Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
obozy niemiecki
 
KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE W NIEMCZECH

 

Lokalizacja Wiek Zakwaterowanie Transport Terminy
12-17 rodzina
internat
autokar 2 tygodnie:
14.07 - 30.07.2018
2 tygodnie:
30.06 - 15.07.2018
alt Wiesbaden 14-17 rodzina

 

W wakacje letnie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-17 lat na 2-tygodniowe międzynarodowe obozy językowe do Niemiec, na które w podanych powyżej terminach organizujemy przejazdy grupowe z polskim pilotem. Po dotarciu z grupą na miejsce "oddaje" on uczestników w ręce niemieckiej kadry i zostaje z nimi 1 dzień, pomagając przy zakwaterowaniu i wyjaśniając sprawy związane z organizacją pobytu. Na jego zakończenie odbiera ich i wraca z nimi do Polski.

Obozy odbywają się w dwóch lokalizacjach: Augsburgu koło Monachium (Bawaria) oraz Wiesbaden koło Frankfurtu nad Menem. Ich program obejmuje kurs języka niemieckiego w międzynarodowych grupach oraz różnorodne zajęcia pozalekcyjne (popołudniowo-wieczorne), zwiedzanie i wycieczki. Obozowicze mieszkają u miejscowych rodzin niemieckich lub w internacie na kampusie. W przypadku tej drugiej opcji kwaterowani są z niemieckimi rówieśnikami, którzy biorą również udział w zajęciach pozalekcyjnych.

 

obozy językowe berlin

 

Poza podanymi w tabeli powyżej terminami, organizujemy wyjazdy na obozy w Augsburgu (samolotem lub autokarem) bez polskiego pilota przez całe wakacje (początek co tydzień w każdą niedzielę). Na tej samej zasadzie (wyjazdy indywidualne) oferujemy również międzynarodowe obozy z językiem niemieckim dla dzieci i młodzieży (minimalny wiek 7 lat) w innych lokalizacjach w Niemczech: w Berlinie i Monachium oraz okolicach tych miast.

 

Mapka z lokalizacjami naszych obozów językowych w Niemczech:

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na obozie językowym w Niemczech wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację