Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

angielski toronto

ZIMOWY OBÓZ JĘZYKOWY W TORONTO, KANADA

 

szkoła - program wyjazdu - terminy i ceny - film i zdjęcia

 

Terminy

Lekcji tygodniowo

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena w PLN

2 lub 3 tygodnie
między 03.12.2017 - 24.02.2018

20x45 min.

rodzina goszcząca

3 posiłki dziennie

6299 / 2 tyg.

9250 / 3 tyg.

Uwaga! Do powyższej ceny należy doliczyć m.in. koszt przelotu.

 

obozy językowe kanadaZapraszamy na zimowy międzynarodowy młodzieżowy obóz językowy do Toronto, największego miasta w Kanadzie, pełniącego funkcję ekonomicznej i kulturalnej stolicy kraju. Toronto jest także najbardziej zróżnicowanym etnicznie miastem świata, co nadaje mu szczególną atmosferę, sprzyjającą nauce języków obcych. Uczestnicy obozu pochodzą przede wszystkim z Japonii, Chin, Korei, Wenezueli, Brazylii, Arabii Saudyjskiej, Rosji i krajów europejskich, co umożliwia nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni i praktyczne doskonalenie języka angielskiego. Oprócz zajęć dla dzieci i młodzieży prowadzone są również kursy dla dorosłych, dzieki czemu w wyjeździe może wziąć udział np. rodzic z dzieckiem.

 

kursy angielskiBezpośrednim organizatorem obozu i naszym partnerem w Toronto jest ACCESS International English Language Centre - szkoła językowa mająca blisko 20 letnie (rok założenia 1999) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców i akredytowana przez Languages Canada oraz Quality English - kanadyjską i międzynarodową organizację akredytującą i zrzeszającą placówki szkoleniowe tego typu. Szkoła ta oferuje kursy języka angielskiego dla dorosłych przez cały rok, a dodatkowo w okresie zimowych i letnich wakacji organizuje międzynarodowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w budynku położonym w samym centrum miasta, przy stacji metra Yonge / Bloor i blisko Uniwersytetu Toronto. Szkoła posiada klimatyzowane, przestronne, jasne i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, 2 pomieszczenia przeznaczone specjalnie dla kursantów, w których można odpocząć, zjeść czy nawiązać nowe znajomości z innymi uczniami, kuchnię z mikrofalówką i lodówką, bibliotekę multimedialną z materiałami i filmami do wypożyczenia oraz nowoczesną salę komputerową, w której można korzystać z programów do nauki języka angielskiego oraz ćwiczyć gramatykę i wymowę. Na całym terenie szkoły dostępne jest Wi-Fi.

 

W okresie zimowym 2017/18 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 8-17 lat, a także dorosłych, 2 i 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na międzynarodowe obozy językowe oferowane przez szkołę ACCESS w Toronto, z zakwaterowaniem u kanadyjskich rodzin goszczacych. UWAGA: dzieci poniżej 13 lat akceptowane są pod warunkiem, że przebywają w Toronto razem z rodzicem/rodzicami.

Wyjazdy odbywają się w dowolnym terminie pomiędzy 03.12.2017 - 24.02.2018 (przylot do Kanady w niedzielę, powrót do kraju w sobotę).

 

Kliknij i zobacz położenie miejsca na mapie:

 

 

szkoła w toronto

  

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego ogólnego w międzynarodowych grupach z kanadyjskimi nauczycielami (native speakerami), 20 lekcji x 45 min tygodniowo.

Zajęcia odbywają się w budynku szkolnym w centrum Toronto. Nauka prowadzona jest przez wykwalifikowanych kanadyjskich lektorów na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach wiekowych liczących maksymalnie 12 osób. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pisanego pierwszego dnia zajęć. Podczas kursu nacisk kładziony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka - jego celem jest nauka porozumiewania się w mowie oraz pewniejsze używania języka obcego. Dodatkowo można poszerzyć zasób słownictwa, poprawić gramatykę oraz umiejętność pisania.

 • Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu. 
 • Program pozalekcyjny (popołudniowy, wieczorny i weekendowy).

Szkoła językowa w Toronto organizuje aktywne spędzanie czasu z rówieśnikami z innych krajów i ciekawe wycieczki kulturo- i krajoznawcze w Toronto i okolicach. Program jest tak skonstruowany, aby uczestnicy obozu mieli okazję maksymalnie skorzystać z zimowej pogody i doświadczyć typowych kanadyjskich śnieżnych atrakcji, takich jak narty, snowboard, łyżwy, przejażdżka psim zaprzęgiem, spacer w rakietach śnieżnych, snowtubing czy curling. W aktywnościach tych mogą brać udział także osoby, które wcześniej ich nie próbowały, gdyż są poprzedzone odpowiednim szkoleniem, a na miejscu cały czas dostępni są instruktorzy. W każdą sobotę organizowane są całodniowe wyprawy na narty/snowboard, wycieczki psimi zaprzęgami, czy też wycieczka do wodospadu Niagara. W trakcie obozu 2-tygodniowego odbędzie się jedna całodniowa wycieczka, 3-tygodniowego - dwie.

Zobacz szczegółowy rozkład zajęć pozalekcyjnych.

 

toronto

 

 • Zakwaterowanie: pokoje 1-2- osobowe u starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych rodzin kanadyjskich; rodziny mogą znajdować się do 25-30 minut jazdy transportem lokalnym od szkoły; rodzice jadący z dziećmi mieszkają razem u tej samej rodziny goszczącej. Uwaga: jeśli przyjazd jest z rodzicem, możliwe jest też zakwaterowanie własne lub w hotelu na zapytanie.

angielski toronto kanada

 

 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących + pakowane lunche do szkoły.
 • Opieka miejscowych wychowawców i rodzin goszczących podczas pobytu. Uwaga: dzieci w wieku 8-12 lat są akceptowane wyłącznie z własnym rodzicem lub opiekunem.
 • Transfer z lotniska w Toronto na miejsce zakwaterowania i z powrotem na zakończenie  pobytu.
 • Ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.

 

   Terminy i ceny wyjazdu:  

 

Terminy

Lekcji w tygodniu

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena w PLN

2 lub 3 tygodnie
między 03.12.2017 - 24.02.2018
(przylot do Kanady w niedzielę,
powrót do kraju w sobotę)

20x45 min.

rodziny goszczące

3 posiłki dziennie

6299 / 2 tyg.

9250 / 3 tyg.

 

Ceny dla rodzica uczestniczącego w kursie + dziecka uczestniczącego w obozie:

 • z zakwaterowaniem u rodziny: 10950 PLN / 2 tyg. lub 15750 PLN / 3 tyg.
 • bez zakwaterowania (na własną rękę): 8399 PLN / 2 tyg. lub 11999 PLN / 3 tyg.
Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 procent w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).
 
Do podanej ceny należy doliczyć:
 • bilet lotniczy do Toronto i z powrotem (na życzenie zarezerwujemy dogodny przelot indywidualny).
 • (opcjonalnie) program pozalekcyjny dla dorosłych (realizowany razem z dzieckiem): 400 PLN / 1 tydzień.
 • (opcjonalnie) całodniowa wycieczka weekendowa: 225 PLN.
 • depozyt za wypożyczone podręczniki: 120 CAD (zwrotny).
 • przejazdy lokalne (z miejsca zakwaterowania do szkoły).
 • sugerowane kieszonkowe: 100 CAD / tydzień.

WIZA: posiadacze paszportów biometrycznych nie potrzebują wizy wjazdowej do Kanady; wymagane jest natomiast pozwolenie wjazdu do Kanady, tzw. eTA (Electronic Travel Authorisation), o które aplikuje się on-line. Koszt eTA wynosi 7 CAD.

 

   Obejrzyj:  

 

 

 

Zdjęcia szkoły i obozów językowych w Toronto - kliknij i zobacz:

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Kanadzie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Kanada - Informacje dodatkowe