Kursy angielskiego Sliema Malta (16+)
      Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Szkoła językowa na Malcie

KURSY ANGIELSKIEGO NA MALCIE

szkoła - oferta - terminy i ceny - zdjęcia i filmy

 

IELS Malta

Naszym partnerem na Malcie jest IELS (Institute of English Language Studies), założona w 1985 r. szkoła językowa, należąca do renomowanej, międzynarodowej sieci szkół LAL. Placówka mieści się w centrum kurortu turytycznego Sliema, kilkadziesiąt metrów od morza, w okolicy pełnej sklepów, restauracji czy kafejek i ma doskonałe połączenia do stolicy Malty - Valetty, jak równiez innych zabytkowych miast na wyspie. Nowoczesny budynek szkolny jest całkowicie klimatyzowany i posiada 100 jasnych, doskonale wyposażonych sal lekcyjnych, które mogą pomieścić aż 700 uczniów z całego świata. Do ich dyspozycji jest księgarnia, kawiarenka internetowa, świetlica, tablety z dostępem do internetu, automaty z przekąskami i napojami, restauracja, taras. Na terenie recepcji można korzystać z darmowego wi-fi. Szkoła akredytowana jest przez FELTOM (maltańska federacja szkół językowych, odpowiednik British Council) i dysponuje kadrą wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego.

Sliema to najpopularniejszy maltański kurort, położony na wschodnim wybrzeżu wyspy. Z promenady, która ciągnie się aż do miasta St. Julian’s, rozciąga się malownicza panorama na zatokę i położoną po jej drugiej stronie stolicę Malty - Vallettę. Znajduje się tu mnóstwo restauracji, barów, butików, sklepów, a nawet jedyna na wyspie galeria handlowa - The Point. Sliema prawie niezauważalnie "łączy" się z St. Julian’s, największym centrum rozrywkowym na wyspie.

 

    Oferta:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży i dorosłych (min. wiek 16 lat) 2, 3 i 4- tygodniowe wyjazdy grupowe do szkoły IELS w Sliemie na Malcie z polskim rezydentem.

 

Kursy angielskiego Malta

 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego General English: 20 lub 30 lekcji (po 45 min.) tygodniowo w grupach międzynarodowych z doświadczonymi, wykwalifikowanymi lektorami - native speakerami.

Kurs prowadzony metodą komunikatywną, która pozwala na szybkie opanowanie językowych zdolności komunikacyjnych i obejmuje kształcenie wszystkich sprawności językowych, a w szczególności mówienia. Oprócz podręcznika wykorzystywane są materiały z codziennego życia, np. gazet, telewizji czy internetu. Grupy maksymalnie 12- osobowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Przed przydzieleniem do danej grupy uczniowie przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Szkoła IELS

 

 • Zakwaterowanie (do wyboru):

⇒ w domach specjalnie wyselekcjonowanych rodzin maltańskich, w pokojach 2- osobowych (z osobą o innym języku ojczystym); możliwe pokoje 1- osobowe za dopłatą; zmiana pościeli raz w tygodniu, możliwość zrobienia prania; dojazd do szkoły - maksymalnie do pół godziny komunikacją miejską; wszystkie rodziny są zarejestrowane w maltańskim Urzędzie Turystyki i regularnie wizytowane przez przedstawicieli szkoły.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (Half Board): śniadania i ciepłe obiadokolacje u rodzin goszczących.

⇒ (opcja dla uczniów pełnoletnich) rezydencja (akademik) Day's Inn - nowoczesny, 3* hotel należący do sieci LAL, położony w odległości 5 min. pieszo od szkoły; hotel posiada 45 apartamentów typu studio (wyposażonych w lodówkę, czajnik, kuchenkę mikrofalową, toster) i 54 pokoi z łazienkami i telewizorami; cały obiekt w pełni klimatyzowany; do dyspozycji uczniów: basen na zewnątrz, wspólna kuchnia i pralnia; internet bezpłatny w miejscach publicznych, w pokojach dodatkowo płatny.

Wyżywienie - do wyboru: na własną rękę (SC - Self Catering), śniadania (BB - Bed&Brerakfast) w restauracji na miejscu lub śniadania w restauracji na miejscu i obiadokolacje (HB - Half Board) w restauracji obok szkoły.

 

Day's Inn IELS

 

 • Program zajęć pozalekcyjnych (opcjonalny, płatny dodatkowo na miejscu), m.in.: zwiedzanie najważniejszych atrakcji Malty, wycieczka na Gozo, rejs po Wielkiej Zatoce, rejs po Błękitnej Lagunie na Comino, impreza na łodzi, przejażdżki konne, nurkowanie w Morzu Śródziemnym, jednodniowa wycieczka na Sycylię z przewodnikiem, kręgle, safari na jeepie, paintball i wiele więcej.

Zobacz przykładowy program zajęć pozalekcyjnych.

 

Kursy językowe na Malcie

 

 • Ubezpieczenie KL do 20000 EURO, NNW do 15000 zł.
 • Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Opieka polskiego pilota - rezydenta w czasie podróży i pobytu na Malcie. Uwaga: rezydent przebywa na Malcie od 15 o 29 lipca 2018.

► wylot z opiekunem z Wrocławia: 15.07.2018
► powrót z opiekunem do Wrocławia: 29.07.2018
► wyloty i powroty bez opiekuna (indywidualne, minimalny wiek 16 lat) przez całe wakacje z Warszawy (każda sobota), Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska; opiekunowie odbierają uczestników na lotnisku na Malcie i odwożą na lotnisko po zakończeniu kursu (obowiązuje dopłata transferowa).

 • Dyplom ukończenia kursu.

 

    Terminy i ceny wyjazdu:  

  

Terminy*

Lekcji

tygodniowo

Cena w PLN

rodzina goszcząca HB

akademik SC

                2 tygodnie

15.07 - 29.07
 22.07 - 05.08***

20x45 min. 6280
30x45 min. 6880

                3 tygodnie

15.07 - 05.08**
 22.07 - 12.08***
20x45 min. 9170
30x45 min. 10070

                4 tygodnie

15.07 - 12.08** 20x45 min. 12060
30x45 min. 13260

 

* Podane terminy dotyczą wylotów z opiekunem z Wrocławia. Dla osób powyżej 16 roku życia możliwe są też wyloty indywidualne (bez opiekuna) przez całe wakacje z Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Poznania oraz Gdańska. Kursy dostępne są również poza sezonem wakacyjnym, przez cały rok (start w każdy poniedziałek).

** W tym terminie lot powrotny jest bez opiekuna.

*** W tym terminie przeloty są bez opiekuna.

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

Do podanej ceny należy doliczyć:
 • przeloty bez opiekuna z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska oraz (poza terminem grupowym z opiekunem 15.07 - 29.07) Wrocławia dla uczestników w wieku min. 16 lat realizowane są tanimi liniami lotniczymi Ryanair lub Wizzair, który odbiera uczestników na lotnisku na Malcie - cena od 800 zł (zawarta jest w niej odprawa online); cena jest zmienna i zależy od daty rezerwacji - im wcześniej tym taniej.
 • (opcjonalnie) opłaty transferowe do miejscowości docelowej z lotniska na Malcie w dniu przyjazdu i na lotnisko w dniu wyjazdu: 350 PLN.
 • opłata za podręcznik: 25 euro (płatne na miejscu w szkole).
 • ewentualne koszty dojazdu z miejsca zakwaterowania do szkoły.
 • (opcjonalnie) dopłata za pokój 1 osobowy u rodzin goszczących lub w rezydencji - 500 zł / 1 tydzień.
 • (opcjonalnie) dopłata do śniadań w rezydencji - 190 zł / 1 tydzień, do śniadań i obiadokolacji w rezydencji - 700 zł / 1 tydzień.
 • (opcjonalnie) fakultatywne zajęcia pozalekcyjne, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
 • (opcjonalnie) ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu: 3% ceny.
    Obejrzyj:  

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu na Malcie:

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym na Malcie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację