Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

obozy językowe Chiny Nowa Zelandia

OBÓZ JĘZYKOWY W CHINACH I NOWEJ ZELANDII

 

lokalizacja - program wyjazdu - termin i cena - zdjęcia i filmy

 

Termin

Lekcji tygodniowo

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena w PLN

5 tygodni
28.06 - 05.08.2018

20x45 min (NZ)

+ szkolenie z przedsiębiorczości (CHN)

rodzina goszcząca (NZ)

akademik na kampusie (CHN)

3 posiłki dziennie

19999
4 tygodnie
05.07 - 05.08.2018
17999

Uwaga! Do powyższej ceny należy doliczyć koszt wizy, przelotu i zajęć pozalekcyjnych.

 

Zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat na 5- lub 4-tygodniowy wyjątkowy obóz językowy, w którego programie, oprócz nauki angielskiego, znajdują się zajęcia szkolące umiejętności przyszłych liderów biznesu. Podróż "Azja Orient Express" rozpoczynamy lotem z Warszawy do stolicy Chin Pekinu, gdzie spędzamy 2 dni, a następnie lecimy na szlak Hobbitonu z Władcy Pierścieni, a konkretnie do Auckland, największego miasta w Nowej Zelandii, gdzie bierzemy udział w kursie języka angielskiego w międzynarodowym towarzystwie. Po trzech (w przypadku obozu 4-tygodniowego - dwóch) tygodniach pobytu w krainie Władcy Pierścieni wracamy do Azji, tym razem do Szanghaju, największego miasta Chin, gdzie przez 2 tygodnie uczymy się w języku angielskim przedsiębiorczości i umiejętności kierowniczych. Po 39 (w przypadku obozu 4-tygodniowego - 32) dniach wojaży lądujemy w kraju. Nasza grupa przez cały pobyt jest pod opieką polskiego wychowawcy.

Wyjazd obejmuje 4 przeloty (wszystkie z polskim opiekunem; w nawiasach daty dla obozu 5-tygodniowego):

[1] Warszawa-Pekin (28.06.2018)

[2] Pekin-Auckland (30.06.2018)

[3] Auckland-Szanghaj (21.07.2018)

[4] Szanghaj-Warszawa (05.08.2018)

 

mapa podróży

 

   Program wyjazdu:  

 

Program dla obozu 5-tygodniowego (w przypadku obozu 4-tygodniowego pobyt w Nowej Zelandii jest o tydzie krótszy):

 

Dzień 1 (28.06.2018) Warszawa: wylot z lotniska Chopina do Pekinu.

 

Dzień 2-3 (29-30.06.2018) Pekin

Naszą podróż "Azja Orient Express" rozpoczynamy dwudniowym pobytem w stolicy Chin Pekinie, drugim po Szanghaju pod względem wielkości miastem w tym państwie. Pierwszego dnia pobytu pojedziemy zobaczyć i pochodzić po najlepiej zachowanym fragmencie Chińskiego Muru, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na okoliczne wzgórza i doliny. Odwiedzimy też niezwykle ozdobny grobowiec Changling, gdzie spoczywa trzeci cesarz z Dynastii Ming. W drugim dniu pobytu w Pekinie wybierzemy się do Zakazanego Miasta i na Hutong Tour. Będziemy mieć okazję przejechać się rikszami po starszych częściach miasta. Wieczorem wylecimy do Nowej Zelandii.

 

mur chiński

 

Zakwaterowanie w Pekinie: hotel 3*, kilka minut pieszo od Zakazanego Miasta, pokoje 2-3- osobowe; wyżywienie w hotelu: 2 obiady, 1 obiadokolacja i śniadanie.

 

Dzień 4-25 (01-21.07.2018) Auckland, 3 tygodnie w krainie Władcy Pierścieni.

Wyspiarska Nowa Zelandia położona jest na południowo-zachodnim Pacyfiku, zaledwie 3 godziny lotem od Australii. Niewiele jest miejsc na Ziemi, które mogłyby konkurować z tym malowniczym i mistycznym zakątkiem Oceanii. Nic zatem dziwnego, że to właśnie tu kręcona była trylogia Władcy Pierścieni.

 

obóz w Auckland

 

Będziemy mieszkać i uczyć się w Auckland, największym mieście Nowej Zelandii, które z powodu dużej liczby pływających tu barwnych łodzi i windsurferów zwane jest "miastem żagli". Auckland przez wiele lat utrzymuje się w czołówce światowego rankingu miast o najwyższym standardzie życia.

Kiwi English Academy

Szkoła i kurs języka angielskiego: Kiwi English Academy - renomowana szkoła językowa założona w 1991 roku, położona w znanej dzielnicy handlowej o nazwie Newmarket, w samym centrum miasta. Młodzież odbędzie kurs angielskiego w wymiarze 20 godzin lekcyjnych  tygodniowo, który ma na celu podniesienie umiejętności komunikacyjnych i poszerzenie znajomości słownictwa. Kursanci podzieleni zostaną na odpowiednie poziomy zaawansowania, a program nauki rozwija umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania, z wyraźnym ukierunkowaniem na mówienie. Zajęcia odbywają się w grupach międzynarodowych liczących maks. 12 osób. Inni uczestnicy kursu pochodzą m.in. z Hiszpanii, Włoch, Francji oraz z krajów azjatyckich.

Program pozalekcyjny organizowany przez szkołę nowozelandzką oraz polskiego opiekuna opiera się na zwiedzaniu Auckland i okolic, jak również na atrakcjach jakie oferuje miasto. Zwiedzimy 3 muzea, wjedziemy na Sky Tower, gdzie z góry zobaczymy panoramę Auckland i otaczające je wzgórza, popłyniemy na rejs, udamy się promem do Devonport, pójdziemy na koncert Maori, do ogrodu botanicznego i do lokalnego zoo. Ponadto w programie znajduje się m.in. lodowisko, park linowy, ścianka wspinaczkowa, rolki, kino Imax czy barbecue. Najciekawszym jednak jego punktem będzie z pewnością niezapomniana całodniowa wycieczka Hobbiton Tour, podczas której zobaczymy plan filmowy wioski Hobbitów z filmu Władca Pierścieni. Na terenie 4 hektarów, wśród kultowych wzgórz i zielonych pastwisk, zbudowano aż 44 chaty Hobbitów. W trakcie wycieczki zjemy też lunch w Hobbitonowej restauracji.

 

Hobbiton

 

Zakwaterowanie i wyżywienie: Będziemy mieszkać u starannie wyselekcjonowanych rodzin goszczących, po 2-3 osoby w każdej rodzinie. Miejscowe rodziny są bardzo przyjazne i otwarte na przyjmowanie zagranicznej młodzieży. Dodatkowym plusem tego rodzaju zakwaterowania jest dodatkowa okazja do rozmów w języku angielskim i możliwość poznania lokalnych obyczajów. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących + pakowane lunche na zajęcia.

 

Dzień 26-39 (22.07-05.08.2018) Szanghaj, 2 tygodnie w największym i najludniejszym mieście Chin, Azji, a nawet całego świata.

 

Szanghaj Chiny

 

Ta ogromna metropolia (ok. 25 milionów mieszkańców), należąca do głównych portów morskich globu, zachwyca nowoczesnymi technologiami i imponującymi drapaczami chmur. Tętniące życiem miasto przyciąga nie tylko ogromne rzesze turystów, ale także biznesmenów (działa tutaj jedna z największych giełd papierów wartościowych na świecie).

International House

Szkoła i kurs "Future Leaders": Tym razem nie będziemy mieć typowych zajęć językowych, ale weźmiemy udział w specjalnym programie dla przyszłych liderów i przedsiębiorców (Entrepreneurship & Leadership) prowadzonym w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są przez znaną międzynarodową sieć szkół International House i zaprojektowane tak, aby rozwijały kluczowe umiejętności poszukiwane przez najlepsze uniwersytety i profesjonalne organizacje na całym świecie. Dodatkowo program oferuje zapoznanie się z chińską historią i kulturą (w tym podstawy języka chińskiego) oraz stwarza okazję do nawiązania kontaktów z chińskimi rówieśnikami.

Celem programu jest:
 • pokazanie jak wprowadzanie małych zmian może mieć ogromny wpływ na życie ludzi,
 • promowanie zrozumienia międzykulturowego,
 • rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów,
 • rozwijanie umiejętności pracy zespołowej,
 • rozwijanie umiejętności negocjacyjnych,
 • rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia,
 • rozwijanie umiejętności prezentacji, które będą przydatne w środowisku akademickim, jak i biznesowym.

To wyjątkowe szkolenie łączy ze sobą chińskie tradycje z umiejętnościami "miękkimi" (np. komunikatywność i zdolność do pracy w grupie), jakie promuje się na szkoleniach firmowych na Zachodzie. Umiejętności te są coraz częściej poszukiwane przez najlepsze uniwersytety i firmy o czym warto pomyśleć przy wyborze ścieżki kariery. Uczestnicy kursu będą uczyć się różnic kulturowych między przywództwem na Dalekim Wschodzie w porównaniu z Zachodem. Będą mieli również szansę poznać rówieśników z całego świata, w tym miejscowych chińskich uczniów.

Młodzież spędzi dwa tygodnie pracując w małych grupach nad projektem przedsięwzięcia społecznościowego, dzięki czemu będzie mogła wykazać się nowo nabytymi umiejętnościami oraz "zasmakować" chińskiej kultury, języka, czy tradycyjnej sztuki i rzemiosła (np. Tai Chi, cięcie papieru, kaligrafia, taniec smoka).

Szczegółowy program pobytu w Szanghaju:


plan zajęć

 

Lokalizacja: Zajęcia odbywają się na nowoczesnym kampusie prestiżowego Ulink College w Szanghaju, który jest pierwszym ośrodkiem edukacyjnym w Chinach autoryzowanym przez Uniwersytet Cambridge. Położony on jest w dzielnicy Songjiang, na południowy-zachód od centrum miasta. Tu uczymy się, mieszkamy w akademiku i spożywamy posiłki (3 dziennie) w szkolnej stołówce. Kampus dysponuje obiektami sportowymi i oferuje bezpłatny dostęp do wi-fi.

 

kampus w Szanghaju

 

Dzień 39 (05.08.2018) Przylot do Warszawy. Koniec obozu.

 

   Termin i cena wyjazdu:  

  

Termin

Lekcji tygodniowo

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena w PLN

5 tygodni
28.06 - 05.08.2018

20x45 min (NZ)

+ szkolenie z przedsiębiorczości (CHN)

hotel 3* (Pekin)

rodzina goszcząca (Auckland)

akademik na kampusie (Szanghaj)

3 posiłki dziennie

19999
4 tygodnie
05.07 - 05.08.2018
17999

 

Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).

 

CENA OBEJMUJE:

 • 3. lub 2. tygodniowy kurs języka angielskiego w szkole w Auckland i 2. tygodniowy kurs "Future Leaders" po angielsku w Szanghaju;
 • zakwaterowanie w hotelu 3* w Pekinie, u rodzin w Auckland i na kampusie w Szanghaju;
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie;
 • opieka polskiego opiekuna podczas całego wyjazdu; opieka lokalnej kadry na miejscu;
 • transfery lotniskowe;
 • ubezpieczenie Świat KL/NNW/bagaż;
 • certyfikaty ukończenia kursów;
 • materiały do nauki;
 • gadżety: zeszyt, długopis, plecaki;
 • obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DO PODANEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ:

 • przeloty grupowe z polskim opiekunem: 5400 zł;
 • program wycieczkowy w Chinach i Nowej Zelandii: 800 USD;
 • wiza do Chin: 260 zł + 123 zł pośrednictwo wizowe.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE: osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą ważny paszport z terminem ważności min. 6 miesięcy od dnia wyjazdu, ubrania na każdą pogodę, słownik.

 

   Obejrzyj:  

  

Zdjęcia z obozu w Nowej Zelandii i Chinach - kliknij i zobacz:

 

Uczniowie o programie "Future Leaders":

 

 

Kiwi English Academy:

 

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na obozie językowym w Chinach i Nowej Zelandii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

 

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

 

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację