Obóz językowy angielski Singapur

Miejsce i szkoła

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat na 2-tygodniowy międzynarodowy obóz językowy oparty na programie Public Speaking & Leadership (wystąpienia publiczne i umiejętności przywódcze) do Singapuru, miasta-państwa w południowo-wschodniej Azji, będącego globalnym centrum handlu, finansów i transportu. Singapur to niezwykle ciekawa, tętniąca życiem metropolia, gdzie wschód spotyka się z zachodem. Angielski jest tu językiem urzędowym, dlatego też jest to idealne miejsce do spędzenia językowych wakacji. Ponadto Singapur jest wysoko notowany w rankingach najbezpieczniejszych, najczystszych czy najbardziej zielonych miast na świecie. Uczestnicy obozu będą mogli poznać zabytki i wyjątkowy styl życia tej metropolii. Jej mieszkańcy są znani ze swojej życzliwości i uprzejmości, zatem kontakt z nimi z pewnością przyniesie wiele niezapomnianych wrażeń.

Obóz językowy w SingapurzeOrganizatorem obozu jest BlueSky Education – międzynarodowa sieć edukacyjna, która oferuje wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży oparte na innowacyjnych programach biznesowych, naukowych, akademickich czy kulturowych. Odbywają się one na kampusach uniwersyteckich lub szkół z internatem w 3 krajach: Wielkiej Brytanii, Australii i Singapurze. W 2021 roku sieć ma w ofercie 13 kampusów i 12 programów nauczania. Motto BlueSky Education to „Be Future Ready” – „Bądź gotowy na przyszłość„.

Wyjazd polskiej grupy z opiekunem na obóz językowy w Singapurze odbędzie się w terminie 31.07-14.08.2021. Uczestnicy będą zakwaterowani na jednym z kampusów uniwersyteckich lub szkół z internatem, na którym odbywać się będą również zajęcia. Będzie to kampus Dunman High School, Nanyang Boarding School, Hwa Chong Boarding School, Raffles Institution lub National University of Singapore – który konkretnie zostanie podane bliżej wyjazdu.

Kampus Dunman High School na obozie językowym w Singapurze

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat wyjazd grupowy z polskim opiekunem na obóz językowy szkoły BlueSky Education w Singapurze z wylotem z Warszawy. Wyjazd ten odbędzie się w terminie 31.07-14.08.2021 (2 tygodnie).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie w internacie / akademiku na kampusie – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 30000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 16000 PLN, bagaż do 1800 PLN.

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży samolotem i obozu w Szanghaju; opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Transfer z lotniska w Szanghaju na miejsce zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, plecak, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 2. osobowych w internacie / akademiku na jednym z kampusów uniwersyteckich lub szkół z internatem, na którym, w nowocześnie wyposażonych klasach, odbywać się będą również zajęcia. Będzie to kampus Dunman High School, Nanyang Boarding School, Hwa Chong Boarding School, Raffles Institution lub National University of Singapore – który konkretnie zostanie podane bliżej wyjazdu. Wszystkie dysponują obiektami sportowymi, terenami zielonymi do rekreacji, salami wielofunkcyjnymi dla uczniów, poza tym oferują bezpłatny dostęp do wi-fi. Wszystkie są również monitorowane przez całą dobę.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (Full Board) – śniadania, lunche i obiadokolacje w stołówce na kampusie.

Zakwaterowanie na obozie językowym w Singapurze

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Termin grupowy (wylot z Warszawy)Cena w PLN
31.07 - 14.08.2021 (2 tyg.)10999

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).