Obozy językowe Eastbourne Sprachcaffe

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w EastbourneZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-17 lat na wakacyjne wyjazdy na kursy języka angielskiego do Eastbourne, najbardziej słonecznego kurortu na Wyspach Brytyjskich, położonego na południowo-wschodnim wybrzeżu Anglii, tuż obok słynnych, majestatycznych białych klifów. Zajęcia odbywają się w renomowanej szkole Sprachcaffe Languages Plus, która należy do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, posiadającej 30 ośrodków na całym świecie i mającej blisko 40-letnie (rok założenia 1983) doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Gwarancję jakości sieci stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług:

Akredytacje Sprachcaffe Languages Plus

Nowocześnie wyposażony budynek szkoły w Eastbourne znajduje się w centrum miasta, 25 min pieszo do plaży. Dzięki takiemu położeniu, bezpośrednie sąsiedztwo placówki oferuje wiele możliwości rozrywki, rekreacji i szereg obiektów sportowych. Nauczyciele są wykwalifikowanymi native speakerami, ponadto tu, w południowej części Anglii, mówi się czystym „oxfordzkim” angielskim, co, będąc nim otoczonym 24h na dobę, jest gwarancją szybkich postępów w nauce.

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat 2- lub 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły Sprachcaffe w Eastbourne z dowolnego lotniska w Polsce. Wyjazd możliwy jest w każdą niedzielę w przedziale dat 04.06-28.08.2021 (powroty w sobotę).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach brytyjskich rodzin goszczących lub w szkolnej rezydencji (akademiku) – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania w Eastbourne i z powrotem na lotnisko po zakończeniu kursu (dotyczy lotnisk Heathrow i Gatwick oraz przylotów i wylotów w godz. 9.00-19.00).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka kadry angielskiej w szkole i w akademiku, opieka rodzin goszczących (przy wyborze tej formy zakwaterowania).

Materiały do nauki, szkolny T-shirt, zeszyt, długopis, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

13 lub 20 noclegów, od niedzieli do soboty. Dwie opcje do wyboru:

Domy specjalnie wyselekcjonowanych brytyjskich rodzin goszczących:

pokoje 2- osobowe (z osobą o innym języku ojczystym);
 łazienka dzielona z domownikami;
część rodzin mieszka poza centrum miasta, jednak do szkoły można łatwo dojechać autobusem (ok. 30 min);
 wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących oraz lunch w formie suchego prowiantu.

Szkolna rezydencjaakademik:

 apartamenty z pokojami 3-4- osobowymi;
 większość pokoi z własną łazienką;
 6-8 osób w apartamencie;
 ręczniki i pościel w pokoju;
 pralnia na miejscu (pranie: £2.75, suszenie: £1.75);
 ok. 20 min pieszo od szkoły;
 bardzo dogodne połączenie z centrum miasta komunikacją miejską;
 wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje w stołówce w akademiku + pakowane lunche do szkoły.

Akademik szkoły językowej Sprachcaffe w Eastbourne

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Rodzaj zakwaterowania2 tygodnie3 tygodnie
Rodziny goszczące6020 PLN8775 PLN
Akademik7600 PLN11145 PLN

Terminy wyjazdów: co tydzień w każdą niedzielę (powroty w sobotę) od 04.07 do 28.08.2021.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).