Kursy angielskiego ELC Eastbourne

Miejsce i szkoła

Kursy językowe w AngliiNaszym partnerem w Brighton jest szkoła językowa  The English Language Centre (ELC), znana poprzednio jako Eastbourne School of English (w 2016 r. połączyła się w jedną markę „The English Language Centre” z partnerską szkołą w Brighton). Placówka działa jako fundacja edukacyjna założona w 1936 r. (blisko 90 lat działalności) i organizacja „non-profit”, co oznacza, że wszystkie wypracowane środki finansowe przeznacza na ciągłe doskonalenie programów i jakości nauczania, podyplomowe kształcenie nauczycieli, czy zakup pomocy naukowych. Naczelną dewizą szkoły jest zapewnienie wysokiego standardu nauczania w przyjaznej, możliwie najbardziej zrelaksowanej atmosferze, czego gwarancją jest profesjonalizm doświadczonej kadry nauczycielskiej o najwyższych kwalifikacjach.

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Szkoła mieści się w dwóch stylowych budynkach położonych ok. 100 m. od plaży i mola i ok. 200 m od centrum handlowego. Do dyspozycji studentów jest: 25 sal lekcyjnych, świetnie wyposażone centrum multimedialne, biblioteka, laboratoria komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu, darmowe wi-fi, świetlica studencka, stołówka, tenis stołowy oraz ogród.

Szkoła językowa ELC w Eastbourne Anglia

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży (w wieku od 16 lat) i dorosłych 2 i 3- tygodniowe wyjazdy na kurs języka angielskiego w szkole ELC Eastbourne z przelotem z Warszawy do Londynu (i z powrotem) z polskim opiekunem Możliwe są też kursy z dojazdem indywidualnym – zaczynają się one w każdy poniedziałek przez cały rok.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u brytyjskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Dla uczniów poniżej 18 roku życia: 2- osobowe pokoje w domach specjalnie wyselekcjonowanych brytyjskich rodzin goszczących (zawsze z osobą o innym języku ojczystym);  dla uczniów 18+: pokoje 1-osobowe (2-osobowe dostępne tylko dla dwóch osób przyjeżdżających razem na kurs). Średni czas dojazdu od rodziny do szkoły to ok. 15-20 min.

Wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania i obiadokolacje w domach rodzin goszczących, podczas weekend’ów dodatkowo lunche.

Zakwaterowanie u rodzin angielskich w Brighton

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN
Lekcji tygodniowo:25x45 min30x45 min
02.07 - 16.07.2023 (2 tyg.)71807980
02.07 - 23.07.2023 (3 tyg.)1077011970
09.07 - 23.07.2023 (2 tyg.)71807980

* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu i z powotrem polski opiekun (szczegóły poniżej pod linkiem „Do podanej ceny należy doliczyć”); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu – kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok (wyjazdy indywidualne, bez opiekuna).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).