Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Bilety lotnicze RPA

 

PODRÓŻ DO RPA

Ze względu na znaczną odległość, która dzieli Polskę od RPA, jedynym sposobem dotarcia do RPA jest samolot. Coraz więcej linii lotniczych obsługuje loty do RPA (z przesiadką na jednym z lotnisk europejskich, gdyż z Polski nie ma bezpośrednich lotów do RPA), dlatego przed kupnem biletu warto zasięgnąć szczegółowych informacji u przedstawicieli różnych linii lotniczych, w tym południowoafrykańskiej South African Airways. W ten sposób będziemy mogli wybrać nie tylko najbardziej komfortowy przelot, ale również zaoszczędzimy trochę pieniędzy. Ceny biletów zaczynają się od ok. 2500-3000 PLN. Głównym portem lotniczym w RPA, obsługującym większość lotów międzynarodowych, jest lotnisko w Johannesburgu. Przy wyjeździe turyści muszą uiścić specjalną opłatę wyjazdową, która zazwyczaj jest wliczana w cenę biletu.

Młodzież i nauczyciele legitymujący się międzynarodowymi legitymacjami mogą skorzystać ze zniżkowych ofert biur turystyki młodzieżowej Campus i Almatur (zniżki nawet do 40% taryfy podstawowej). Oprócz ceny biletu niezwykle ważne są również warunki taryfy oferowane studentom. Bilety dla posiadaczy wymienionych wyżej legitymacji to zwyczajowo bilety otwarte, ważne przez rok, z możliwością zmiany terminu rezerwacji, a zakupienie biletu tzw. otwartego nie pociąga za sobą dodatkowych opłat.

Radzimy poszperać w internecie, nieraz może się zdarzyć prawdziwa okazja cenowa (wyszukiwarka biletów lotniczych). Te najbardziej atrakcyjne są rezerwowane z kilku-miesięcznym wyprzedzeniem, należy zatem pamiętać: czym wcześniejsza rezerwacja, tym tańsza taryfa. Możemy także, bez żadnych dodatkowych opłat, dokonać rezerwacji biletu w imieniu klienta.


Szkoły, z którymi współpracujemy oferują odbiór ucznia z lotniska i dowiezienie go do miejsca zakwaterowania. Koszt tej usługi znajdą Państwo w cennikach szkół.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie w południowoafrykańskiej szkole językowej wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels