Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj
obozy niemiecki
KOLONIE I OBOZY JĘZYKA NIEMIECKIEGO W NIEMCZECH

 

Miejscowość

Wiek
Zakwaterowanie Terminy Cena w PLN
2 tyg. 3 tyg.

Berlin i okolice

7-19 na kampusie
akademik
rodzina
2 lub 3 tygodnie:
między 17.06 - 19.08
od 6615 od 9765
 Monachium i okolice 7-17  na kampusie 2 lub 3 tygodnie:
między 24.06 - 19.08
od 7605 od 11295
Uwaga! Do powyższych cen należy doliczyć koszt przejazdu/przelotu.
 

Zapraszamy do Berlina i Monachium na międzynarodowe obozy z językiem niemieckim dla dzieci i młodzieży, które organizowane są w okresie wakacji letnich przez założoną w 1983 roku szkołę GLS. Jest to jedna z najbardziej znanych i cenionych szkół języka niemieckiego dla obcokrajowców, wyrożniona w 2010 roku najbardziej prestiżową nagrodą branży turystyki edukacyjnej na świecie "Star Award" w kategorii "Najlepsza szkoła języka niemieckiego na świecie".

Szkoła oferuje 5 różnych rodzajów kursów w Berlinie i jego najbliższych okolicach oraz 4 w Monachium i alpejskich wioskach w pobliżu stolicy Bawarii. Dzięki temu każdy zainteresowany nauką niemieckiego w Niemczech znajdzie coś dla siebie, np. starsza młodzież - wielkomiejskie atrakcje niemieckiej stolicy, młodsza - bezpieczne przedmieścia, a fani sportów wodnych - doskonałe warunki nad licznie położonymi w pobliżu miasta jeziorami.

Wszystkie kursy zawierają bogaty program zajęć pozalekcyjnych i wcieczek. W zalezności od ośrodka (lokalizacji) uczniowie kwaterowani są na kampusie (w internacie), akademiku lub u rodzin goszczących. W przypadku zakwaterowania na niektórych kampusach mieszkają razem z rówieśnikami z Niemiec, którzy biorą udział we wszystkich zajęciach pozalekcyjnych, co stwarza doskonałą okazję, aby w praktyce używać języka niemieckiego.

 

niemiecki

 

W wakacje letnie organizujemy 2 i 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły GLS - rozpoczynają się one i kończą co niedzielę. Ich uczestnicy znajdują się pod stałą opieką kadry niemieckiej. Na życzenie organizujemy również transport autokarem, pociągiem lub samolotem. Odbiór uczestników z dworca/lotniska (transfer) przez szkołę niemiecką zawarty jest w cenie wyjazdu.

 

Szczegóły oferty dostępne są w pliku .pdf - klik.

 

 

Mapka z lokalizacjami obozów językowych w Berlinie i okolicach:

 

Mapka z lokalizacjami obozów językowych w Monachium i okolicach:


 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Niemczech wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację