Kursy angielskiego w Wielkiej Brytanii

Nie można wyobrazić sobie lepszego miejsca do nauki języka angielskiego niż Wyspy Brytyjskie – to kierunek idealny dla tych, którzy chcą całkowicie „zanurzyć” się w kulturze kraju będącego kolebką tego międzynarodowego i uniwersalnego języka. Wyjazd na kurs językowy do Wielkiej Brytanii to okazja poznania wielokulturowej brytyjskiej mozaiki narodowościowej, która przeplata się z tradycjonalizmem i nowoczesnością światowej potęgi gospodarczej.

Jesteśmy przedstawicielem wielu renomowanych brytyjskich szkół językowych, które oferują profesjonalne kursy języka angielskiego, doskonały poziom nauczania oraz dobry standard zakwaterowania. Są one akredytowane przez British Council, organizację propagującą język angielski oraz brytyjski dorobek kulturalny, naukowy i intelektualny. Akredytacja ta daje pewność, że poszczycić się mogą wysokimi standardami nauczania. Należą również do EnglishUK, organizacji współpracującej z British Council, która regularnie wizytuje brytyjskie placówki językowe, sprawdzając poziom nauczania, ich wyposażenie, a także jakość oferowanego zakwaterowania i opieki nad uczniami.

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Oto lokalizacje oferowanych przez nas szkół językowych (język angielski) w Wielkiej Brytanii (miejscowości w kolejności alfabetycznej, nawigacja znacznikami nad obrazkami):


Lokalizacje szkół językowych na mapie Wielkiej Brytanii: