Kursy angielskiego ELC Brighton

Miejsce i szkoła

Kursy językowe w AngliiNaszym partnerem w Brighton jest szkoła językowa  The English Language Centre (ELC), zlokalizowana przy zabytkowym placu w zamożnej i bezpiecznej dzielnicy Hove, zaledwie 5 min. pieszo do plaży, 15 min. do głównego centrum handlowego miasta. Tuż przy szkole znajduje się przystanek autobusowy, a w jej okolicy jest wiele sklepów, kawiarni i restauracji. Placówka działa jako fundacja edukacyjna (rok założenia w 1962) i organizacja „non-profit”, co oznacza, że wszystkie wypracowane środki finansowe przeznacza na ciągłe doskonalenie programów i jakości nauczania, podyplomowe kształcenie nauczycieli, czy zakup pomocy naukowych. Naczelną dewizą szkoły jest zapewnienie wysokiego standardu nauczania w przyjaznej, możliwie najbardziej zrelaksowanej atmosferze, czego gwarancją jest profesjonalizm doświadczonej kadry nauczycielskiej o najwyższych kwalifikacjach, wśród których są autorzy podręczników i egzaminatorzy. Podczas ostatniej inspekcji British Council placówka otrzymała prawie maksymalną liczbę punktów, co plasuje ją w czołówce brytyjskich szkół językowych (tylko 4% z tym wynikiem) oraz czyni najlepszą szkołą językową w Brighton.

Szkoła dysponuje nowoczesnym wyposażeniem (m.in. interaktywne tablice, projektory, odtwarzacze apple TV, ipady dla każdego ucznia) oraz centrum komputerowym z biblioteką, Na terenie całego budynku dostępne jest darmowe wi-fi. Podczas przerw uczniowie mogą korzystać z pięknego patio, 2 świetlic (z TV i codzienną prasą) oraz kuchni, gdzie mogą przygotowywać sobie posiłki. Po zajęciach ELC proponuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży (w wieku od 16 lat) i dorosłych 2 i 3- tygodniowe wyjazdy na kurs języka angielskiego w szkole ELC Brighton z przelotem z Warszawy z polskim opiekunem-rezydentem. Możliwe są też kursy z dojazdem indywidualnym – zaczynają się one w każdy poniedziałek przez cały rok.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u brytyjskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

1- osobowe pokoje w domach specjalnie wyselekcjonowanych brytyjskich rodzin goszczących. Pokoje 2-osobowe dostępne są tylko dla dwóch osób przyjeżdżających razem na kurs. Średni czas dojazdu od rodziny do szkoły to ok. 15-20 min.

Wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje w domach rodzin goszczących.

Zakwaterowanie u rodzin angielskich w Brighton

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN
Lekcji tygodniowo:25x45 min30x45 min
02.07 - 16.07.2023 (2 tyg.)79808980
02.07 - 23.07.2023 (3 tyg.)1197013470
09.07 - 23.07.2023 (2 tyg.)79808980

* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej pod linkiem „Do podanej ceny należy doliczyć”). Dodatkowo, w terminie 9-23.07.2023 w Brighton będzie przebywał rezydent naszego biura. Możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu – kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok (wyjazdy indywidualne).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).