Kolonie obozy językowe Malta Easy SL w St Paul’s Bay

Miejsce i szkoła

Kursy języka angielskiego na MalcieZapraszamy na wakacyjne, międzynarodowe obozy językowe dla młodzieży na Malcie organizowane przez Easy School of Languages (Easy SL) – renomowaną (rok założenia 2004) szkołę językową zlokalizowaną w centrum stolicy Malty Valletcie, akredytowaną przez FELTOM (maltańska federacja szkół językowych, odpowiednik British Council), która w okresie wakacji letnich prowadzi kursy dla dzieci i młodzieży w malowniczej miejscowości St Paul’s Bay, położonej w północno-zachodniej części wyspy nad zatoką o tej samej nazwie. Nazwa ta pochodzi od Św. Pawła, który – jak głosi legenda- rozbił się tu ze swoimi uczniami. Wraz z sąsiadującymi miasteczkami Bugibba i Qawra rejon ten jest największym centrum turystycznym na Malcie, dysponującym piaszczystymi plażami. Znajduje się tu mnóstwo hoteli, restauracji i kafejek. Jest to także doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych.

Lekcje odbywają się w nowoczesnym budynku szkoły średniej Maria Regina College w miejscowości Mosta, w przestronnych klasach z pięknym widokiem na okolicę oraz kopułę Mosta Dome – słynnego kościoła-rotundy pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, natomiast miejscem zakwaterowania jest oddalony o 10 min jazdy 4-gwiazdkowy hotel Bella Vista. Codzienny dowóz szkolnym busem na zajęcia zawarty jest w cenie wyjazdu.

Lekcje na obozie językowym EasySL Malta

Gwarancję jakości szkoły Easy SL stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji Malty
Szkoła akredytowana przez FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta)

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży w wieku 14-18 lat 1, 2, 3 i 4- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły Easy SL na Malcie z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Wrocławia i Poznania. Obóz dostępny jest od każdej niedzieli w przedziale dat 26.06-28.08.2022.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w 4* hotelu Bella VistaSt Paul’s Bay – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

transfery na miejsce obozu z/na lotnisko na Malcie w dniu przyjazdu/wyjazdu.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Rezydencja szkolna – 4* hotel Bella Vista, położony w St Paul’s Bay ok. 10 min jazdy od szkoły (codzienny dowóz szkolnym busem na zajęcia zawarty jest w cenie wyjazdu):

 pokoje 3-4 osobowe z klimatyzacją, łazienką i balkonem z widokiem na basen lub okolicę;
 w hotelu do dyspozycji: basen zewnętrzny z łóżkami do opalania, przestronny hall z TV, snack bar, mini market, sala ćwiczeń, basen kryty i jacuzzi.

Wyżywienie Full Board – 3 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje w hotelowej restauracji (w formie bufetu) oraz pakowany lunch do szkoły (kanapki, owoc, napój).

Zakwaterowanie w hotelu na obozie językowym na Malcie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Długość obozuCena w PLN
1 tydzień3990
2 tygodnie7480
3 tygodnie10970
4 tygodnie14460

Terminy: obóz dostępny jest od każdej niedzieli w przedziale dat 26.06-28.08.2022 (ostatni wyjazd 21.08.2022).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).