Obozy językowe Miami Floryda USA 2019

Miejsce i szkoła

Obozy i kursy językowe za granicąNaszym partnerem na Florydzie jest LAL (Language and Leisure) – międzynarodowa szkoła językowa, mająca blisko 40 letnie (rok założenia 1980) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców, w niekonwencjonalny sposób łącząca naukę angielskiego z zajęciami dodatkowymi, np. artystycznymi i sportowymi. Jej zasadą jest “nauka przez aktywność” a specjalnością kursy dla dzieci i młodzieży wg zasady “wszystko w cenie” – pełne wyżywienie, bogaty program  zajęć pozalekcyjnych pod opieką nauczycieli, wycieczki itp. W okresie letnich wakacji szkoła organizuje obozy językowe na kampusach uniwersyteckich w wielu krajach anglojęzycznych, w których co roku udział bierze kilkadziesiąt tysięcy uczestników z całego świata.

Gwarancję jakości szkoły LAL stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez Commission on English Language Program Accreditation (CEA)
Szkoła jest członkiem EnglishUSA (American Association of Intensive English Programs - AAIEP)

W wakacje letnie 2019 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 3 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na duży, międzynarodowy obóz językowy szkoły LAL na pełnym zieleni kampusie amerykańskiej uczelni wyższej Lynn University w Boca Raton, malowniczej, kosmopolitycznej miejscowości z nowoczesnym budynkami wśród palmowej promenady, położonej nad lazurowymi wodami oceanu na tzw. Złotym Wybrzeżu, około 1 godziny jazdy na północ od Miami i 30 minut od Fort Lauderdale.

Miejsce obozu to typowy amerykański kampus uniwersytecki położony na rozległym zielonym terenie o powierzchni 50 hektarów, na którym znajduje się siedem jezior, nowoczesne sale do nauki, wysokiej jakości zakwaterowanie (akademik), boiska sportowe (wewnętrzne i zewnętrzne) do uprawiania takich sportów jak siatkówka, koszykówka, czy piłka nożna oraz korty tenisowe i dwa baseny. Uczestnicy obozu mają darmowy dostęp do wifi, biblioteki oraz basenu. Lokalizacja i organizacja kampusu zapewnia pełne bezpieczeństwo wypoczywającej tu młodzieży, a jednocześnie daje wiele możliwości spędzania czasu pozalekcyjnego. Według amerykańskich statystyk jest to jeden z najbezpieczniejszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych.

Baseny na kampusie obozu językowego na Florydzie

Program

W wakacje letnie 2019 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 3 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na obóz językowy szkoły LAL na kampusie Lynn University w Boca Raton. Wyjazd odbędzie się w terminie 27 czerwca – 19 lipca 2019 r. (w innych terminach możliwe są wyjazdy indywidualne).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w internacie / akademiku na kampusie Rose Hill – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 30000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 16000 PLN, bagaż do 1800 PLN.

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży samolotem i obozu na Florydzie, opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Transfer grupowy pod opieką polskiego pilota z lotniska w Miami na miejsce obozu i z powrotem na lotnisko po jego zakończeniu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Internat / akademik na kampusie Lynn University:

 klimatyzowane pokoje 4-osobowe;
 w każdym pokoju łazienka z prysznicem i wc oraz osobna umywalka i dwie garderoby;
 w budynku sala do wspólnych spotkań z TV/DVD, dystrybutory z napojami i przekąskami, stół to bilardu i tenisa stołowego;
 pościel zmieniana co tydzień, należy mieć własne ręczniki;
 w całym budynku darmowe wi-fi;
 za dodatkową opłatą można skorzystać z pralni.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie):

 śniadania, lunche, obiadokolacje w formie bufetu w stołówce na terenie kampusu;
 “suchy” prowiant podczas wycieczek.

Zakwaterowanie na kampusie na obozie językowym na Florydzie

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Termin grupowy (wylot z Warszawy)*Cena w PLN
27.06 - 19.07.2019 (3 tyg.)13299

* Kurs dostępny jest też w innych terminach wakacyjnych (wyjazd indywidualny bez polskiego opiekuna z dowolnego lotniska w Polsce).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).