Obozy językowe w USA 2024 (Nowy Jork, Los Angeles, Miami)

W wakacje letnie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-20 lat na międzynarodowe obozy językowe do USA, na które organizujemy wyjazdy z polskim opiekunem już dziewiąty rok. Odbywają się one na kampusach amerykańskich uniwersytetów w Nowym Jorku, Los Angeles oraz Miami i charakteryzują bardzo bogatym programem zajęć pozalekcyjnych. W programie 3-tygodniowego obozu w Nowym Jorku jest intensywne zwiedzanie Wielkiego Jabłka (jak nazywana jest ta fascynująca metropolia) oraz wycieczka do Waszyngtonu i Filadelfii, ci co wybiorą słoneczną Florydę będą mieli okazję pojechać na cały dzień do Orlando, a tam wejść do studia filmowego Universal Studio lub parku rozrywki Disneyworld, zaś program obozu w Mieście Aniołów (czyli Los Angeles) w niemniej słonecznej Kalifornii obejmuje wypad do Las Vegas i Wielkiego Kanionu.

Na uczestników obozów wyjazdu czekają doskonale wyposażone i położone ośrodki znanych sieci szkół językowych, które mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kursów angielskiego oraz tego rodzaju imprez wakacyjnych. W zeszłym roku z możliwości nauki, zabawy i poznania kultury anglosaskiej z tymi szkołami skorzystało kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi.

W programie naszych wyjazdów, oprócz lekcji angielskiego i wycieczek, nie zabraknie różnorodnych zajęć sportowych i kulturalnych na kampusach renomowanych amerykańskich uczelni wyższych, gdzie uczniowie są zakwaterowani. W sam raz na udane i efektywne językowo wakacje z angielskim!

Oto nasze propozycje kolonii i obozów językowych (język angielski) w USA dla dzieci i młodzieży na lato – wakacje 2024: