Kursy języka niemieckiego za granicą

Biuro turystyki edukacyjnej asenglish (AS School of English) specjalizuje się w organizacji wyjazdów dla starszej młodzieży i dorosłych na kursy języka niemieckiego do renomowanych szkół językowych za granicą. Są one dostępne przez cały rok i z reguły zaczynają się w każdy poniedziałek. Wychodząc z założenia, że nauka języka jest najbardziej efektywna w środowisku, w którym jest on językiem powszechnie używanym, proponujemy naukę niemieckiego w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Szkoły, z którymi współpracujemy posiadają akredytacje / rekomendacje instytucji dbających o wysoki standard świadczonych usług, jak np. FDSV, Eaquals czy IALC.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych ofertach prosimy wybrać poniżej kraj, w którym chcecie się Państwo uczyć, skorzystać z wyszukiwarki kursów znajdującej się po prawej stronie serwisu (w urządzeniach mobilnych na dole) lub pozycji “Dorośli” w górnym menu nawigacyjnym.

Kursy językowe w NiemczechNiemcy (np. Berlin, Hamburg, Frankfurt, Monachium, Heidelberg, Stuttgart, Kolonia, Düsseldorf)
Kursy językowe w AustriiAustria (np. Wiedeń, Salzburg)
Kursy językowe w SzwajcariiSzwajcaria (np. Zurych, Genewa)