Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Szkola językowa na Malcie

KURSY ANGIELSKIEGO NA MALCIE

szkoła - oferta - terminy i ceny - zdjęcia i filmy

 

Obóz językowy na Malcie

Naszym partnerem na Malcie jest Easy School of Languages (EasySL) - doskonale wyposażona, renomowana szkoła językowa, mająca siedzibę w odnowionym zabytkowym budynku w centrum stolicy Malty Vallettcie, w pobliżu wszystkich jej atrakcji. Nowoczesne wnętrza mieszczą 15 klimatyzowanych klas wyposażonych w intraktywne tablice, centrum testowe, salę komputerową, świetlicę oraz taras ze spektakularnym widokiem na Wielki Port La Valetty. Na terenie całego budynku uczniowie mają dostęp do bezpłatnego wifi. Szkoła akredytowana jest przez FELTOM (maltańska federacja szkół językowych, odpowiednik British Council), dysponuje kadrą wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego i doskonałą infrastrukturą edukacyjną.

Wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO stolica Malty La Valetta to jedno z najbardziej niezwykłych miast Europy, szczycące się pradopodobnie największym na świecie "zagęszczeniem" zabytków na tak małym obszarze. Majestatyczne budowle, mury obronne, charakterystczna kopuła katedry św.Jana, malownicze wąskie uliczki - wszystko to "skąpane" w śródziemnomorskim słońcu, na tle błękitnego nieba i lazurowego morza, robi niesamowite wrażenie.

 

    Oferta:  

 

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży i dorosłych (min. wiek 18 lat) 2, 3 i 4- tygodniowe wyjazdy grupowe do szkoły Easy w La Valetta na Malcie z polskim rezydentem.

 

Kursy angielskiego Malta

 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego General English: 20 lub 30 lekcji (po 45 min.) tygodniowo w grupach międzynarodowych z doświadczonymi, wykwalifikowanymi lektorami - native speakerami.

Kurs prowadzony metodą "direct approach", która pozwala na szybkie opanowanie językowych zdolności komunikacyjnych i obejmuje kształcenie wszystkich sprawności językowych, a w szczególności mówienia. Oprócz podręcznika wykorzystywane są materiały z codziennego życia, np. gazet, telewizji czy internetu. Grupy maksymalnie 8- osobowe na wszystkich poziomach zaawansowania (kurs intensywny 30 lekcji tygodniowo od poziomu A2, tj. Pre-Intermediate). Przed przydzieleniem do danej grupy uczniowie przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Szkoła Easy

 

 • Zakwaterowanie w domach specjalnie wyselekcjonowanych rodzin maltańskich, w pokojach 2- osobowych (z osobą o innym języku ojczystym); możliwe pokoje 1- osobowe za dopłatą. Wszystkie rodziny są zarejestrowane w maltańskim Urzędzie Turystyki i regularnie wizytowane przez przedstawicieli szkoły. Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (Half Board): śniadania i ciepłe obiadokolacje u rodzin goszczących. Alternatywnie istnieje możliwość rezerwacji pokoju 2-osobowego (lub 1-osobowego za dopłatą) w mieszkaniu studenckim, bez wyżywienia (Self Catering).
 • Program zajęć pozalekcyjnych (opcjonalny, płatny dodatkowo), m.in.: zwiedzanie najważniejszych atrakcji Malty, wycieczka na Gozo, rejs po Wielkiej Zatoce, rejs po Błękitnej Lagunie na Comino, impreza na łodzi, przejażdżki konne, nurkowanie w Morzu Śródziemnym, jednodniowa wycieczka na Sycylię z przewodnikiem, kręgle, safari na jeepie, paintball i wiele więcej.

Kursy językowe na Malcie

 

 • Ubezpieczenie KL do 20000 EURO, NNW do 15000 zł.
 • Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • Opieka polskiego pilota - rezydenta w czasie podróży i pobytu na Malcie. Uwaga: rezydent przebywa na Malcie od 15 do 29 lipca 2018.

► wylot z opiekunem z Wrocławia: 15.07.2018
► powrót z opiekunem do Wrocławia: 29.07.2018
► wyloty i powroty bez opiekuna (indywidualne, minimalny wiek 16 lat) przez całe wakacje z Warszawy (każda sobota), Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska; opiekunowie odbierają uczestników na lotnisku na Malcie i odwożą na lotnisko po zakończeniu kursu.

 • Podręcznik, dyplom ukończenia kursu.

 

    Terminy i ceny wyjazdu:  

  

Terminy*

Lekcji

tygodniowo

Cena w PLN

rodzina goszcząca HB
mieszkanie SC

                 2 tygodnie

15.07 - 29.07
 22.07 - 05.08***

20x45 min. 5880
30x45 min. 6480

                 3 tygodnie

15.07 - 05.08**
 22.07 - 12.08***
20x45 min. 8620
30x45 min. 9520

                 4 tygodnie

15.07 - 12.08** 20x45 min. 11360
30x45 min. 12560

 

* Podane terminy dotyczą wylotów z opiekunem z Wrocławia. Dla osób powyżej 16 roku życia możliwe są też wyloty indywidualne (bez opiekuna) przez całe wakacje z Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Poznania oraz Gdańska. Kursy dostępne są również poza sezonem wakacyjnym, przez cały rok (start w każdy poniedziałek).

** W tym terminie lot powrotny jest bez opiekuna.

*** W tym terminie przeloty są bez opiekuna.

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

Do podanej ceny należy doliczyć:
 • przeloty bez opiekuna z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska oraz (poza terminem grupowym z opiekunem 15.07 - 29.07) Wrocławia dla uczestników w wieku min. 16 lat realizowane są tanimi liniami lotniczymi Ryanair lub Wizzair, który odbiera uczestników na lotnisku na Malcie - cena od 800 zł (zawarta jest w niej odprawa online); cena jest zmienna i zależy od daty rezerwacji - im wcześniej tym taniej.
 • (opcjonalnie) opłata transferowa do miejscowości docelowej z lotniska na Malcie w dniu przyjazdu i na lotnisko w dniu wyjazdu: 200 PLN.
 • ewentualne koszty dojazdu z miejsca zakwaterowania do szkoły.
 • (opcjonalnie) dopłata za pokój 1- osobowy: 200 zł / 1 tydzień.
 • (opcjonalnie) fakultatywne zajęcia pozalekcyjne, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
 • (opcjonalnie) ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu: 3% ceny.
    Obejrzyj:  

 

Wizualne prezentacje i zdjęcia szkoły / pobytu na Malcie:

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym na Malcie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację