Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
hiszpania obozy jezykowe

OBÓZ PIŁKARSKI I JĘZYKOWY REAL MADRYT W HISZPANII

 

miejsce obozu - szczegóły obozu - terminy i ceny - filmy i zdjęcia

 

Terminy

Rodzaj obozu

Cena w PLN
z językiem bez języka

2 tygodnie

02.07 - 15.07.2017
16.07 - 29.07.2017
30.07 - 12.08.2017

piłkarski

10955 9850
piłkarski zaawansowany 13950 12750
Uwaga! Do powyższych cen należy doliczyć koszt przelotu i transferów lotniskowych.

 

obozy językowe w HiszpaniiMadryt, największe miasto i stolica Hiszpanii, a jednocześnie jej centrum kulturalne, należy do najbardziej ekscytujących i nowoczesnych stolic Europy. Oprócz wybitnych dzieł architektury miasto to oferuje również wspaniałą lekcję historii - wycieczka po muzeach pozwoli poznać jego dzieje i pochodzenie oraz tradycje jego mieszkańców. Madryt nazywany jest również miastem, które nigdy nie zasypia ze względu na bardzo bogatą ofertę rozrywkową, w tym koncerty, festiwale, pokazy, parki rozrywki, kluby itp. - ta ogromna różnorodność atrakcji bez wątpienia zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

obóz piłkarki w HiszpaniiZapraszamy młodych fanów piłki nożnej w wieku 9-17 lat na międzynarodowy obóz Real Madrid Campus Experience, będący unikalnym połączeniem kursu języka angielskiego lub hiszpańskiego z programem piłkarskim przygotowanym przez profesjonalistów z Fundacion Real Madrid. Uczestnicy obozu mogą wybrać intensywność treningów na poziomie amatorskim lub zaawansowanym, a także pozycję gracza lub bramkarza.

Treningi piłkarskie odbywają się w światowej klasy ośrodku szkoleniowym Real Madrid City Valdebebas, który jest największym ośrodkiem sportowym zbudowanym dotychczas przez jakikolwiek klub piłkarski na świecie. Znajduje się on na północno-wschodnich obrzeżach miasta, tuż obok stadionu Alfredo di Stefano, posiada 5 profesjonalnych boisk pokrytych murawą z naturalnej trawy i 5 boisk ze sztuczną trawą, nowoczesne centrum medyczne, przebieralnie, miejsce do rozgrzewki i kafeterię.

Z kolei uczestnicy o zaawansowanym poziomie piłkarskim będą ćwiczyć technikę i taktykę na kampusie Uniwersytetu Europejskiego (Universidad Europea de Madrid) o nazwie Villaviciosa de Odón, który zlokalizowany jest ok. 19 km na zachód od centrum miasta i wyposażony w boisko piłkarskie, halę sportową, przebieralnie, podgrzewany basen, uniwersalne hale, korty tenisowe oraz stoły do ping ponga. Dodatkowo na terenie kampusu mieszczą się laboratoria treningowe, zajmujące się fizjologią wysiłku i biomechaniką, a także restauracja i kafeteria. W pobliżu znajdują się boiska miejskie o sztucznej nawierzchni, na których również odbywać się będą zajęcia piłkarskie.

Kliknij i zobacz lokalizacje miejsc treningów i zakwaterowania na mapie:

 

 

 

   Szczegóły obozu:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat  2 tygodniowe, indywidualne wyjazdy na obóz piłkarsko-językowy Real Madrid Campus Experience w Madrycie w 3 terminach. Jesli w ktorymś z terminów bedziemy mieć wiekszą liczbę rezerwacji, z uczestnikami poleci polski pilot - opiekun.

 

 W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Obóz piłkarski obejmujący szkolenie umiejętności technicznych i taktycznych, zajęcia mające na celu poprawę sprawności fizycznej oraz zajęcia psychologiczne. Połowa czasu na obozie przeznaczona jest na treningi (teoria - taktyka plus praktyka / ćwiczenia), połowa na mecze i zawody. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów bazujących w swej pracy na modelu Campus Experience Real Madrid Foundation. Oprócz typowo piłkarskich umiejętności takich jak strzały, drybling, gra głową czy gra zespołowa obozowicze będą się uczyli o zasadach fair play oraz psychologii sportu (czyli np. o tym, jak dawać z siebie wszystko podczas meczu i nie poddawać się nawet wtedy, gdy mecz wydaje się przegrany). Dzięki uczestnikom z różnych krajów i aspektowi międzykulturowemu, poprzez piłkę nożną, bogaty program rozrywkowy i innowacyjną edukację, uczestnicy obozu uczą się także wartości wyznawanych przez Real Madrid CF, takich jak przywództwo, braterstwo, tolerancja i uczestnictwo. Obozowicze powinni posiadać co najmniej podstawowy poziom znajomości języka angielskiego, pozwalający na porozumiewanie się podczas treningów.

real madryt obóz piłkarski

 

 • Kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego w międzynarodowych grupach z angielskimi / hszpańskimi nauczycielami, organizowany przez szkołę językową Choices International (część grupy Berlitz Language):

⇒ 20 lekcji x 45 min podczas całego turnusu (2 lekcje dziennie w dni powszednie) w przypadku obozu standardowego.

⇒ 10 lekcji x 45 min podczas całego turnusu (1 lekcja dziennie w dni powszednie) w przypadku obozu dla zaawansowanych piłkarzy.

Uwaga: możliwa jest też opcja obozu bez kursu językowego (tzn. wyłącznie piłkarskiego).

Grupy maks. 15- osobowe na wszystkim poziomach zaawansowania. Przydział do grupy na odpowiednim poziomie na podstawie testu kwalifikacyjnego pisanego pierwszego dnia w szkole. Podczas kursu nauczyciele koncentrować się będą na praktycznych aspektach językowych: umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania ze zrozumieniem. Nauka odbywać się będzie w bezstresowych warunkach, podczas odgrywania licznych scenek i z pomocą ciekawych materiałów dodatkowych.

 

Do wyboru są następujące opcje obozu:

 • Obóz językowo-piłkarski dla graczy o każdym poziomie umiejętności piłkarskich, którzy ponadto chcą podszkolić swoje umiejętności językowe. W każdym tygodniu uczestnicy mają 7,5 godzin (10 lekcji x 45 min) nauki języka angielskiego lub hiszpańskiego (do wyboru) oraz minimum 12 godzin zegarowych treningów piłkarskich w 2 sesjach (poranna ok. 90 min i popołudniowa ok. 60 min).
 • Obóz piłkarski standardowy dla graczy o każdym poziomie umiejętności piłkarskich. Uczestnicy odbędą minimum 12 godzin zegarowych treningów w tygodniu (w 2 sesjach: porannej i popołudniowej), obejmujących praktyczną naukę umiejętności piłkarskich i taktyki.
 • Obóz techniczny dla zaawansowanych piłkarzy grających w klubach piłkarskich. W programie 2 sesje treningów dziennie (poranna i popołudniowa) jak na obozie standardowym (zob. powyżej) + 1 godzina dziennie dodatkowo. Szkolenie obejmuje 4 działy:
  - taktyka i technika - specjalnie ułożony plan ukierunkowany na rzeczywistą praktykę piłkarską i zapewniający rozwój wszystkich umiejętności w sposób dynamiczny, zrównoważony i efektywny;
  - umiejętności fizyczne i motoryczne - uświadomienie uczestnikom znaczenia sprawności fizycznej i wpływu umiejętności motorycznych na technikę gry;
  - zdrowie - nauka metod zapobiegania urazom i prawidłowego odżywiania, a także omowienie kwesti bandażowania, butów i nawierzchni murawy;
  - wartości - kształcenie młodych ludzi nie tylko na dobrych sportowców, ale także na wartościowych ludzi.
 • Obóz techniczny dla zaawansowanych piłkarzy z językiem angielskim lub hiszpańskim. 2 sesje treningów dziennie (tak jak powyżej) plus 5 lekcji x 45 min tygodniowo nauki języka obcego.
 • Szkolenia dla bramkarzy - program pogłębiający umiejętności techniczne i taktyczne piłkarzy grających na tej pozycji oraz obejmujący aspekty psychologiczne i fizyczne. Praca w małych grupach pozwala skupić się na dodatkowych ważnych umiejętnościach bramkarskich takich jak łapanie, praca nóg oraz wyrzucanie piłki, które są często pomijane podczas treningów grupowych. Możliwe są 4 opcje do wyboru:
  szkolenie dla bramkarzy - 2 sesje treningów dziennie (porana i popołudniowa), w sumie minimum 12 godzin w tygodniu;
  szkolenie dla bramkarzy z nauką języka - 2 sesje treningów dziennie (jak powyżej) i 10 lekcji tygodniowo języka angielskiego lub hiszpańskiego;
  szkolenie techniczne dla zaawansowanych bramkarzy - 2 sesje treningów dziennie (poranna i popołudniowa) jak na obozie standardowym (zob. powyżej) + 1 godzina dziennie dodatkowo; program zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom bramkarzy o wysokim poziomie, którzy grają w klubach piłkarskich i potrzebują dalszego zgłębienia szczegółów technicznych, pomocy w postępie i rozwoju swoich umiejętności;
  szkolenie techniczne dla zaawansowanych bramkarzy z nauką języka - 2 sesje treningów dziennie (poranna i popołudniowa) jak na obozie standardowym (zob. powyżej) + 1 godzina dziennie dodatkowo + 5 lekcji tygodniowo języka angielskiego lub hiszpańskiego.
 • Codzienny transport autokarem z miejsca zakwaterowania na miejsce treningów.
 • Pakiet zajęć pozalekcyjnych (popołudniowych, wieczornych oraz weekendowych) opierających się na bazie sportowo-rekreacyjnej kampusów oraz wycieczki (zwiedzanie Madrytu, stadion Santiago Bernabéu wraz z muzeum). Na terenie ośrodków m.in. gry i zabawy, konkursy i quizy, dyskoteki, basen, tenis stołowy. Za dopłatą możliwość zapisania się na dodatkową półdniową wycieczkę w niedzielę.
 • Zakwaterowanie (od niedzieli do soboty, 13 noclegów):

Obóz standardowy: w rezydencji studenckiej (akademiku) Uniwersytetu Autonomicznego w Madrycie (Residencia Universitaria Erasmo, Universidad Autónoma de Madrid), ok. 15 km na północ od centrum miasta, blisko ośrodka sportowego Valdebebas klubu Real Madrid, gdzie odbywają się treningi. Klimatyzowane pokoje 2-osobowe z łazienkami i bezpłatnym dostępem do internetu. Na terenie budynku znajdują się sale telewizyjne z DVD, do samodzielnej nauki, komputerowe, do gier, stołówka oraz pralnia. Obiekt jest pod całodobową ochroną (także nocą).

⇒ Obóz dla zaawansowanych graczy: w rezydencji studenckiej (akademiku) na kampusie Villaviciosa de Odón Uniwersytetu Europejskiego w Madrycie (Universidad Europea de Madrid), ok. 19 km na zachód od centrum miasta. Obozowicze trenują na terenie kampusu lub pobliskich miejskich boiskach. Pokoje 1- lub 2-osobowe z klimatyzacją i bezpłatnym dostępem do internetu. Na terenie kampusu, oprócz obiektów sportowych: stołówka, sale TV / do gier / do samodzielnej nauki, kino i in. udogodnienia.

 

oboz jezykowy hiszpania

 

 • Wyżywienie Full Board: 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja) w stołówce na kampusie + 2 x dziennie przekąski (w tym jedna na miejscu treningu). Podczas treningów nielimitowany dostęp do wody pitnej.
 • Całodobowa opieka miejscowych wychowawców podczas pobytu; opieka medyczna (włącznie z lekarzem na miejscu oraz wykwalifikowanymi fizjoterapeutami i ratownikami pierwszej pomocy); opieka polskiego rezydenta w trakcie lotu i pobytu (pod warunkiem odpowiedniej liczby zgłoszeń).
 • Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu językowego (w przypadku wyboru tej opcji obozu).
 • Zestaw treningowy Real Madrid (koszulka, spodenki, podkolanówki), plecak, czapka z daszkiem, oficjalne zdjęcie pamiątkowe z obozu, certyfikat ukończenia szkolenia piłkarskiego.
 • Ubezpieczenie KL/NNW/bagaż oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.

 

obóz piłkarski w marycie

 

   Terminy i ceny:  

 

Terminy

Rodzaj obozu

Cena w PLN
z językiem bez języka

2 tygodnie

02.07 - 15.07.2017
16.07 - 29.07.2017
30.07 - 12.08.2017

piłkarski

10955 9850
piłkarski zaawansowany 13950 12750
 
Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).
 
Do podanej ceny należy doliczyć:
 • przelot samolotem z dowolnego lotniska w Polsce do Madrytu (i z powrotem) wg cen dostępnych w dniu rezerwacji biletu (orientacyjnie ok. 900-1500 zł).
 • transfer z lotniska w Madrycie na miejsce obozu (i z powrotem) dla przylotów w niedziele między godz. 15:00-21:00 i wylotów w soboty przed godz. 15:00: 960 zł; dopłata do transferu dla przylotów przed godz. 15:00 lub po godz. 21:00 oraz dla wylotów po godz. 15:00: 240 zł w każdą stronę.
 • dopłata do odbioru z / dostarczenia na lotnisko uczestnika, który podróżuje pod opieką linii lotniczych: 240 zł (w każdą stronę).
 • sugerowane kieszonkowe: 150 EUR.

 

   Obejrzyj:  

 

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Hiszpanii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację