Kursy języka hiszpańskiego za granicą

Biuro turystyki edukacyjnej asenglish (AS School of English) specjalizuje się w organizacji wyjazdów dla starszej młodzieży i dorosłych na kursy języka hiszpańskiego do renomowanych szkół językowych za granicą. Są one dostępne przez cały rok i z reguły zaczynają się w każdy poniedziałek. Wychodząc z założenia, że nauka języka jest najbardziej efektywna w środowisku, w którym jest on językiem powszechnie używanym, proponujemy naukę hiszpańskiego w Hiszpanii, Meksyku, Argentynie, Chile, Peru, Ekwadorze, Kostaryce, na Dominikanie, Kubie i innych krajach Ameryki Łacińskiej. Szkoły, z którymi współpracujemy posiadają akredytacje / rekomendacje instytucji dbających o wysoki standard świadczonych usług, jak np. Instituto Cervantes, FEDELE Español en España, ASEPROCE czy Eaquals.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych ofertach prosimy wybrać poniżej kraj, w którym chcecie się Państwo uczyć, skorzystać z wyszukiwarki kursów znajdującej się po prawej stronie serwisu (w urządzeniach mobilnych na dole) lub pozycji “Dorośli” w górnym menu nawigacyjnym.

Kursy językowe w HiszpaniiHiszpania (np. Madryt, Barcelona, Malaga, Marbella, Sewilla, Walencja, Salamanka, Granada, Teneryfa)
Kursy językowe w MeksykuMeksyk (np. Playa del Carmen, Guanajuato, Mexico City, Oaxaca)
Kursy językowe na KubieKuba (np. Hawana, Santiago de Cuba, Trinidad)