Zimowy obóz językowy (angielski, niemiecki) w Ustroniu

Miejsce

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na zimowy obóz językowy (język angielski lub niemiecki) połączony z jazdą na nartach lub snowboardzie do Ustronia, malowniczej miejscowości uzdrowiskowej położonej u wylotu doliny Wisły na północnych stokach Beskidu Śląskiego, słynącej z pięknych widoków i stoków. Miasto znajduje się w regionie historycznym Śląska Cieszyńskiego – obszarze gdzie łączyły się wpływy czeskie i polskie. Znajdziemy tu perełki architektury, pięknie zabytkowe kościoły, jak i doskonale oznakowane szlaki turystyczne oraz 3 większe ośrodki narciarskie, każdy dysponujący przynajmniej jednym wyciągiem krzesełkowym.

W ferie zimowe 2020 impreza odbędzie się w terminie 9.02-16.02.

Program

Program językowy

Obóz językowy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat obejmuje 15 lekcji podczas całego turnusu prowadzonych przez polskich lektorów. Do wyboru język angielski lub niemiecki. Starsza młodzież będzie miała zajęcia przygotowujące do matury. Lekcje prowadzone są w przyjemny i interaktywny sposób z naciskiem na komunikację poprzez gry, dyskusje oraz odgrywanie scenek.

Program rekreacyjno-turystyczny

W programie obozu jazda na nartach lub snowboardzie – 5 popołudni na pobliskich stokach. Możliwe także zajęcia z instruktorem.

Ponadto gry i zabawy na śniegu oraz w ośrodku, wyjście na basen, piesza wycieczka po okolicy oraz wycieczka autokarowa do Wisły.

Zakwaterowanie

7 noclegów w pokojach 3-4 osobowych w Villa Montania – nowo wybudowanym obiekcie apartamentowym, położonym wśród malowniczych zboczy i pięknych krajobrazów Ustronia, zaledwie niecały 1 km od wyciągu narciarskiego Mała Palenica, 1,7 km od wyciągu narciarskiego Czantoria, 2 km od wyciągu narciarskiego Pod Skalicą, 3,6 km od stawu kajakowego i 5 km od parku rozrywki Równica. Ośrodek oferuje zakwaterowanie przyjazne dla alergików z bezpłatnym WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. We wszystkich apartamentach znajduje się część wypoczynkowa z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, łazienka z wanną lub prysznicem, jadalnia oraz aneks kuchenny z czajnikiem. Ponadto w każdym pokoju jest biurko.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie na obozie językowym w Ustroniu

Dojazd

Do ośrodka w Ustroniu, w którym odbywa się obóz organizowany jest dojazd grupowy z Warszawy autokarem turystycznym pod opieką wychowawców. Wyjazd odbędzie się w godzinach porannych. Przy mniejszej grupie (poniżej 25 osób) możliwy jest przejazd pociągiem. Możliwy jest również dojazd własny dla uczestników z województw: zachodnio-pomorskiego, dolnośląskiego i opolskiego.

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy turnusów (1 tydzień)
Cena w PLN
09.02-16.02.2020
1499

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).