Kolonie i obozy językowe (hiszpański, angielski) Hiszpania 2021

Na świecie językiem hiszpańskim posługuje się już ponad 500 milionów osób. Najlepszym miejscem na jego naukę jest oczywiście sama Hiszpania. Tylko tam można go tak naprawdę poznać, zwłaszcza jego brzmienie, mocne i pełne charakteru, które doskonale oddaje koloryt kraju i temperament jego mieszkańców. Żaden inny język nie wyrazi tak skutecznie ognia i namiętności, którymi przesycone jest flamenco, nie odda aromatu sangrii i smaku paelli, widoku skąpanych w słońcu pomidorów i pomarańczy, nie opisze emocji widzów, gdy na arenę dumnie wkracza torreador, ani też nie odmaluje spektakularnego blasku bielonych wapnem domów na tle granatowego nieba.

Zapraszamy do Hiszpanii na międzynarodowe obozy z językiem hiszpańskim dla dzieci i młodzieży w wieku 5-18 lat, które organizowane są w okresie letnich wakacji w Barcelonie, Madrycie, Walencji, Maladze i Marbelli przez sieć szkół języka hiszpańskiego Enforex (rok założenia 1989). Ich program obejmuje kurs języka hiszpańskiego w międzynarodowych grupach oraz różnorodne zajęcia pozalekcyjne (popołudniowo-wieczorne), zwiedzanie i wycieczki. Dodatkowo można zapisać się na fakultatywne zajęcia sportowe: tenis, koszykówkę, jazdę konną czy treningi piłkarskie pod okiem licencjonowanych trenerów Arsenalu Londyn. Zwiedzaj przepiękne hiszpańskie miasta, podziwiaj niezwykłą architekturę czy wypoczywaj nad brzegiem morza – tak duży wybór lokalizacji oznacza, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Obozowicze mieszkają w internatach / akademikach na kampusach, na których odbywają się lekcje i kwaterowani są z rówieśnikami z Hiszpanii, którzy stanowią do 60 proc. uczestników i biorą również udział w zajęciach pozalekcyjnych, co stwarza doskonałą okazję, aby w praktyce używać języka hiszpańskiego, a przy okazji poznać język potoczny i zwyczaje hiszpańskiej młodzieży.

W wakacje letnie organizujemy 2- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe w Barcelonie, Madrycie, Walencji, Maladze i Marbelli, a na zapytanie także w Sewilli i Salamance. Ich uczestnicy znajdują się pod stałą opieką miejscowej kadry hiszpańskojęzycznej. Dodatkowo proponujemy wyjazdy rodzinne – rodzicom, którzy chcieliby pojechać wspólnie z dziećmi, dajemy możliwość wybrania kursu językowego lub samego wypoczynku oraz zakwaterowania z dzieckiem lub osobno. Na życzenie organizujemy również transport do miejsca docelowego samolotem. Odbiór uczestników z lotniska (transfer) przez szkołę hiszpańską zawarty jest w cenie wyjazdu.

Co ciekawe, w Hiszpanii można się także uczyć języka angielskiego. Opcję taką oferują ośrodki w Barcelonie, Madrycie, Walencji, Maladze i Marbelli, a także ekskluzywny Real Madrid Campus Experience – obóz łączący treningi piłkarskie prowadzone przez certyfikowanych przez Real Madryt trenerów z kursem języka angielskiego (lub hiszpańskiego) w międzynarodowych grupach.

Oto nasze propozycje kolonii i obozów językowych w Hiszpanii dla dzieci i młodzieży na lato – wakacje 2020: