Kursy języka angielskiego za granicą

Biuro turystyki edukacyjnej asenglish (AS School of English) specjalizuje się w organizacji wyjazdów dla starszej młodzieży i dorosłych na kursy języka angielskiego do renomowanych szkół językowych za granicą. Są one dostępne przez cały rok i z reguły zaczynają się w każdy poniedziałek. Wychodząc z założenia, że nauka języka jest najbardziej efektywna w środowisku, w którym jest on językiem powszechnie używanym, proponujemy naukę angielskiego w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Kanadzie i innych krajach anglojęzycznych na całym świecie. Szkoły, z którymi współpracujemy posiadają akredytacje / rekomendacje instytucji dbających o wysoki standard świadczonych usług, jak np. British Council, EnglishUSA, czy English Australia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych ofertach prosimy wybrać poniżej kraj, w którym chcecie się Państwo uczyć, skorzystać z wyszukiwarki kursów znajdującej się po prawej stronie serwisu (w urządzeniach mobilnych na dole) lub pozycji “Dorośli” w górnym menu nawigacyjnym.

Kursy językowe w Wielkiej BrytaniiWielka Brytania (Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia Północna, np. Londyn, Oxford, Cambridge, Brighton, Bournemouth, Edynburg)
Kursy językowe w USAUSA (np. Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco, San Diego, Chicago, Miami, Boston)
Kursy językowe na MalcieMalta (np. Sliema, St Julian's, San Gwann, Valletta, Gozo)
Kursy językowe w AustraliiAustralia (np. Sydney, Perth, Brisbane, Adelaida, Cairns, Melbourne)
Kursy językowe w Nowej ZelandiiNowa Zelandia (np. Auckland, Christchurch, Wellington, Napier, Queenstown)
Kursy językowe w KanadzieKanada (np. Toronto, Vancouver, Ottawa, Montreal)
Kursy językowe na CyprzeCypr (np. Limassol, Nikozja, Larnaka)
Kursy językowe w IrlandiiIrlandia (np. Dublin, Cork, Galway, Limerick, Waterford)
Kursy językowe w RPARPA (np. Kapsztad, Johannesburg, Port Elizabeth)