Obozy językowe Londyn PLUS

Miejsce i szkoła

Obozy i kursy językowe za granicąZapraszamy na wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat organizowane przez międzynarodową sieć szkół językowych PLUS (Professional Linguistic Upper Studies) na kampusie Uniwersytetu Brunel w zachodniej części Londynu. PLUS to organizacja mająca blisko 50 letnie (rok założenia 1972) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. W okresie letnich wakacji oferuje międzynarodowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży na ponad 20 kampusach w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii i na Malcie, w których co roku udział bierze około trzydzieści tysięcy uczestników z całego świata (w ubiegłym roku z ponad 50 krajów).

Gwarancję jakości szkoły PLUS stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Miejsce obozu – kampus Brunel University – zlokalizowane jest w miejscowości Uxbridge, która leży w granicach Wielkiego Londynu, na jego zachodnich obrzeżach, około 40 minut jazdy metrem od centrum. Na niedawno odnowionym kampusie, uznawanym za jeden z najładniejszych w Londynie, znajdują się obiekty sportowe (z niektórych można korzystać za dodatkową opłatą), tereny zielone do rekreacji, sklepy i kawiarnie, uczniowie mają też bezpłatny dostęp do wi-fi. Nauka odbywa się w nowoczesnych, odpowiednio wyposażonych salach wykładowych uniwersytetu. Uczestnicy obozu otrzymują karty uprawniające do korzystania z transportu miejskiego. Przemieszczanie się z kampusu do centrum miasta odbywa się zawsze pod opieką kadry.

Obóz językowy na kampusie w Londynie

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat 2- tygodniowe wyjazdy grupowe z polskim opiekunem typu “all inclusive” na obozy językowe szkoły PLUS na kampusie Brunel University w Londynie. Wyjazdy te odbędą się w terminach: 01.07-15.07 i 15.07-29.07.2021.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie  w internacie na kampusie Brunel University oraz pełne wyżywienie w stołówce na kampusie – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży samolotem i obozu w Londynie; opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Transfer z lotniska w Londynie na miejsce obozu i z powrotem na lotnisko po jego zakończeniu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

1-osobowe pokoje w internacie na kampusie uniwersytetu Brunel zgrupowane w apartamenty ze wspólnym salonem i kuchnią. Część pokoi posiada prywatną łazienkę, pozostałe dzieloną na 5 osób. W pokojach dostępne jest bezpłatne wifi. Zmiana pościeli oraz ręczników raz w tygodniu. Na terenie internatu znajduje się samoobsługowa pralnia (koszt £2,50 za pranie).

Wyżywienie Full Board: 3 posiłki dziennie (śniadania, ciepłe lunche i obiadokolacje) w stołówce na terenie kampusu, pakowane lunche podczas wycieczek. Zobacz przykładowe menu (po angielsku).

Internat na kampusie Brunel University, Londyn, Anglia

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy (pierwszy z obozu w Londynie w 2015 r., autorstwa jednego z naszych uczestników):

Terminy i ceny

Terminy (2 tygodnie)*Cena w PLN
Rodzaj zakwaterowania:internat
pokój standardowy
internat
pokój z łazienką
01.07 - 15.07.202172997899
15.07 - 29.07.202172997899

* Powyższe terminy dotyczą wyjazdów grupowych z polskim opiekunem z wylotem z Warszawy. Na zapytanie możliwe są też wyjazdy 3- i 4-tygodniowe.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).