Obóz językowo-przygodowy PGL Osmington Bay Anglia

Miejsce i organizator

Kursy i obozy językowe za granicąNaszym partnerem w Wielkiej Brytanii jest PGL, działający od 1957 roku organizator “zielonych szkół” dla brytyjskich dzieci, a także międzynarodowych obozów podczas letnich wakacji. Firma posiada 17 kampusów w różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii, a także 3 we Francji i 4 w Hiszpanii. Corocznie organizuje aktywny wypoczynek dla ponad 130 tys. dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat. W międzynarodowych obozach wakacyjnych biorą także udział uczniowie brytyjscy (ponad 50% uczestników), dzięki czemu obozowicze z zagranicy mają ciągły kontakt z językiem angielskim, również poza lekcjami – podczas gier, zabaw, czasu wolnego. Program składa się z zajęć językowych przed południem, rekreacyjnych i sportowych po południu i wieczorem oraz wycieczek (w tym weekendowych) do ciekawych miejsc w Anglii. Wyjazd na obóz PGL jest zatem idealnym połączeniem nauki angielskiego z aktywnym wypoczynkiem. Wszystko to pod opieką odpowiednio przeszkolonej kadry, w doskonale wyposażonych i bezpiecznych ośrodkach.

W wakacje letnie 2020 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat 2 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na obóz językowo-przygodowy w największym ośrodku PGL w Wielkiej Brytanii o nazwie Osmington Bay. Wyjazd odbędzie się w terminie 24 lipca – 7 sierpnia 2021 r. (w innych terminach możliwe są wyjazdy indywidualne).

Obóz angielskiego w Osmington Bay, Anglia

Ośrodek, położony bezpośrednio nad morzem na południowym wybrzeżu Anglii, około 2 godzin drogi od Londynu, rozciąga się na obszarze 18 hektarów. Zlokalizowany jest w przepięknej, malowniczej i bezpiecznej okolicy hrabstwa Dorset, niedaleko miejscowości Weymouth, w samym sercu figurującego na liście UNESCO Wybrzeża Jurajskiego. Hrabstwo Dorset to przede wszystkim malownicze widoki z plażami, pięknymi klifami i formacjami skalnymi, z których najbardziej znana jest skała Durdle Door wyglądająca jak ogon smoka morskiego, urokliwe, typowo angielskie miasteczka oraz zamki, z których najstarszy, powstały już ok. 600 lat przed naszą erą, po sukcesywnym rozbudowywaniu stał się największym zamkiem w Wielkiej Brytanii. Obszar ten wiele razy wybierany był do kręcenia filmów i seriali telewizyjnych, jak np. “Piraci z Karaibów” czy “Broadchurch”. Niedawno na Wybrzeżu Jurajskim pojawiła się nowa atrakcja – olbrzymia czaszka smoka, która nawiązuje do serialu “Gra o Tron”.

Program

W wakacje letnie 2021 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat 2 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na międzynarodowy obóz językowo-przygodowy w ośrodku PGL Osmington Bay. Wyjazd odbędzie się w terminie 24 lipca – 7 sierpnia 2021 r. (w innych terminach możliwe są wyjazdy indywidualne).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie na terenie kampusu Osmington Bay – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży i pobytu w Anglii; opieka brytyjskiej kadry obozu PGL na miejscu.

Transfery grupowe pod opieką polskiego pilota: z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania oraz z miejsca zakwaterowania na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

14 noclegów na terenie kampusu Osmington Bay:

 w domkach letniskowych;
w pokojach 4-6 osobowych (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami.

Obozowicze mieszkają z rówieśnikami z innych krajów, którzy biorą udział w obozie językowym, a ci, którzy wybiorą obóz tematyczny (bez języka) zakwaterowani będą z rówieśnikami brytyjskimi.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie: śniadania, lunche, obiadokolacje) w stołówce na terenie kampusu; podczas wycieczek suchy prowiant jako lunch.

Zakwaterowanie na obozie w Osmington Bay w Anglii

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Zobacz też: wirtualna wycieczka po kampusie.

Filmy:


Terminy i ceny

Termin grupowy (wylot z Warszawy)*Cena w PLN
24.07-07.08.2021 (2 tyg.)5950

* Obóz dostępny jest też w innych terminach (wyjazd indywidualny bez polskiego opiekuna z dowolnego lotniska w Polsce).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).