Zimowy obóz językowy w Dubaju ZAE

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w DubajuZapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat na zimowy obóz językowy do położonego na południowym wybrzeżu Zatoki Perskiej Dubaju, największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich, najszybciej rozwijającego się i jednego z najbogatszych krajów Azji Zachodniej, a przy tym najbezpieczniejszego na świecie. Trudno uwierzyć, że jeszcze 70 lat temu był tu sam piasek… Dziś ta otoczona pustynią, kosmopolityczna metropolia, wygląda niczym z filmu science-fiction. Słynie z przepychu i zapierających dech w piersiach inwestycji, takich jak ikoniczne drapacze chmur z Burdż Chalifa na czele, czy sztuczne wyspy o oryginalnych kształtach. Dubaj to świadectwo nowoczesności i innowacyjności co w połączeniu z białymi piaszczystymi plażami sprawia, że jest to jedno z najlepszych miejsc na świecie na przeżycie wyjątkowych ferii czy wakacji.

Obozy językowe w DubajuBezpośrednim organizatorem obozu językowego w Dubaju jest prowadząca tam działalność od 2021 roku szkoła języka angielskiego należąca do sieci szkół języka angielskiego o nazwie English Path (w skrócie EP), która zatrudnia wyłącznie native speakerów i ma swoje kampusy również w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie i na Malcie. Kampus w Dubaju znajduje się w samym sercu miasta, na terenie Dubai Knowledge Park (DKP), strefy w całości poświęconej nauce i zarządzaniu zasobami ludzkimi, w której działa kilkaset międzynarodowych firm i instytucji edukacyjnych, zaledwie kilkanaście minut pieszo od słynnych sztucznych wysp Palm Jumeirah oraz centrum handlowego Dubai Marina i plaży. W pobliżu dostępny jest szeroki wybór obiektów gastronomicznych, handlowych, sportowych i rozrywkowych, a także stacja metra.

English Path, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Szkoła dysponuje klimatyzowanymi, nowocześnie wyposażonymi klasami (w każdej tablica interaktywna), biblioteką, salą informatyczną, miejscami do pracy zespołowej i  spotkań towarzyskich, oferuje także darmowe wi-fi. Gwarancję jej jakości stanowi akredytacja przez Knowledge and Human Development Authority (KHDA) – organ rządowy nadzorujący prywatny sektor edukacyjny w Dubaju.

Uczestnicy obozu mieszkają w akademiku The Myriad Dubai, położonym w samym sercu miasteczka studenckiego Dubai International Academic City. Szkoła organizuje darmowy transport z akademika na zajęcia i z powrotem (ok. 45 min jazdy).

Program

W ferie zimowe organizujemy dla młodzieży w wieku 13-18 lat 1- tygodniowy wyjazd grupowy z Warszawy z polskim opiekunem na obóz językowy (język angielski) szkoły English Path w terminie 14.01-21.01.2024. W innych terminach, w przedziale dat 25.12.2023-16.02.2024, możliwe są wyjazdy 1- lub 2- tygodniowe indywidualne lub z rodzicem (od niedzieli do niedzieli).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie w akedemiku, codzienny transport na zajęcia i wycieczki, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) w akademiku, szkolnym bufecie i restauracjach – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Wszystkie przejazdy lokalne.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 60000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego opiekuna w czasie podróży samolotem i obozu w Dubaju (w terminie wyjazdu grupowego), opieka miejscowej kadry w szkole, na wycieczkach i w akademiku.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

2-osobowe pokoje z klimatyzacją i łazienką w nowoczesnym akademiku The Myriad Dubai, położonym w samym sercu miasteczka studenckiego Dubai International Academic City, ok. 45 min jazdy od szkoły, która organizuje darmowy transport na zajęcia i z powrotem. Budynek akademika w pełni zaspokaja potrzeby współczesnego ucznia pod względem bezpieczeństwa (spokojna lokalizacja, całodobowa ochrona), komfortu i wygody. Obozowicze mogą bez ograniczeń korzystać z całego jego zaplecza, w tym pomieszczeń do nauki, sali spotkań z bilardem, sali z grami, siłowni, boiska sportowego, odkrytego basenu na dachu i kina. W całym budynku dostępne jest bezpłatne wi-fi, a część pokoi posiada telewizory z dostępem do Netflixa.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania w formie bufetu w akademiku, lunche à la carte w barze w szkole (podczas całodniowych wycieczek w formie suchego prowiantu), obiadokolacje w stołówce w akademiku lub (podczas wycieczek) w restauracjach. 

Akademik szkoły językowej ES w Dubaju

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Termin wyjazdu grupowego *Cena w PLN
14.01-21.01.2024 (1 tydz.)
7490

* W podanym w tabeli powyżej terminie realizowany jest wyjazd grupowy z Warszawy z polskim opiekunem. W innych terminach, w przedziale dat 25.12.2023-16.02.2024, możliwe są wyjazdy indywidualne 1- lub 2- tygodniowe (od niedzieli do niedzieli).

Wyjazd z opiekunem 1 tydzień + dodatkowy tydzień samodzielny: 11990 PLN.
Wyjazd samodzielny: 1 tydzień 5490 PLN, 2 tygodnie 9990 PLN.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).