Zimowe obozy językowe Brighton Sprachcaffe

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w BrightonZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na zimowe wyjazdy na kursy języka angielskiego do Brighton, nadmorskiej metropolii i najbardziej znanego kurortu angielskiej Riwiery, zwanego „Londynem nad morzem”. Zajęcia odbywają się w renomowanej szkole Sprachcaffe Languages Plus, która należy do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, posiadającej 30 ośrodków na całym świecie i mającej blisko 40-letnie (rok założenia 1983) doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Szkoła dla młodzieży w Brighton, zlokalizowana ok. 10-15 min pieszo od centrum miasta, dworca kolejowego, plaż, uroczej promenady oraz innych atrakcji turystycznych kurortu, otoczona jest parkiem i boiskami sportowymi. W zasięgu ręki znajdują liczne sklepy przy sąsiednich uliczkach, a szkolny akademik oddalony jest o 10 min spacerem.

Budynek szkoły językowej Sprachcaffe w Brighton

Program

W ferie zimowe organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 1- lub 2- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły Sprachcaffe w Brighton z dowolnego lotniska w Polsce. Odbywają się one w przedziale dat 09.02-22.02.2020 (wyjazdy w niedzielę, powroty w sobotę).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach brytyjskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania w Brighton i z powrotem na lotnisko po zakończeniu kursu (dotyczy lotnisk Heathrow i Gatwick oraz przylotów i wylotów w godz. 9.00-19.00).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka kadry angielskiej w szkole i na zajęciach pozalekcyjnych, opieka rodzin goszczących w miejscu zakwaterowania.

Materiały do nauki, szkolny T-shirt, zeszyt, długopis, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Domy specjalnie wyselekcjonowanych brytyjskich rodzin goszczących:

 pokoje 2- osobowe;
 łazienka dzielona z domownikami;
 część rodzin mieszka poza centrum miasta, jednak do szkoły można łatwo dojechać autobusem (maks. 30 min);
 pobyt od niedzieli do soboty;
 wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących oraz lunch w formie suchego prowiantu.

Zakwaterowanie u rodzin angielskich w Brighton

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy
Cena w PLN
09.02-15.02.2020 (1 tydz.)
2650
09.02-22.02.2020 (2 tyg.)
5010
16.02-22.02.2020 (1 tydz.)
2650

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).