Obozy językowe (niemiecki) GLS Monachium Niemcy

Miejsce i szkoła

Kursy języka niemieckiego w NiemczechZapraszamy do stolicy Bawarii Monachium na międzynarodowe obozy z językiem niemieckim dla dzieci i młodzieży, które organizowane są w okresie wakacji letnich przez założoną w 1983 roku szkołę GLS (German Language School). Jest to jedna z najbardziej znanych i cenionych szkół języka niemieckiego dla obcokrajowców, kilkakrotnie wyróżniona najbardziej prestiżową nagrodą branży turystyki edukacyjnej na świecie „Star Award” w kategorii „Najlepsza szkoła języka niemieckiego na świecie”.

Gwarancję jakości szkoły GLS stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez Eeaquals (The European Association for Quality Language Services)

Szkoła akredytowana przez IALC (International Association of Language Centres)

Szkoła oferuje 3 różnego rodzaju obozy językowe dla dzieci i młodzieży (7-17 lat) w Monachium i alpejskich wioskach / miasteczkach w pobliżu stolicy Bawarii, dzięki czemu każdy zainteresowany nauką niemieckiego w Niemczech znajdzie coś dla siebie. Wszystkie obozy zawierają bogaty program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek. Uczniowie kwaterowani są na kampusie, czyli w tym samym miejscu, gdzie odbywają się lekcje – może to być (w zależności od ośrodka) internat, hostel czy hotel. W przypadku zakwaterowania na jednym z kampusów mieszkają razem z rówieśnikami z Niemiec, którzy biorą udział we wszystkich zajęciach pozalekcyjnych, co stwarza doskonałą okazję, aby w praktyce używać języka niemieckiego.

Oferta

W wakacje letnie organizujemy 2 i 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły GLS – rozpoczynają się one i kończą co niedzielę. Ich uczestnicy znajdują się pod stałą opieką miejscowej kadry niemiecko- i anglojęzycznej. Na życzenie organizujemy również transport autokarem, pociągiem lub samolotem. Odbiór uczestników z dworca/lotniska (transfer) przez szkołę niemiecką zawarty jest w cenie wyjazdu. Do wyboru są 3 opcje – lokalizacje (nawigacja znacznikami nad obrazkami):

Kursy we wszystkich lokalizacjach prowadzone są metodą komunikatywną i obejmują kształcenie wszystkich umiejętności językowych, a w szczególności mówienia poprzez zabawę, gry, projekty itp. Podręczniki i materiały o nauki zawarte są w cenie obozu. Nauczyciele to doświadczeni, wykwalifikowani lektorzy niemieccy (native speakerzy). Grupy podzielone są wg poziomu zaawansowania, maksymalnie 12-osobowe, międzynarodowe. Przed przydzieleniem do odpowiedniej grupy uczniowie przechodzą test kwalifikacyjny określający ich poziom zaawansowania. Po zakończeniu nauki otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka niemieckiego.

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Nazwa obozuTerminy między*Cena w PLN
za 2 tyg.
Cena w PLN
za 3 tyg.
Monachium Young & Fun
(7-14 lat)
27.06-15.08.2021819012375
Monachium Przygoda
(12-17 lat)
20.06-15.08.2021969914399
Monachium Zamek
(14-17 lat)
27.06-08.08.2021899913350

* Przyjazd i wyjazd w każdą niedzielę pomiędzy podanymi datami.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).