Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

PRACA W RPA DLA UCZNIÓW

Przyjeżdżając do RPA na miesiąc lub posiadając wizę turystyczną (taka jest wymagana dla uczniów szkół językowych jeśli kurs trwa ponad miesiąc, ale nie dłużej niż 3 miesiące) nie można pracować w tym kraju i nie ma od tej zasady żadnych wyjątków. Jeśli natomiast nauka w RPA trwa dłużej niż 3 miesiące, należy ubiegać się w ambasadzie południowoafrykańskiej w Warszawie o tzw. pozwolenie na naukę (Study Permit), które uprawnia również do podjęcia pracy w RPA w wymiarze "part time" (do 20 godzin tygodniowo). W innych wypadkach, aby podjąć legalną pracę należy starać się przed wyjazdem do tego kraju o tzw. work permit. Szczegółowe informacje w j. angielskim na stronie South African Department of Home Affairs: http://www.home-affairs.gov.za/ i w ambasadzie południowoafrykańskiej w Polsce:

Ambasada Republiki Południowej Afryki

IPC Business Centre, VI piętro
ul. Koszykowa 54
00-675 Warszawa
tel.: (22) 625 62 28, 625 62 33, 625 72 39
fax: (22) 625 62 70
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. '; document.write( '' ); document.write( addy_text15247 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WWW: http://www.southafrica.pl/

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w południowoafrykańskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels