Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

kursy językowe Oxford

KURSY JĘZYKOWE W OXFORDZIE

 

szkoła - oferta - terminy i ceny - zdjęcia i filmy

 

kurs angielskiego Oxford

Zapraszamy do Oxfordu, najsłynniejszego brytyjskiego miasta uniwersyteckiego, na wakacyjny kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych, prowadzony przez założoną w r. 1976 szkołę językową Centre of English Studies (CES), która posiada sześć oddziałów na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jej oddział w Oxfordzie zlokalizowany jest na przedmieściach miasta, ok. 9 km od centrum. Dysponuje 15 nowocześnie urządzonymi salami lekcyjnymi, czytelnią-biblioteką, salą komputerową z 12 komputerami i dostępem do tabletów, kuchnią studencką, pomieszczeniem rekreacyjnym z grami oraz dużym, typowo angielskim ogrodem na tyłach budynku. Oferuje również darmowy dostęp do internetu (w tym wi-fi).

CES Oxford to szkoła typu "boutique", z małymi klasami liczącymi maks. 9 uczniów (średnio 6), położona w spokojnej, tradycyjnej angielskiej okolicy, ale przy tym zaledwie 20 min jazdy autobusem od tętniącego życiem centrum Oxfordu.

 

 

Gwarancję jakości szkoły stanowi:

 

akredytacja

członkostwo w

Akredytacja British Council

Członek English UK

  

   Oferta:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży (w wieku od 16 lat) i dorosłych i dorosłych 2- tygodniowe lub dłuższe wyjazdy na kurs języka angielskiego w szkole CES Oxford.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs językowy prowadzony przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli angielskich (native speakerów). Do wyboru są następujące opcje:

⇒ kurs General English: 20 lekcji (po 45 min.) tygodniowo, wszystkie poziomy zaawansowania, zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 - 13.00;

⇒ kurs Intensive General English: 30 lekcji (po 45 min.) tygodniowo, wszystkie poziomy zaawansowania, zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 - 13.00 oraz dodatkowo od wtorku do czwartku w godz. 14.00 - 16.30;

⇒ kursy specjalistyczne - Business English, egzaminacyjne IELTS lub FCE: 30 lekcji (po 45 min.) tygodniowo, minimalny poziom średniozaawansowany, zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 - 13.00 oraz dodatkowo od wtorku do czwartku w godz. 14.00 - 16.30.

 

Kursy prowadzone są metodą komunikatywną i obejmują kształcenie wszystkich sprawności językowych, a w szczególności mówienia. Grupy maksymalnie 9- osobowe, międzynarodowe. Przed przydzieleniem do odpowiedniej grupy wszyscy uczniowie przechodzą test kwalifikacyjny określający ich poziom zaawansowania. Po zakończeniu nauki otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego, honorowany przez British Council.

 

kurs językowy oksford

 • Zakwaterowanie z wyżywieniem według dwóch opcji (do wyboru):

(dla uczniów w wieku 16+ lat) w 2-osobowych pokojach w domach specjalnie wyselekcjonowanych rodzin goszczących; możliwe pokoje 1-osobowe za dopłatą; rodziny mieszkają w pobliskich dzielnicach w zasięgu pieszego spaceru do szkoły lub maks. 15 min jazdy autobusem.

Wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania i obiadokolacje w domach rodzin goszczących.

 

 zakwaterowanie u rodzin angielskich

 

(dla uczniów w wieku 18+ lat) w akademiku w centrum Oxfordu, ok. 20 min jazdy autobusem do szkoły; pokoje 1-osobowe w mieszkaniach składających się z 4-6 sypialni; dzielona łazienka i kuchnia.

Wyżywienie Self Catering (na własną rękę, na miejscu dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia).

 • Program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek (popołudniowych, wieczornych i weekendowych):

bezpłatnie: imprezy na terenie szkoły, np.: party i BBQ (uczniowie przynoszą własne jedzenie i picie), noce filmowe, międzynarodowe noce z quizami, tenis stołowy, bilard i inne zajęcia sportowe; wycieczki do oxfordzkich muzeów (uczniowie pokrywają koszt transportu);
za opłatą pokrywającą rzeczywiste koszty udziału w imprezach (ok. 5-20 funtów): wyjścia do kin, teatrów, na koncerty, imprezy lokalne, wieczory sportowe i wiele innych;
całodniowe, weekendowe wycieczki autokarowe z przewodnikiem do ciekawych miejsc w Anglii (np. Londyn, Bath) - koszt od ok. 30 funtów (płatne dodatkowo).

Zobacz przykładowy program zajęć pozalekcyjnych.

 

angielski Oxford

 • Ubezpieczenie KL do 20 000 EURO, NNW do 15 000 zł.
 • Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Opieka polskiego pilota w czasie przelotu z Warszawy do Londynu i z powrotem (w wyznaczonych terminach i lotach: wyloty w dn. 01.07, 08.07, 15.07, powroty w dn. 15.07, 22.07, 29.07.2018) oraz pomoc w organizacji transferu z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania w Oxfordzie.
 • Dyplom ukończenia kursu.
   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Terminy*

(samolot)

Cena w PLN
zakwaterowanie: rodzina HB**
lekcji tygodniowo:
20x45 min
30x45 min

2 tygodnie:

01.07 - 15.07
08.07 - 22.07
15.07 - 29.07

5480 6080

3 tygodnie:

01.07 - 22.07
08.07 - 29.07

7970 8870

 

* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu - kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok.

** Zakwaterowanie w akademiku bez wyżywienia: + ok. 600 zł / tydzień.

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

Do podanej ceny należy doliczyć:

 • przelot samolotem z Warszawy do Londynu (i z powrotem) - wylot w sobotę lub niedzielę, powrót w sobotę lub niedzielę; cena 1290 zł w przypadku lotu z polskim opiekunem - linie LOT, wylot w niedzielę godz. 15.10, powrót w niedzielę godz. 21.20 (info dla wyjeżdżających: skąd, o której, z kim, co zabrać); istnieje możliwość wykupienia dolotów do Warszawy w obie strony z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia (cena ok. 500 zł); możliwe jest również zarezerwowanie każdego innego lotu po aktualnych cenach przewoźników.
 • dojazd z lotniska w Londynie do Oxfordu w dniu przyjazdu i powrót na lotnisko w Londynie po zakończeniu kursu; transfer z lotniska w Londynie w obie strony organizowany przez szkołę CES kosztuje: z lotniska Heathrow – 135 funtów, ze Stansted  – 185 funtów.
 • koszty dojazdów z miejsca zakwaterowania do szkoły.
 • opłata za podręcznik: 35 funtów (płatne na miejscu w szkole).
 • (opcjonalnie) dopłata do pokoju 1- osobowego u rodziny goszczącej lub o podwyższonym standardzie.
 • (opcjonalnie) nie objęte ofertą fakultatywne zajęcia pozalekcyjne, w tym bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
 • ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu: 3% ceny.
   Obejrzyj:  

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu w Anglii:

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe