Obozy językowe (angielski, francuski) GEOS Montreal Kanada

Miejsce i szkoła

Kursy językowe za granicąBezpośrednim organizatorem obozu i naszym partnerem w Montrealu jest Sprachcaffe Languages Plus – międzynarodowa sieć szkół językowych posiadająca 30 ośrodków na całym świecie i mająca blisko 40-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Ośrodek w Montrealu działa od pod marką GEOS (nazwa poprzedniego właściciela szkoły) od 1998 roku  i akredytowany jest przez Languages Canada – kanadyjską organizację zrzeszającą renomowane placówki szkoleniowe tego typu. Szkoła oferuje kursy języka angielskiego dla dorosłych przez cały rok, a dodatkowo w okresie letnich wakacji organizuje międzynarodowe obozy językowe dla młodzieży. Zajęcia odbywają się w budynku położonym w centrum miasta, tuż przy Crescent Street, która jest jedną z głównych atrakcji turystycznych Montrealu – znajduje się tu wiele kawiarni, restauracji i galerii. Ulica ta często jest zamykana dla samochodów z okazji różnych festiwali i wydarzeń, jak np. Weekend Formuły 1. W pobliżu znajduje się Muzeum Sztuk Pięknych, Hotel Ritz Carlton oraz słynne centrum handlowe Holt Renfrew. Na całym terenie szkoły dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży w wieku 14-21 lat 2- lub 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły GEOS w Montrealu z dowolnego lotniska w Polsce. Są one możliwe co tydzień w przedziale dat od 28.06 do 29.08.2020 (wyjazdy w niedziele, powroty w soboty).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach kanadyjskich rodzin goszczących lub w szkolnej rezydencji (akademiku) – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Montrealu na miejsce zakwaterowania i z powrotem na zakończenie pobytu (dla przylotów i odlotów między godz. 9:00-21:00).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 30000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 16000 PLN, bagaż do 1800 PLN.

Opieka kadry kanadyjskiej (w szkole, akademiku i na zajęciach pozalekcyjnych) oraz rodzin goszczących podczas pobytu.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

13 lub 20 noclegów (od niedzieli do soboty), 2 opcje do wyboru:

w domach specjalnie wyselekcjonowanych i sprawdzonych kanadyjskich rodzin goszczących:

 pokoje 2- osobowe (za dopłatą możliwe pokoje 1- osobowe);
 łazienka dzielona z domownikami;
 ok. 30-45 min od szkoły (uczniowie muszą korzystać z transportu publicznego do szkoły i z powrotem – koszt przejazdów nie wliczony w cenę obozu).

w szkolnej rezydencji (akademiku):

pokoje 2-osobowe w kilkupokojowych apartamentach; za dopłatą możliwe pokoje 1- osobowe;
 łazienki dzielone na kilka pokoi;
 w każdym apartamencie salon z TV, telefonem i internetem;
 ok. 25 min pieszo od szkoły.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania + pakowane lunche do szkoły.

Zakwaterowanie w akademiku na obozie językowym w Montrealu w Kanadzie

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Rodzaj zakwaterowania
Cena w PLN za 2 tyg.
Cena w PLN za 3 tyg.
rodziny goszczące
6045
8540
akademik
10015
14495

Terminy wyjazdów: co tydzień w każdą niedzielę (powroty w sobotę) od 28.06 do 29.08.2020.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).