45 min.) tygodniowo, wszystkie poziomy zaawansowania, zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 8:45-14:30; połączenie kursu General English (opis powyżej) i 10 dodatkowych lekcji po południu podczas których ćwiczone są umiejętności i wiedza zdobyte w czasie kursu podstawowego.

⇒ kurs Afternoon English: 10 lekcji (po 45 min.) tygodniowo, wszystkie poziomy zaawansowania, zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. popołudniowych.

 

Kursy prowadzone metodą komunikatywną obejmują kształcenie wszystkich umiejętności językowych, ze szczególnym naciskiem na zdolności komunikacyjne i poszerzanie zasobu słownictwa. Podczas zajęć uczniowie zachęcani są do aktywności poprzez dyskusje czy odgrywanie ról.

Przed przydzieleniem do odpowiedniej grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny określający ich poziom zaawansowania. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują raport osiągnięć przygotowany przez nauczyciela oraz certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego, honorowany przez British Council.

Przykładowy plan i tematyka zajęć.

 

angielski w londynie

 

 • Zakwaterowanie i wyżywienie według dwóch opcji (do wyboru):

⇒ w 1-osobowych pokojach w domach specjalnie dobranych rodzin goszczących w mieszkalnej części dzielnicy Twickenham; odległości do szkoły: na pieszo lub krótki dojazd komunikacją miejską; wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie: śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje) u rodzin goszczących.

 

rodziny goszczące

 

⇒ (min. wiek 18 lat) w internacie (rezydencji szkolnej) bez wyżywienia (Self Catering) - nowoczesny budynek Grosvenor Hall, położony tuż obok szkoły; mieszkania z pokojami 1- os., z umywalkami, łazienki na korytarzu lub studio 2-os z łazienką; każde mieszkanie posiada w pełni wyposażoną kuchnię; w budynku: internet bezprzewodowy, pralnia; sprzątanie i zmiana pościeli co tydzień.

 

internat

 

 • Program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: w cenie wyjazdu wieczorek zapoznawczy i wycieczka po okolicy; pozostałe zajęcia są do wyboru i dodatkowo płatne na miejscu.

Zobacz przykładowe propozycje zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

 

zajęcia pozalekcyjne

 

 • Ubezpieczenie KL do 20 000 EURO, NNW do 15 000 zł.
 • Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Opieka polskiego pilota - rezydenta w czasie podróży samolotem i pobytu w Londynie (rezydent przebywa w Londynie od 01.07.2018 do 22.07.2018; wyloty z rezydentem: 01.07, 08.07, 15.07.2018, powroty z rezydentem: 15.07, 22.07, 29.07.2018).
 • Materiały do nauki (podręcznik), dyplom ukończenia kursu.
   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Terminy* Cena w PLN

zakwaterowanie: rodzina HB lub internat SC

kurs (liczba lekcji tygodniowo):

10x45 min 20x45 min 30x45 min

1 tydzień:

01.07 - 08.07
08.07 - 15.07
15.07 - 22.07

3340 3840 4140

2 tygodnie:

01.07 - 15.07
08.07 - 22.07
15.07 - 29.07

5980 6980 7580

3 tygodnie:

01.07 - 22.07
08.07 - 29.07

8620 10120 11020

 

* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu - kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok.

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

Do podanej ceny należy doliczyć:

 • przelot samolotem z Warszawy do Londynu (i z powrotem) - wylot w sobotę lub niedzielę, powrót w sobotę lub niedzielę; cena 1290 zł w przypadku lotu z polskim opiekunem - linie LOT, wylot w niedzielę godz. 15.10, powrót w niedzielę godz. 21.20 (info dla wyjeżdżających: skąd, o której, z kim, co zabrać); istnieje możliwość wykupienia dolotów do Warszawy w obie strony z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia (cena ok. 500 zł); możliwe jest również zarezerwowanie każdego innego lotu po aktualnych cenach przewoźników.
 • opłata za transfer do miejsca zakwaterowania (i z powrotem) z/na lotnisko w Londynie w dniu przyjazdu i wyjazdu: 100 funtów (płatne u opiekuna grupy); w przypadku terminów bez polskiego rezydenta można zamówić transfer w obie strony organizowany przez szkołę: z lotniska Heathrow – 115 funtów, ze Stansted – 225 funtów, z Luton – 220 funtów.
 • (w przypadku zakwaterowania w internacie) depozyt za ewentualne zniszczenie wyposażenia - 50 funtów, płatne po przyjeździe, zwracane w dniu wyjazdu.
 • ewentualne koszty dojazdów z miejsca zakwaterowania do szkoły.
 • (opcjonalnie) nie objęte ofertą fakultatywne zajęcia pozalekcyjne, w tym bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
 • (opcjonalnie) ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu: 3% ceny.
   Obejrzyj:  

 

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu w Anglii:

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe