Obozy językowe w Kanadzie 2023 (Toronto, Montreal)

W wakacje letnie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-21 lat (a także rodziców) na obozy językowe do Kanady – idealnego miejsca nauki dla tych, którzy pragną zobaczyć coś więcej niż Europę i przeżyć przygodę życia w międzynarodowym towarzystwie. Jak mało gdzie w kraju współistnieją ze sobą w doskonałej harmonii ruchliwe, nowoczesne miasta oraz nienaruszona dzika przyroda. Nawet w największych metropoliach wystarczy krotka jazda samochodem, aby znaleźć się na bezkresnej prerii, nad krystalicznie czystym jeziorem, w sercu malowniczych gór czy pośród pachnącego żywicą lasu. Kanada to również kraj pogodnych i otwartych ludzi, którzy zawsze znajdą czas, aby spotkać się i porozmawiać z przybyszem zza oceanu. Opinia, że Kanada to Stany Zjednoczone bez wad znajduje swoje potwierdzenie w czystych miastach, pięknej przyrodzie i przede wszystkim małej gęstość zaludnienia, co sprawia, iż jest to swojego rodzaju oaza spokoju, pozbawiona większych problemów społecznych.

Oferujemy obozy językowe w dwóch największych kanadyjskich metropoliach: Toronto (jęz. angielski) i Montrealu (jęz. angielski lub francuski). Ta pierwsza to największe miasto w Kanadzie, pełniące funkcję ekonomicznej i kulturalnej stolicy kraju. Jest to również najbardziej zróżnicowane etnicznie miasto świata, co nadaje mu szczególną atmosferę, odpowiednią do nauki języków obcych. Z kolei Montreal w prowincji Quebec to główny ośrodek gospodarczy i kulturalny francuskojęzycznej części Kanady, znany ze swojej dwujęzyczności, dzięki czemu jest doskonałym miejscem zarówno do nauki języka angielskiego jak i francuskiego. W obu przypadakach są to obozy o bardzo bogatym „miksie” narodowościowym – ich uczestnicy pochodzą m.in. z Japonii, Chin, Korei, Wenezueli, Brazylii, Arabii Saudyjskiej, Rosji i wielu krajów europejskich.

Na uczestników obozów czekają doskonale wyposażone i położone ośrodki renomowanych szkół językowych, które mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kursów angielskiego / francuskiego oraz tego rodzaju imprez wakacyjnych. W programie wyjazdów, oprócz zajęć językowych, nie zabraknie wycieczek kulturo- i krajoznawczych oraz różnorodnych zajęć rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych w międzynarodowym towarzystwie. W sam raz na udane i efektywne wakacje językowe!

Oto nasze propozycje kolonii i obozów językowych w Kanadzie dla dzieci i młodzieży na lato – wakacje 2023: