Obóz językowy Chiny + Nowa Zelandia

Opis

Zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat na 5- lub 4-tygodniowy wyjątkowy obóz językowy, w którego programie, oprócz nauki angielskiego, znajdują się zajęcia szkolące umiejętności przyszłych liderów biznesu. Podróż “Azja Orient Express” rozpoczynamy lotem z Warszawy do stolicy Chin Pekinu, gdzie spędzamy 2 dni, a następnie lecimy na szlak Hobbitonu z Władcy Pierścieni, a konkretnie do Auckland, największego miasta w Nowej Zelandii, gdzie bierzemy udział w kursie języka angielskiego w międzynarodowym towarzystwie. Po trzech tygodniach pobytu w krainie Władcy Pierścieni (w przypadku obozu 4-tygodniowego – po dwóch)  wracamy do Azji, tym razem do Szanghaju, największego miasta Chin, gdzie przez 2 tygodnie uczymy się w języku angielskim przedsiębiorczości i umiejętności kierowniczych. Po 39 dniach wojaży (w przypadku obozu 4-tygodniowego – po 32) lądujemy w kraju. Nasza grupa przez cały pobyt jest pod opieką polskiego wychowawcy.

Wyjazd obejmuje 4 przeloty (wszystkie z polskim opiekunem; w nawiasach daty dla obozu 5-tygodniowego):

[1] Warszawa-Pekin (28.06.2018)
[2] Pekin-Auckland (30.06.2018)
[3] Auckland-Szanghaj (21.07.2018)
[4] Szanghaj-Warszawa (05.08.2018)
Kliknij tu i zobacz przeloty na mapie

Program

Program wyjazdu dla obozu 5-tygodniowego (w przypadku obozu 4-tygodniowego pobyt w Nowej Zelandii jest o tydzień krótszy):

Dzień 1 (28.06.2018) Warszawa: wylot z lotniska Chopina do Pekinu.

Dzień 2-3 (29-30.06.2018) Pekin

Naszą podróż “Azja Orient Express” rozpoczynamy dwudniowym pobytem w stolicy Chin Pekinie, drugim po Szanghaju pod względem wielkości mieście w tym państwie. Pierwszego dnia pobytu pojedziemy zobaczyć i pochodzić po najlepiej zachowanym fragmencie Wielkiego Muru Chińskiego, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na okoliczne wzgórza i doliny. Odwiedzimy też niezwykle ozdobny grobowiec Changling, gdzie spoczywa trzeci cesarz z Dynastii Ming. W drugim dniu pobytu w Pekinie wybierzemy się do Zakazanego Miasta i na Hutong Tour. Będziemy mieć okazję przejechać się rikszami po starszych częściach miasta. Wieczorem wylecimy do Nowej Zelandii.

Zakwaterowanie w Pekinie: hotel 3*, kilka minut pieszo od Zakazanego Miasta, pokoje 2-3- osobowe. Wyżywienie w hotelu: 2 obiady, 1 obiadokolacja i 1 śniadanie.

Dzień 4-25 (01-21.07.2018) Auckland, 3 tygodnie w krainie Władcy Pierścieni.

Wyspiarska Nowa Zelandia położona jest na południowo-zachodnim Pacyfiku, zaledwie 3 godziny lotem od Australii. Niewiele jest miejsc na Ziemi, które mogłyby konkurować z tym malowniczym i mistycznym zakątkiem Oceanii. Nic zatem dziwnego, że to właśnie tu kręcona była trylogia Władcy Pierścieni.

Będziemy mieszkać i uczyć się w Auckland, największym mieście Nowej Zelandii, które z powodu dużej liczby pływających tu barwnych łodzi i windsurferów zwane jest “miastem żagli”. Auckland przez wiele lat utrzymuje się w czołówce światowego rankingu miast o najwyższym standardzie życia.

Zakwaterowanie w Auckland: u starannie wyselekcjonowanych rodzin goszczących, po 2-3 osoby w każdej rodzinie; miejscowe rodziny są bardzo przyjazne i otwarte na przyjmowanie zagranicznej młodzieży, a dodatkowym plusem tego rodzaju zakwaterowania jest okazja do rozmów w języku angielskim i możliwość poznania lokalnych obyczajów. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (Full Board) – śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących + pakowane lunche na zajęcia.

Dzień 26-39 (22.07-05.08.2018) Szanghaj, 2 tygodnie w największym i najludniejszym mieście Chin, Azji, a nawet całego świata.

Ta ogromna metropolia (ok. 25 milionów mieszkańców), należąca do głównych portów morskich globu, zachwyca nowoczesnymi technologiami i imponującymi drapaczami chmur. Tętniące życiem miasto przyciąga nie tylko ogromne rzesze turystów, ale także biznesmenów (działa tutaj jedna z największych giełd papierów wartościowych na świecie).

Zajęcia odbywają się na nowoczesnym kampusie prestiżowego Ulink College w Szanghaju, który jest pierwszym ośrodkiem edukacyjnym w Chinach autoryzowanym przez Uniwersytet Cambridge. Położony on jest w dzielnicy Songjiang, na południowy-zachód od centrum miasta. Tu uczymy się, mieszkamy w akademiku i spożywamy posiłki (3 dziennie) w szkolnej stołówce. Kampus dysponuje obiektami sportowymi i oferuje bezpłatny dostęp do wi-fi.

Dzień 39 (05.08.2018) Przylot do Warszawy. Koniec obozu.

Zakwaterowanie

W trakcie całego obozu uczniowie będą przebywać w trzech miastach:

Pekin (2 noclegi): hotel 3*, kilka minut pieszo od Zakazanego Miasta (słynny kompleks pałacowy cesarzy chińskich znajdujący się w centrum Pekinu), pokoje 2-3- osobowe. Wyżywienie w hotelu: 2 obiady, 1 obiadokolacja i 1 śniadanie.

Auckland (2 lub  3 tygodnie): domy starannie wyselekcjonowanych rodzin goszczących, po 2-3 osoby w każdej rodzinie. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (Full Board) – śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących + pakowane lunche na zajęcia.

Szanghaj (2 tygodnie): akademik na kampusie Ulink College w dzielnicy Songjiang, na południowy-zachód od centrum miasta. Kampus dysponuje obiektami sportowymi i oferuje bezpłatny dostęp do wi-fi. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (Full Board) – śniadania, lunche i obiadokolacje w stołówce na kampusie.

Kampus Ulink College w Szanghaju w Chinach

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

TerminyCena w PLN
28.06 - 05.08.2018 (5 tyg.)19999
05.07 - 05.08.2018 (4 tyg.)17999

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).