Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Obóz językowy na Cyprze

ZIMOWE KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE NA CYPRZE

 

Cypr - szkoła - wyjazdy grupowe - terminy i ceny - zdjęcia

 

Obozy jezykowe Cypr

Cypr jest trzecią co do wielkości po Sycylii i Sardynii wyspą na Morzu Śródziemnym i równocześnie drugim najmłodszym (po Malcie) państwem w tej części Europy. Ślady kolonizacji brytyjskiej są tu widoczne co krok, także wielu turystów z Anglii spędza tu swoje wakacje. Pobyt na Cyprze jest niezapomnianym przeżyciem: lazurowe morze, zielone palmy, słońce, plaże, luksusowe hotele, urokliwe góry Todros z najwyższym szczytem Olimpem (1952 m n.p.m.), wspaniałe greckie jedzenie i zabytki z czasów imperium rzymskiego to niewątpliwe atuty wyspy. Jeżeli dodamy do tego najzdrowszy w Europie klimat oraz serdecznych i mówiących biegle po angielsku mieszkańców wyspy, Cypr staje się idealnym miejscem wakacyjnego wypoczynku i nauki języka angielskiego. W czasie zimy pogoda na Cyprze przypomina naszą późną wiosnę, często świeci tu słońce, a w lutym temperatury wahają się między 10°C a 20°C.

szkoła cypr

Naszym partnerem na Cyprze jest English Sunny School of Cyprus (ESSC) - założona w 2000 roku szkoła języka angielskiego, która w okresie ferii zimowych prowadzi zajęcia na terenie trzygwiazdkowego obiektu hotelowego Caravel, w samym sercu turystycznej części Limassol, największego kurortu turystycznego na Cyprze, położonego na południowym wybrzeżu wyspy. To drugie co do wielkości miasto na Cyprze ma kosmopolityczny charakter i zwane jest często miastem zabawy i rozrywki. Poszczycić się może m.in. przepiękną promenadą, na której odbywa się wiele animacji, starówką ze średniowiecznym zamkiem oraz nowoczesną mariną. Hotel Caravel ulokowany jest blisko plaży, a wokół niego znajduje się mnóstwo restauracji, kafejek czy sklepów. Zajęcia odbywają się "na kampusie", w tym samym miejscu co zakwaterowanie, co oznacza, że uczniowie nie muszą dojeżdżać czy dochodzić do szkoły.

 

obozy angielski Cypr

  

   Wyjazdy grupowe:  

 

W ferie zimowe organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 13-19 lat 1- tygodniowy wyjazd grupowy samolotem z Warszawy do szkoły ESSC na Cyprze z polskim opiekunem.Termin wyjazdu to 31 stycznia - 7 lutego 2016.

 

 W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

  • Kurs języka angielskiego General English: 20 lekcji (po 45 min.) tygodniowo w "zamkniętej", 5-10 - osobowej grupie polskiej.

Nauczyciele to wykwalifikowani i doświadczeni w nauczaniu języka angielskiego native speakerzy. Podczas zajęć nacisk prowadzony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka. Zapewniamy zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest testem i otrzymaniem certyfikatu.

 

lekcja na Cyprze

  • Zakwaterowanie w 3-4-osobowych pokojach z łazienkami i balkonami w położonym blisko plaży, trzygwiazdkowym hotelu Caravel. Na terenie obiektu uczniowie mają do dyspozycji basen z leżakami, kafeterię, restaurację i salę telewizyjną.
  • Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (Half Board): śniadania i obiadokolacje w formie bufetu w stołówce na terenie ośrodka. W okolicy znajduje się wiele kafejek i restauracji, gdzie można kupić lunch w rozsądnych cenach.
  • Zajęcia pozalekcyjne (popołudniowo-wieczorne) płatne dodatkowo na miejscu (75 euro / tydzień). Program obejmuje: 1 całodniową wycieczkę, 1 półdniową wycieczkę na stare miasto w Limassol z mariną, 2 wejścia do dyskoteki, kręgle, zajęcia sportowe, gry i zabawy językowe, karaoke, projekcje video w jęz. angielskim.
  • Ubezpieczenie KL, NNW, NWS i bagażu.
  • Opieka polskiego pilota - rezydenta w czasie przelotu i pobytu na Cyprze; dodatkowo opieka zagranicznej kadry na miejscu.
  • Transfer z lotniska na Cyprze (Larnaka) do miejsca zakwaterowania i z powrotem.
  • Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, certyfikat ukończenia kursu.
   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Terminy

Lekcji

tygodniowo

Cena w PLN

1 tydzień

31.01 - 07.02.2016

20x50 min. 2150

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

Do podanej ceny należy doliczyć:

  • przelot Warszawa-Larnaka-Warszawa: ok. 900 zł (do potwierdzenia); zbiórka na lotnisku w Warszawie w hali odlotów na 2 godziny przed planowanym odlotem.
  • program pozalekcyjny (obowiązkowy): 75 euro, płatne u opiekuna grupy na lotnisku w Warszawie lub po przylocie na Cypr.

Sugerowane kieszonkowe: 80 euro na 1 tydzień.
 
Informacje praktyczne: osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą słownik, paszport, adapter, kostium kąpielowy, ciepłe ubrania na chłodniejsze wieczory, kurtkę przeciwwiatrową/przeciwdeszczową.

 

   Obejrzyj:  

 

Zdjęcia szkoły / pobytu na Cyprze:

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym na Cyprze wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację