Logo AS School of English - powrót do strony głównej serwisu - kursy języka angielskiego w Józefowie koło Warszawy

.::AS School of English::.

szkoła języka angielskiego

Poprzednia stronaNastępna strona

ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów, tel. 22 789 37 86

Strona główna serwisu szkoły języka angielskiego AS School of English w Józefowie k. Warszawy Napisz do nas! Porozmawiaj z nami poprzez Skype Porozmawiaj z nami na Gadu Gadu

Oferta

Strona główna
Kursy
Cennik
Zapisz się na kurs
 

Kontakt z nami

Jak nas znaleźć
Kontakt
 

Inne nasze serwisy

Dla uczniów i nauczycieli
Wyjazdy językowe
Księgarnia językowa
Słowniki elektroniczne
Wycieczki, wakacje
Hostele
Angielski on-line
Karty kredytowe
 

Zakup

Podręczniki do nauki

Księgarnia Lingwistyczna Wieża Babel

Słownik elektroniczny

Małe słowniki elektroniczne i podręczne translatory firmy Ectaco

 
TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY

O NASZEJ SZKOLE

Nasza szkoła

Plansza informacyjna na budynku szkoły językowej w JózefowieSzkoła języka angielskiego AS prowadzi naukę języka angielskiego na terenie Józefowa/Michalina koło Warszawy od 1996 roku. Zajęcia odbywają się w budynku przy ulicy Armii Krajowej 28a (Michalin), uczęszczają zaś na nie dzieci, młodzież i dorośli z Józefowa/Michalina oraz pobliskiej Warszawy - Falenicy i Otwocka. Jej działalność oparta jest na własnym statucie.

 
Nasza oferta

Budynek szkoły angielskiego JózefówNa nasze kursy zapraszamy dzieci (od 6 lat), młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, w godzinach rannych, popołudniowych i wieczornych. Przygotowujemy również do egzaminów: maturalnego oraz First Certificate in English (FCE) i Certificate in Advanced English (CAE).

 
Program

Sala wykładowa w szkole angielskiego w JózefowieZajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, zarówno polskich, jak i angielskich (native speakers), w małych (4-8 osobowych) grupach wiekowych, z wykorzystaniem najnowszych materiałów znanych wydawnictw brytyjskich oraz pomocy multimedialnych i audio - wizualnych, w miłej, rodzinnej atmosferze. Proponujemy też różnorodne urozmaicenia procesu nauczania. Zapewniamy przy tym kontynuację nauki i systematyczne sprawdzanie postępów ucznia - po zaliczeniu danego poziomu (co jest dokumentowane otrzymanym świadectwem) przechodzi on automatycznie na poziom bardziej zaawansowany. Poza tym, zgodnie z zasadą "English Spoken Here", szczególny nacisk kładziemy na umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku (angielski mówiony), nie zaniedbując jednak pozostałych elementów języka (pisanie, czytanie). Doskonałą okazją do ćwiczenia i przełamywania barier w języku mówionym są zajęcia prowadzone przez native speakers (na wyższych poziomach zaawansowania na przemian z lektorem polskim, tzw. system dualny).

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego ucznia oraz utrzymywanie tempa nauki w zależności od jego potrzeb i możliwości. Gwarantujemy, że przy odrobinie systematyczności przynosi to znakomite rezultaty.

 

 

Do you want to speak English?

 

Come to us and

you'll be successful!

 
 

Kontakt    Zapisz się    Kursy    Cennik

Copyright ©1996-2014 AS School of English