Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

angielski los angeles

OBÓZ JĘZYKOWY (JĘZYK ANGIELSKI) W LOS ANGELES, USA

 

szkoła - program wyjazdu - termin i cena - film i zdjęcia

 

Terminy

Lekcji tygodniowo

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena w PLN

3 tygodnie
28.06 - 20.07.2018

20x45 min.

akademik na kampusie

3 posiłki dziennie

14990

Uwaga! Do powyższej ceny należy doliczyć koszt wizy, przelotu i zajęć pozalekcyjnych.

 

obozy językowe usaZapraszamy na międzynarodowy młodzieżowy obóz językowy do Los Angeles w słonecznej Kalifornii. W jego programie, oprócz nauki jezyka angielskiego na renomowanym uniwersyteckim kampusie, znajduje się mnóstwo rozrywek i wycieczek – oprócz samego  „Miasta Aniołów” z Hollywood i Beverly Hills, obozowicze odwiedzą m.in. San Diego, Santa Barbara czy park rozrywki Six Flags, a także słynne atrakcje turystyczne w sąsiednich stanach - Las Vegas, Wielki Kanion czy tamę Hoover Dam. Dodatkowo skosztują amerykańskiej kultury jedzenia w restauracjach Hard Rock Cafe w Hollywood i Las Vegas, a być może będą mieli również szansę zobaczyć znane osobistości ze świata rozrywki i show businessu.

 

kursy angielskiBezpośrednim organizatorem obozu i naszym partnerem w Los Angeles jest PLUS (Professional Linguistic Upper Studies) - międzynarodowa szkoła językowa, mająca ponad 40 letnie (rok założenia 1972) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców i akredytowana przez brytyjskie, jak i międzynarodowe organizacje akredytujące i zrzeszające placówki tego typu (m.in. British Council, FIYTO, BETA czy ATOSA). W okresie letnich wakacji szkoła ta oferuje międzynarodowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży na 4 kampusach w USA, 14 w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz 1 na Malcie, w których co roku udział bierze niemal trzydzieści tysięcy uczestników z całego świata (w ubiegłym roku niemal 30 tys. z ponad 50 krajów).

 

W wakacje letnie 2018 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 3- tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na duży, międzynarodowy obóz językowy szkoły PLUS odbywający się na największym kampusie amerykańskiej uczelni wyższej California State University, zlokalizowanym w Northridge - dzielnicy (neighborhood) Los Angeles w dolinie San Fernando, ok. 30 min jazdy do Beverly Hills i Hollywood, a 20 do Oceanu. Kampus ten jest tak malowniczy, że kręcone były na nim sceny do wielu filmów i programów telewizyjnych, m.in. Dexter, Legalna Blondynka 2, czy Buffy - Postrach Wampirów.

Wyjazd odbędzie się w terminie 28 czerwca -  20 lipca 2018 r.

 

Kliknij i zobacz położenie miejsca na mapie:

 

 

kampus obozu

 

Miejsce obozu, nowoczesny kampus Northridge, należący do California State University, jest jednym z najlepszych miasteczek akademickich w całych Stanach pod względem wyposażenia i udogodnień rekreacyjno-sportowych. Tu będzie mieszkać i uczyć się w nowocześnie wyposażonych klasach polska grupa wraz z innymi uczestnikami z całego świata. Na obszernym, kilkuhektarowym zielonym terenie kampusu, oprócz sal lekcyjnych, akademików i 2 stołówek, znajduje się basen zewnętrzny, z którego można korzystać w wolnym czasie, tereny do siatkówki i koszykówki, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, sprzęt do fitness na świeżym powietrzu, kręgielnia, bilard oraz kawiarnie i sklepik, w którym można kupić coś do jedzenia, picia, czy pamiątki. Jest tu też sala wielofunkcyjna, małe kino i pralnia na monety. Poza tym obozowicze mają wszędzie darmowy dostęp do wi-fi.

 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego ogólnego w międzynarodowych grupach z amerykańskimi nauczycielami, 20 lekcji x 45 min tygodniowo.

Zajęcia odbywają się w budynkach akademickich na terenie kampusu, ok. 15 min pieszo od miejsca zakwaterowania. Nauka prowadzona jest przez wykwalifikowanych amerykańskich lektorów na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pisanego pierwszego dnia zajęć. Podczas kursu nacisk kładziony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka - jego celem jest nauka porozumiewania się w mowie oraz pewniejsze używania języka obcego. Dodatkowo można poszerzyć zasób słownictwa, poprawić gramatykę oraz umiejętność pisania.

 • Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu.

klasa

 

 • Program pozalekcyjny organizowany przez szkołę - płatny dodatkowo opiekunowi grupy (zob. cennik na dole strony). Program ten obejmuje przede wszystkim wycieczki poza kampus:

=> 10 całodniowych i 1 półdniowa  (m.in. wycieczki zakupowe do outletów, zwiedzanie Los Angeles - m.in. wejście do sklepu Lakers, statek kosmiczny NASA w Kalifornijskim Centrum Nauki i Kosmonautyki, słynne filmowe Hollywood i Beverly Hills wraz z aleją gwiazd, znanymi teatrami i planem filmowym oraz kolacją w Hard Rock Cafe; San Diego; Malibu; Santa Barbara; park rozrywki Six Flags z olbrzymimi kolejkami górskimi; Santa Monica na końcu trasy 66); dodatkowo będzie możliwość wybrania się do Universal Studios Hollywood (za dodatkową opłatą);

=> 4-dniową weekendową wycieczkę do Las Vegas i Wielkiego Kanionu (stany Nevada i Arizona) na rozpoczęcie obozu, z zakwaterowaniem (3 noclegi) w 4* hotelu w Las Vegas. W jej ramach uczestnicy zobaczą olbrzymią tamę Hoover Dam, przejadą się słynnymi bulwarami Las Vegas, pełnymi barwnych iluminacji i przepychu, obejrzą muzyczny show podświetlonych fontann Bellagio, zobaczą prześcigające się w pomysłowości bogatej dekoracji centra handlowe oraz zjedzą kolację w sławnej restauracji Hard Rock Cafe z pięknym widokiem na miasto.

 

Ponadto na obozowiczów czekają animacje integracyjne oraz zajęcia sportowe i kulturalne na terenie kampusu, np. quizy, dyskoteki tematyczne, karaoke czy wieczory filmowe. Będzie też czas na plażowanie i relaks na basenie.

 

Szczegółowy rozkład zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych: klik.

 

hollywood

 

 • Zakwaterowanie w 4. piętrowym akademiku na kampusie, 15 minut pieszo od sal lekcyjnych. Jest to nowoczesny budynek z apartamentami składającymi się z dwóch lub trzech jedno- lub dwuosobowych pokojów z klimatyzacją. W każdym apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i dwoma umywalkami, salon i kuchnia, a w każdym pokoju umywalka, szafa, biurko i krzesło. Pościel zmieniana jest raz na tydzień. W akademiku do dyspozycji obozowiczów są dystrybutory z przekąskami i napojami oraz pralnia na monety. Uwaga: podczas wycieczki do Las Vegas uczniowie nocują (3 noclegi) w hotelu 4* w pokojach dzielonych.

angielski los angeles usa

 

 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania, lunche, obiadokolacje) w formie bufetu w nowoczesnej stołówce na terenie kampusu - wybór między zdrowymi i amerykańskimi daniami, codziennie warzywa, sałatki i owoce. Podczas wycieczek uczestnicy otrzymują suchy prowiant (do wyboru różne rodzaje kanapek). Dodatkowo przewidziane są 2-3 wieczorne wypady do restauracji (np. Hard Rock Café w Las Vegas i Hollywood), aby poznać amerykańską kulturę kulinarną. Uwaga: pobyt rozpoczyna się wycieczką do Las Vegas, a wyżywienie jest w restauracji w hotelu, w ktorym nocują uczestnicy obozu. Szczegółowe menu: klik.
 • Opieka polskiego pilota - rezydenta w czasie podróży (przelotu) i pobytu w USA; opieka miejscowych wychowawców podczas pobytu.
 • Transfer grupowy pod opieką polskiego pilota z lotniska w Los Angeles na miejsce obozu i z powrotem po jego zakończeniu.
 • Ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.

 

SZCZEGÓŁOWA OFERTA I PLAN OBOZU W JĘZYKU ANGIELSKIM: klik.

 

   Termin i cena wyjazdu:  

 

Terminy

Lekcji tygodniowo

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena w PLN

3 tygodnie
28.06 - 20.07.2018

20x45 min.

akademik na kampusie

3 posiłki dziennie

14990
 
Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 procent w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).
 
Do podanej ceny należy doliczyć:
 • przelot grupowy z polskim opiekunem z Warszawy do Las Vegas i powrotny z Los Angeles do Warszawy (oba z dogodną przesiadką): 3900 zł.
 • wycieczki i zajęcia pozalekcyjne: 500 dolarów (płatne obowiązkowo opiekunowi grupy na zbiórce w dniu wyjazdu).
 • opłatę za wydanie wizy amerykańskiej: 624 zł + 123 zł za pośrednictwo wizowe (dla uczestników nie posiadających wizy do USA)
 • sugerowane kieszonkowe: 350 dolarów.

 

   Obejrzyj:  

 

 

Zdjęcia z pobytu naszej grupy na obozie w Los Angeles w 2016 roku - kliknij i zobacz:

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w USA wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację