Obóz językowy Msida Malta (12+)
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

szkoła 

KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE NA MALCIE

szkoła - wyjazdy grupowe - terminy i ceny

 

Malta obóz językowyNaszym partnerem na Malcie jest założona w 2004 r., renomowana szkoła języka angielskiego należąca do ogólnoświatowej sieci szkół językowych Eurocentres i rekomendowana przez maltańskie Ministerstwo Edukacji. Placówka mieści się w miejscowości Msida, 3 kilometry od historycznej stolicy Malty, Valetty. Zajmuje 3- piętrowy budynek, w którym znajdują się przestronne, znakomicie wyposażone klasy. Do dyspozycji studentów są: darmowy dostęp do internetu, bar, ogród, taras na dachu i salon gier. Szkoła oferuje ponadto bogaty program wycieczek i zajęć pozalekcyjnych. Zobacz galerię zdjęć szkoły.

 


   Wyjazdy grupowe:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci (od 12 roku życia), młodzieży i dorosłych 2- tygodniowy wyjazd grupowy do szkoły Eurocentres na Malcie z polskim opiekunem. Dla osób niepełnoletnich jest to wyjazd typu all-inclusive (wszystko w cenie).

 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

  • Kurs języka angielskiego General English: 20 lekcji (po 45 min.) tygodniowo w godz. 9.00-12.15, w grupach międzynarodowych z angielskim nauczycielem. Grupy są podzielone wiekowo: 12-14, 15-17 i 18+ lat.

Kurs prowadzony metodą komunikatywną obejmuje kształcenie wszystkich sprawności językowych, a w szczególności mówienia. Grupy maksymalnie 12- osobowe. Przed przydzieleniem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

 

  • Zakwaterowanie w 2- osobowych pokojach w domach specjalnie wyselekcjonowanych rodzin maltańskich,  w odległości około 10-20 minut pieszo od szkoły. Istnieje możliwość wykupienia pokoju 1-osobowego w przypadku osób od 16 roku życia za dodatkową opłatą.
  • Wyżywienie Full Board: 3 posiłki dziennie u rodzin - śniadanie, pakowany lunch, obiadokolacja.

Uwaga: osoby pełnoletnie oraz rodzic/e przyjeżdżające na kurs z dzieckiem/dziećmi mogą również wybrać zakwaterowanie w mieszkaniu studenckim bez wyżywienia.

  • Przewidziane programem zajęcia pozalekcyjne: wycieczki na plaże w odległych zakątkach wyspy (Ghadira   Bay, Paradise Beach, Golden Bay, Żurrieq Bay), wieczorne barbecue na plaży, dyskoteki (w tym "Boat Party" - dyskoteka na statku), wyprawy łodzią po lagunach, zatokach i porcie, 3 wycieczki całodniowe do najciekawszych miejsc na Malcie z przejazdami i biletami wstępu:

⇒ do historycznej stolicy Malty Valletty - odwiedzimy Ogrody Baracca, z których rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama na Wielki Port; następnym punktem wycieczki jest Katedra Św. Jana, która bogatymi zdobieniami przypomina czasy Kawalerów Maltańskich; na koniec zatrzymamy się na Malta Experience, ogromnym show przedstawiającym historię Malty od początku aż po dziś dzień;

⇒ wycieczka statkiem na jedną z pobliskich wysp: siostrzane wyspy Malty posiadają swój własny, wewnętrzny klimat; wycieczka przewiduje zwiedzanie wielu atrakcyjnych miejsc, zwłaszcza dla miłośników starych murów i fortyfikacji;

⇒ wyprawa "szlakiem trzech miast" i ich historycznych budowli oraz zwiedzanie jednej ze starożytnych świątyń.

  • Opieka polskich wychowawców w czasie podróży i pobytu na Malcie; opieka maltańskiej kadry szkoły i rodzin goszczących na miejscu.
  • Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.
  • Przelot samolotem linii Ryanair z Wrocławia na Maltę (i z powrotem).
  • Transfer z i na lotnisko na Malcie pod opieką polskich wychowawców.
  • Ubezpieczenie NNW i KL na cały okres wyjazdu.

obóz

 

   Terminy i ceny wyjazdu:  
 
Terminy

Lekcji

tygodniowo

Cena

                        2 tygodnie

09.07 - 23.07.2017

20x45 min. € 950 + 1500 zł

 

Uwaga! Płatność w złotych lub euro (najpóźniej 30 dni przed wyjazdem). Zaliczka (1500 zł) w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

Dopłaty: (opcjonalnie) dopłata do pokoju 1- osobowego u rodziny goszczącej (dla grupy wiekowej 16+ lat).

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym na Malcie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację