Obozy językowe Londyn PLUS

Miejsce i szkoła

Obozy i kursy językowe za granicąZapraszamy na wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat organizowane przez międzynarodową sieć szkół językowych PLUS (Professional Linguistic Upper Studies) na kampusie Uniwersytetu Brunel w zachodniej części Londynu. PLUS to organizacja mająca blisko 50 letnie (rok założenia 1972) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. W okresie letnich wakacji oferuje międzynarodowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży na ponad 20 kampusach w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii i na Malcie, w których co roku udział bierze około trzydzieści tysięcy uczestników z całego świata (w ubiegłym roku z ponad 50 krajów).

Gwarancję jakości szkoły PLUS stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Miejsce obozu – kampus Brunel University – zlokalizowane jest w miejscowości Uxbridge, która leży w granicach Wielkiego Londynu, na jego zachodnich obrzeżach, około 40 minut jazdy metrem od centrum. Na niedawno odnowionym kampusie, uznawanym za jeden z najładniejszych w Londynie, znajdują się obiekty sportowe (z niektórych można korzystać za dodatkową opłatą), tereny zielone do rekreacji, sklepy i kawiarnie, uczniowie mają też bezpłatny dostęp do wi-fi. Nauka odbywa się w nowoczesnych, odpowiednio wyposażonych salach wykładowych uniwersytetu. Uczestnicy obozu otrzymują karty uprawniające do korzystania z transportu miejskiego. Przemieszczanie się z kampusu do centrum miasta odbywa się zawsze pod opieką kadry.

Obóz językowy na kampusie w Londynie

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat 2- tygodniowe wyjazdy grupowy z wylotem z Warszawy z polskim opiekunem typu „all inclusive” na obóz językowy szkoły PLUS na kampusie Brunel University w Londynie. Wyjazdy te odbędą się w terminie 02.07 – 16.07.2024 oraz 16.07 – 30.07.2024.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie  w akademiku na kampusie Brunel University oraz pełne wyżywienie w stołówce na kampusie – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży samolotem i obozu w Londynie; opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Transfer z lotniska w Londynie na miejsce obozu i z powrotem na lotnisko po jego zakończeniu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

1-osobowe pokoje z łazienkami w akademiku na kampusie uniwersytetu Brunel, zgrupowane w apartamenty ze wspólnym salonem i kuchnią. W pokojach dostępne jest bezpłatne wifi. Zmiana pościeli oraz ręczników raz w tygodniu. Na terenie internatu znajduje się samoobsługowa pralnia (koszt od £2,40 za pranie, £1 za suszenie).

Wyżywienie Full Board: 3 posiłki dziennie (śniadania, ciepłe lunche i obiadokolacje) w stołówce na terenie kampusu, pakowane lunche podczas wycieczek. Zobacz przykładowe menu (po angielsku).

Internat na kampusie Brunel University, Londyn, Anglia

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy (pierwszy z obozu w Londynie w 2015 r., autorstwa jednego z naszych uczestników):

Terminy i ceny

Terminy (2 tygodnie)*Cena w PLN
02.07 - 16.07.20249999
16.07 - 30.07.20249999

* Powyższe terminy dotyczą wyjazdów grupowych z polskim opiekunem z wylotem z Warszawy.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. po podpisaniu umowy.