Obozy językowe Miami Fort Lauderdale Floryda USA 2019

Miejsce i szkoła

Obozy i kursy językowe za granicąNaszym partnerem na Florydzie jest LAL (Language and Leisure) – międzynarodowa szkoła językowa, mająca blisko 40 letnie (rok założenia 1980) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców, w niekonwencjonalny sposób łącząca naukę angielskiego z zajęciami dodatkowymi, np. artystycznymi i sportowymi. Jej zasadą jest „nauka przez aktywność” a specjalnością kursy dla dzieci i młodzieży wg zasady „wszystko w cenie” – pełne wyżywienie, bogaty program  zajęć pozalekcyjnych pod opieką nauczycieli, wycieczki itp. W okresie letnich wakacji szkoła organizuje obozy językowe na kampusach uniwersyteckich w wielu krajach anglojęzycznych, w których co roku udział bierze kilkadziesiąt tysięcy uczestników z całego świata. Na Florydzie posiada dwie szkoły w okolicy Miami: całoroczną w Fort Lauderdale i letnią w Boca Raton.

Gwarancję jakości szkoły LAL stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez Commission on English Language Program Accreditation (CEA)
Szkoła jest członkiem EnglishUSA (American Association of Intensive English Programs - AAIEP)

W wakacje letnie 2019 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 3 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na międzynarodowy obóz językowy szkoły LAL w Fort Lauderdale – malowniczej i kosmopolitycznej miejscowości położonej na tzw. Złotym Wybrzeżu, pomiędzy Miami i Palm Beach. Około 35 km atlantyckich plaż oraz rozbudowana sieć kanałów żeglownych i śródlądowych dróg wodnych sprawiają, że miasto określane jest mianem „Wenecji Ameryki” oraz światową stolicą żeglugi. Dodając do tego podzwrotnikowy klimat i 310 słonecznych dni w roku, nic dziwnego, że miejsce te jest odwiedzane przez rzesze turystów, entuzjastów piłki plażowej, żeglarstwa, łowienia ryb czy gry w golfa. Oprócz tego Fort Lauderdale oferuje bogate życie kulturalne oraz jest doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Florydy. Miasto to doceniane jest przez wielu reżyserów hollywoodzkich – to tu były kręcone takie filmy jak „Marley i Ja”, „Poślubiona mafii” czy „Ironman 3”.

Szkoła LAL w Fort Lauderdale znajduje się niedaleko słynnych Bulwarów Las Olas oraz plaży. Posiada przestrzenne, doskonale wyposażone sale lekcyjne, basen, ogród z patio, bibliotekę oraz nowocześnie urządzoną przestrzeń wspólną dla uczniów.

Basen na kampusie obozu językowego na Florydzie

Program

W wakacje letnie 2019 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 3 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na obóz językowy szkoły LAL w Fort Lauderdale na Florydzie. Wyjazd odbędzie się w terminie 29 czerwca – 21 lipca 2019 r. (w innych terminach możliwe są wyjazdy indywidualne).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w szkolnej rezydencji (akademiku) lub u amerykańskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 30000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 16000 PLN, bagaż do 1800 PLN.

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży samolotem i obozu na Florydzie, opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Transfer grupowy pod opieką polskiego pilota z lotniska na Florydzie na miejsce obozu i z powrotem na lotnisko po jego zakończeniu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

2 opcje do wyboru:

 Domy amerykańskich rodzin goszczących:

 klimatyzowane pokoje 2-4- osobowe;
 łazienka dzielona z innymi uczniami mieszkającymi u rodziny;
 możliwość zrobienia prania (za darmo);
 należy mieć własny ręcznik, pościel zapewniona przez rodzinę;
 dostęp do internetu (za darmo);
 do 45 minut pieszo lub samochodem / transportem publicznym od szkoły; uczniowie są codziennie rano dowożeni do szkoły przez rodziny goszczące i odbierani przez nie wieczorem po zakończeniu zajęć;
 wyżywienie Full Board – 3 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących + pakowany lunch w szkole.

 Rezydencja (akademik) La Quinta Inn o standardzie hotelu 3*, położona tuż obok budynku szkoły (na kampusie):

 klimatyzowane pokoje 2-osobowe z łazienką (wanna, prysznic, umywalka, suszarka do włosów);
 możliwość zrobienia prania (za opłatą);
 zapewnione ręczniki i pościel;
 na terenie obiektu basen, sala do wspólnych spotkań, sala telewizyjna z DVD, dystrybutory z napojami i przekąskami;
 darmowe wi-fi w większości pokoi;
 wyżywienie Full Board – 3 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje w restauracji w rezydencji + pakowany lunch w szkole.

Zakwaterowanie na kampusie na obozie językowym na Florydzie

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Zobacz też: wirtualna wycieczka po szkole.

Filmy:

Terminy i ceny

Termin grupowy (wylot z Warszawy)*Rodzaj pakietuCena w PLN
29.06 - 21.07.2019 (3 tyg.)obóz językowy
zakwaterowanie u rodzin
13299
obóz językowy
zakwaterowanie na kampusie
14499
obóz językowy + sportowy / muzyczny
zakwaterowanie u rodzin
15150

* Kurs dostępny jest też w innych terminach wakacyjnych (wyjazd indywidualny bez polskiego opiekuna z dowolnego lotniska w Polsce).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).