Obozy językowe na Malcie AML w Sliema i St Julian’s

Miejsce i szkoła

Obozy językowe na MalcieZapraszamy na wakacyjne, międzynarodowe obozy językowe (angielski) dla dzieci i młodzieży (12-18 lat) na Malcie, organizowane przez AM Language (AML), renomowaną szkołę języka angielskiego, jedną z najstarszych na wyspie (rok założenia 1987), położoną w centrum kurortu turystycznego Sliema, będącego jednym z większych miast kraju, niedaleko wszystkich jego udogodnień i atrakcji, w okolicy pełnej sklepów, restauracji czy kafejek, a także w zasięgu spaceru do Morza Śródziemnego. Szkoła mieści się w typowym maltańskim budynku z fasadą w stylu antycznym, wewnątrz którego znajduje się 16 nowocześnie urządzonych sal lekcyjnych. W całym budynku jest dostęp do darmowego wi-fi.

Sliema to najpopularniejszy maltański kurort, położony na północno-wschodnim wybrzeżu Malty. Z promenady, która ciągnie się aż do miasta St. Julian’s, rozpościera się malownicza panorama na zatokę i leżącą po jej drugiej stronie stolicę Malty – Vallettę. Znajduje się tu mnóstwo restauracji, barów, butików, sklepów, a nawet jedyna na wyspie galeria handlowa – The Point. Sliema prawie niezauważalnie “łączy” się z St. Julian’s, największym centrum rozrywkowym na wyspie. To właśnie w St. Julian’s, na terenie katolickiej szkoły podstawowej i średniej Sacred Heart, zlokalizowany jest drugi ośrodek AM Language, przeznaczony w okresie wakacji letnich na zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Obóz językowy na Malcie

Gwarancję jakości szkoły AM Language stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji Malty
Szkoła akredytowana przez FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta)

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 2- tygodniowe wyjazdy grupowe z polskim opiekunem do szkoły AML na Malcie z wylotami z Warszawy oraz indywidualne lub w mini grupie z Wrocławia i Gdańska. Uwaga! W ofercie są również wyjazdy rodzinne – rodzice, którzy chcieliby pojechać wspólnie z dziećmi, mogą wybrać kurs językowy lub sam wypoczynek oraz zakwaterowanie z dzieckiem lub osobno.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie do wyboru: u maltańskich rodzin goszczących (dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat) lub w szkolnej rezydencji-hostelu (dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat) – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Uwaga! Opcja Day Camp: w przypadku wyjazdu z rodzicem uczestnik bierze udział w kursie językowym i programie pozalekcyjnym od poniedziałku do piątku oraz mieszka z rodzicem w wybranym rodzaju zakwaterowania (np. hotelu).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Transfer z lotniska na Malcie na miejsce zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu (w przypadku lotów grupowych z Warszawy).

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, smyczka, torba szkolna, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Dwie opcje do wyboru:

U maltańskich rodzin goszczących dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat, od ok. 5 do 25 minut pieszo do szkoły.

Obozowicze mieszkają w pokojach 3 lub 4- osobowych. Łazienka dzielona jest z domownikami.

W szkolnej rezydencji AM Hostel w Sliemie dla młodzieży w wieku 13-18 lat, ok. 15 min pieszo do szkoły głównej, ok. 10 min do szkoły letniej, niedaleko plaży.

Obozowicze mieszkają w klimatyzowanych pokojach 4-6-8-osobowych z łóżkami piętrowymi. W każdym pokoju jest łazienka, a w całym obiekcie darmowe wi-fi.

Zakwaterowanie na obozie językowym AML na Malcie

Wyżywienie:

W przypadku zakwaterowania u rodzin goszczących: Full Board – 3 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania + pakowane lunche do szkoły).

W przypadku zakwaterowania w rezydencji: Full Board – 3 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania + pakowane lunche w szkole).

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Wyloty z Warszawy i Wrocławia
Wyloty z Gdańska
24.06-08.07.2023 (2 tyg.)
25.06-09.07.2023 (2 tyg.)
01.07-15.07.2023 (2 tyg.)
02.07-16.07.2023 (2 tyg.)
22.07-05.08.2023 (2 tyg.)
23.07-06.08.2023 (2 tyg.)
05.08-19.08.2023 (2 tyg.)
06.08-20.08.2023 (2 tyg.)
Rodzaj zakwaterowania / pakietuCena za 2 tygodnie
Hostel
młodzież 13-18 lat
8999 PLN
Rodziny
młodzież 12-17 lat
5199 PLN
Day Camp
młodzież 12-17 lat
3450 PLN

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).