Kolonie obozy językowe Malta Easy SL w St Paul’s Bay

Miejsce i szkoła

Kursy języka angielskiego na MalcieZapraszamy na wakacyjne, międzynarodowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży na Malcie organizowane przez Easy School of Languages (Easy SL) – renomowaną (rok założenia 2004) szkołę językową zlokalizowaną w centrum stolicy Malty Valletcie, akredytowaną przez FELTOM (maltańska federacja szkół językowych, odpowiednik British Council), która w okresie wakacji letnich prowadzi kursy dla dzieci i młodzieży w malowniczej miejscowości St Paul’s Bay, położonej w północno-zachodniej części wyspy nad zatoką o tej samej nazwie. Nazwa ta pochodzi od Św. Pawła, który – jak głosi legenda- rozbił się tu ze swoimi uczniami. Wraz z sąsiadującymi miasteczkami Bugibba i Qawra rejon ten jest największym centrum turystycznym na Malcie, dysponującym piaszczystymi plażami. Znajduje się tu mnóstwo hoteli, restauracji i kafejek. Jest to także doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych.

Lekcje odbywają się w nowoczesnym budynku szkoły średniej Maria Regina College w miejscowości Mosta, w przestronnych klasach z pięknym widokiem na okolicę oraz kopułę Mosta Dome – słynnego kościoła-rotundy pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, natomiast miejscem zakwaterowania jest oddalony o 10 min jazdy 4-gwiazdkowy hotel Bella Vista. Codzienny dowóz szkolnym busem na zajęcia zawarty jest w cenie wyjazdu.

Lekcje na obozie językowym EasySL Malta

Gwarancję jakości szkoły Easy SL stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji Malty
Szkoła akredytowana przez FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta)

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat 1, 2 i 3- tygodniowe wyjazdy grupowe z polskim opiekunem na obozy językowe szkoły Easy SL na Malcie z wylotem z Warszawy. Możliwe są też przeloty indywidualne z Warszawy, a także Wrocławia, Krakowa, Poznania oraz Gdańska.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w 4* hotelu Bella VistaSt Paul’s Bay – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN.

Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Rezydencja szkolna – 4* hotel Bella Vista, położony w St Paul’s Bay ok. 10 min jazdy od szkoły (codzienny dowóz szkolnym busem na zajęcia zawarty jest w cenie wyjazdu):

 pokoje 3-4 osobowe z klimatyzacją, łazienką i balkonem z widokiem na basen lub okolicę;
 w hotelu do dyspozycji: basen zewnętrzny z łóżkami do opalania, przestronny hall z TV, snack bar, mini market, sala ćwiczeń, basen kryty i jacuzzi.

Wyżywienie Full Board – 3 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje w hotelowej restauracji (w formie bufetu) oraz pakowany lunch do szkoły (kanapki, owoc, napój).

Zakwaterowanie w hotelu na obozie językowym na Malcie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Terminy*Cena w PLN
13.07 - 20.07.2019 (1 tydz.)**3290
13.07 - 27.07.2019 (2 tyg.)5990
13.07 - 03.08.2019 (3 tyg.)**8790
20.07 - 27.07.2019 (1 tydz.)***3290
20.07 - 03.08.2019 (2 tyg.)****5990

* Podane terminy dotyczą pobytów na Malcie z polskim opiekunem i wylotów z lotniska Chopina w Warszawie (linie Air Malta, wylot z opiekunem 13.07.2019, powrót z opiekunem 27.07.2019, w pozostałych datach – 20.07 i 03.08.2019 – loty bez opiekuna). Dla osób powyżej 16 roku życia możliwe są też wyloty indywidualne (bez opiekuna) przez całe wakacje z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania oraz Gdańska (tanie linie lotnicze Wizzair lub Ryanair).

** W tym terminie lot powrotny jest bez opiekuna (lot na Maltę z opiekunem).
*** W tym terminie przelot na Maltę jest bez opiekuna (powrót z opiekunem).
**** W tym terminie przeloty w obie strony są bez opiekuna.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).