Obozy językowe Brighton Sprachcaffe

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w BrightonZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na wakacyjne wyjazdy na kursy języka angielskiego do Brighton, nadmorskiej metropolii i najbardziej znanego kurortu angielskiej Riwiery, zwanego „Londynem nad morzem”. Zajęcia odbywają się w renomowanej szkole Sprachcaffe Languages Plus, która należy do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, posiadającej 30 ośrodków na całym świecie i mającej blisko 40-letnie (rok założenia 1983) doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Szkoła dla młodzieży w Brighton, zlokalizowana ok. 10-15 min pieszo od centrum miasta, dworca kolejowego, plaż, uroczej promenady oraz innych atrakcji turystycznych, otoczona jest parkiem i boiskami sportowymi. W zasięgu ręki znajdują liczne sklepy przy sąsiednich uliczkach. Drugi ośrodek szkoły zlokalizowany jest w Moulsecoomb na północno-wschodnich przedmieściach Brighton i oferuje zakwaterowanie na kampusie uniwersyteckim Varley Park, a naukę w Watts Building należącym do University of Brighton. Podczas wakacji ośrodki te przyjmują kilkuset uczniów z całego świata, co sprawia, że panuje w nich prawdziwie międzynarodowa atmosfera.

Budynek szkoły językowej Sprachcaffe w Brighton

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat 2- lub 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły Sprachcaffe w Brighton z dowolnego lotniska w Polsce. Wyjazd możliwy jest w każdą niedzielę w przedziale dat 21.06-05.09.2020 (powroty w sobotę).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach brytyjskich rodzin goszczących lub w akademiku na kampusie uniwersyteckim Varley Park w Brighton – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania w Brighton i z powrotem na lotnisko po zakończeniu kursu (dotyczy lotnisk Heathrow i Gatwick oraz przylotów i wylotów w godz. 9.00-19.00).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 10000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 800 PLN.

Opieka kadry angielskiej w szkole i w akademiku, opieka rodzin goszczących (przy wyborze tej formy zakwaterowania).

Materiały do nauki, szkolny T-shirt, zeszyt, długopis, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

13 lub 20 noclegów, od niedzieli do soboty. Dwie opcje do wyboru:

Domy specjalnie wyselekcjonowanych brytyjskich rodzin goszczących:

 pokoje 2- lub 3- osobowe (z osobą o innym języku ojczystym);
 łazienka dzielona z domownikami;
 część rodzin mieszka poza centrum miasta, jednak do szkoły można łatwo dojechać autobusem (maks. 30 min);
 wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących oraz lunch w formie suchego prowiantu.

Akademik na kampusie uniwersyteckim Varley Park w Moulsecoomb na północno-wschodnich przedmieściach Brighton:

pokoje 1- osobowe z łazienką (mogą zdarzyć się pokoje typu studio z łazienką wspólną na dwa pokoje);
 bezpłatne wi-fi na terenie całego obiektu;
 ok. 15 min pieszo + autobusem od budynku, w którym odbywają się lekcje;
 bardzo dogodne połączenie z centrum miasta komunikacją miejską;
 wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania, ciepłe lunche i obiadokolacje w stołówce na kampusie; pakowane lunche podczas wycieczek.

Akademik na kampusie Varley Park University of Brighton

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Rodzaj zakwaterowania2 tygodnie3 tygodnie
Rodziny goszczące6170 PLN9025 PLN
Akademik9230 PLN14100 PLN

Terminy wyjazdów: co tydzień w każdą niedzielę (powroty w sobotę) od 21.06 do 05.09.2020.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).