Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
obozy angielski oksford
 
KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE W OXFORDZIE

 

Szkoła / kampus Wiek Lekcji tygodniowo Zakwaterowanie Transport Terminy**
14-18 15x60 min internat FB* samolot

1 tydzień:
08.07 - 15.07
15.07 - 22.07

2 tygodnie:
01.07 - 15.07
08.07 - 22.07
15.07 - 29.07

3 tygodnie:
01.07 - 22.07
08.07 - 29.07

14-18 15x60 min internat FB*
alt CES
16+

20x45 min

30x45 min

rodzina HB*

akademik SC*

* FB = Full Board - pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie); HB = Half Board - 2 posilki dziennie (śniadania, obiadokolacje); SC = Self Catering - wyżywienie na własną rękę.

** Podane w tabeli powyżej terminy dotyczą przelotów do/z Londynu z polskim opiekunem; możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu (bez opiekuna) i terminu wyjazdu (wyloty bez opiekuna 22.07, 29.07, 05.08 i 12.08).

 

W wakacje letnie zapraszamy młodzież w wieku od 14 lat wzwyż oraz dorosłych na międzynarodowe kursy i obozy językowe do słynnego angielskiego Oksfordu. Cechują się one bardzo bogatym programem zajęć pozalekcyjnych i wycieczek, wśrod których nie może zabraknąć oczywiscie całodniowego wypadu do Londynu. Starsza młodzież i dorośli mogą też skorzystać z oferty samego kursu, organizując sobie czas wolny na własną rękę lub wybierając z programu dodatkowego te propozycje, w których chcą brać udział.

Na uczestników wyjazdu czekają doskonale wyposażone i położone ośrodki znanych szkół językowych, które mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów angielskiego dla obcokrajowców oraz organizacji tego rodzaju imprez wakacyjnych.

 

jesus college oxford

 

Z pewnością klimatowi nauki sprzyjać będzie sam pobyt w Oksfordzie, słynnym uniwersyteckim mieście malowniczo położonym w dolinie Tamizy, ok. 82 km na północny-zachód od Londynu (1,5 h jazdy z londyńskiego lotniska Heathrow). Jest on siedzibą prawdopodobnie najsłynniejszego na świecie uniwersytetu – University of Oxford - najstarszej anglojęzycznej uczelni (rok założenia 1167), oraz największego  wydawnictwa uniwersyteckiego na świecie – Oxford University Press. Ponadto poszczycić się może ogromną liczbą olśniewających zabytków reprezentujących wszystkie style architektoniczne, a od XIX w. - w związku z dominujacymi nad jego krajobrazem iglicami wież - nazywane jest "city of dreaming spires" (miasto śniących wież). Współcześnie miasto przyciąga również wielu twórców filmowych – służyło za plan takich obrazów jak "Harry Potter", "102 Dalmatyńczyki", czy "Rybka zwana Wandą".

 

 

Dla tych, którzy chcą doświadczyć smaku życia studenta także innego słynnego uniwersytetu na Wyspach Brytyjskich - Cambridge, skierowany jest unikalny program "Oxbridge Tour", w ramach którego zajęcia odbywają się przez tydzień na kampusie w Oxfordzie, a następnie przez kolejny tydzień w college'u właśnie w Cambridge. Miasto to, położone ok. 80 km na północny-wschód od Londynu, jest siedzibą drugiego po Oxfordzie najstarszego uniwersytetu w Anglii, założonego w 1209 r. i uważanego, na równi z Oxfordem, za jedną z najlepszych uczelni w Europie i na świecie. Działa tu również najstarsze wydawnictwo na świecie – Cambridge University Press założone w 1584 roku. Ponad 30 budynków akademickich to wspaniałe osiągnięcia angielskiej architektury (np. replika weneckiej Wieży Westchnień czy kaplica w King’s College, jedna z najbardziej charakterystycznych budowli na świecie).

 

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na obozie językowym w Oksfordzie wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe