Obozy językowe (chiński) Pekin Chiny

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w PekinieZapraszamy młodzież w wieku 15-21 lat na wakacyjne wyjazdy na kursy języka chińskiego do stolicy Chin Pekinu, jednego z najciekawszych pod względem architektonicznym miast świata, w którym dawna tradycyjna zabudowa miesza się z nowoczesnymi konstrukcjami. Propozycja obozu językowego w Pekinie to idealne połączenie nauki języka chińskiego z poczuciem atmosfery azjatyckiej metropolii. Zajęcia organizowane są przez renomowaną szkołę Sprachcaffe Languages Plus, która należy do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, posiadającej 30 ośrodków na całym świecie i mającej blisko 40-letnie (rok założenia 1983) doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Gwarancję jakości sieci stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług:

Akredytacje Sprachcaffe Languages Plus

Nowocześnie wyposażona szkoła w Pekinie znajduje się tuż przy Zakazanym Mieście – słynnym kompleksie pałacowym cesarzy chińskich, będącym wizytówką turystyczną stolicy Chin i mieści się w otoczonym rozległymi terenami ogrodowo-parkowymi, urzekającym czerwonym budynku Wen Hua Gong na terenie dawnej świątyni poświęconej przodkom cesarskim (obecnie centrum szkoleniowo-kulturalno-rozrywkowe Working People’s Culture Palace). W budynku szkolnym znajduje się 12 sal lekcyjnych, kącik komputerowy z dostępem do internetu, świetlica studencka, kawiarnia i restauracja.

Zakazane Miasto jest bez wątpienia najpiękniejszym i najspokojniejszym miejscem w Pekinie. Obiekt został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest to punkt obowiązkowy do odwiedzenia dla każdego turysty. Kolejnym miejscem oddalonym zaledwie o kilka minut spacerem od szkoły jest słynny Plac Tiananmen, a przy nim stacje metra. Zwany Placem Niebiańskiego spokoju może poszczycić się tym, że jest największym publicznym placem na świecie. Z siedziby szkoły szybko (niecałe 10 min pieszo) można dotrzeć też do centrów handlowych na ulicy „zakupowej” Wangfujing.

Wejście do szkoły językowej Sprachcaffe w Pekinie w Chinach

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży w wieku 15-21 lat 2- tygodniowe lub dłuższe wyjazdy indywidualne na obozy językowe (język chiński) szkoły Sprachcaffe w Pekinie z dowolnego lotniska w Polsce. Wyjazd możliwy jest w każdą niedzielę w przedziale dat 28.06-22.08.2020 (powroty w sobotę).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w szkolnej rezydencji (akademiku) – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Pekinie do miejsca zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu (dla przylotów 8:00-17:00 i odlotów 8:00-15:00; transfery w innych godzinach na zapytanie).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 30000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 16000 PLN, bagaż do 1800 PLN.

Opieka kadry chińskiej w szkole, na wycieczkach i w akademiku.

Materiały do nauki, szkolny T-shirt, zeszyt, długopis, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Szkolna rezydencja (akademik) na terenie Jade Hotel, ok. 15 minut pieszo od szkoły. Klimatyzowane pokoje 1, 2 lub 4-osobowe z TV i łazienką (2- osobowe tylko dla osób podróżujących razem). W rezydencji znajduje się restauracja i pralnia, wspólna sala z telewizorem i kącik internetowy. Bezpłatne wi-fi w całym budynku. Zakwaterowanie od niedzieli do soboty (np. 13 noclegów podczas 2- tygodniowego pobytu).

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje w stołówce w akademiku + ciepłe lunche w stołówce w szkole (od poniedziałku do piątku) / lunche w formie suchego prowiantu (w weekendy).

Zakwaterowanie na obozie językowym Pekin Chiny

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Rodzaj zakwaterowania2 tygodnieKolejny tydzień
Akademik pokój 1-os.7730 PLN+ 3780 PLN
Akademik pokój 2-os.
(tylko dla osób podróżujących razem)
5920 PLN+ 2875 PLN
Akademik pokój 4-os.5710 PLN+ 2770 PLN

Terminy wyjazdów: co tydzień w każdą niedzielę (powroty w sobotę) w przedziale dat 28.06-22.08.2020.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).