Obozy językowe Eastbourne Anglia

Eastbourne to urokliwe, 100- tysięczne miasto, malowniczo położone na słynnym klifowym wybrzeżu południowej Anglii (95 km od Londynu) – na tyle atrakcyjne, że samo w sobie mogłoby stanowić cel wakacyjnych wędrówek. Jednym z wielu atutów Eastbourne jest jego zdecydowanie spokojniejszy charakter od zatłoczonych sąsiednich Brighton i Hastings, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich cech letniego kurortu. Otoczone od północy i zachodu łagodnymi wzgórzami South Downs, Eastbourne odznacza się wyjątkowo ciepłym mikroklimatem o niskim wskaźniku opadów. Dzięki jednej z największych w Wielkiej Brytanii ilości godzin słonecznych w roku, miasto i okolice zyskały przydomek „Słoneczne Wybrzeże”, co zachęca do korzystania z rozległej, czystej plaży i atrakcyjnego mola. Z wyjątkowej urody słynie główna nadmorska promenada Eastbourne zabudowana eleganckimi hotelami w stylu wiktoriańskim i ozdobiona pięknymi perskimi dywanami z kwiatów.

Niewątpliwą atrakcją Eastbourne jest bliskość najwyższej brytyjskiej skały kredowej – majestatycznej Beachy Head, z latarnią morską u stóp. To imponujące dzieło natury można podziwiać zarówno ze szczytu, jak i od strony morza – podczas wycieczki statkiem. Dla miłośników aktywnego wypoczynku miasto oferuje idealne tereny spacerowe oraz liczne centra sportowe. Można również odwiedzić jeden z wielu pubów, teatrów, kin, muzeów czy sal koncertowych. Dodatkowym atutem miasta są organizowane w lipcu międzynarodowe zawody tenisowe, a w sierpniu pokazy akrobacji lotniczych.

Oto nasze propozycje kolonii, obozów i kursów językowych (język angielski) w Eastbourne dla dzieci, młodzieży i dorosłych na lato – wakacje 2024: