Obozy językowe Miami Floryda USA 2024

Miejsce i szkoła

Obozy i kursy językowe za granicąBezpośrednim organizatorem obozu i naszym partnerem w Miami jest MLA (Move Language Ahead) – międzynarodowa szkoła językowa, mająca blisko 50 letnie (rok założenia 1976) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. W okresie letnich wakacji szkoła ta oferuje międzynarodowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży na wielu kampusach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanadzie oraz Włoszech, w których co roku udział bierze kilkanaście tysięcy uczestników z całego świata (w ubiegłym roku z ponad 50 krajów).

Gwarancję jakości szkoły MLA stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK
Szkoła akredytowana przez Accreditation International USA
Szkoła akredytowana przez NCPSA (National Council for Private School Accreditation) USA

W wakacje letnie w terminie 2-23 lipca 2024 r. organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat 3 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na międzynarodowy obóz językowy szkoły MLA na kampusie Modesto A. Maidique należącym do publicznej uczelni wyższej Florida International University (FIU), położonym 25 minut jazdy od słynącej z szeregu piaszczystych plaż turystycznej dzielnicy South Beach Miami.

Obóz język angielski na kampusie Modesto A. Maidique Florida International University, Miami, USA

Modesto A. Maidique to typowo amerykański kampus z rozległymi terenami zielonymi, rozciągający się na powierzchni 139 hektarów. Znajdują się na nim nowoczesne sale lekcyjne z najnowocześniejszym sprzętem dydaktycznym, biblioteki, baseny, różne obiekty sportowe, w tym boiska (wewnętrzne i zewnętrzne) do siatkówki i koszykówki, korty tenisowe, stadion do rugby, przestronne centrum rekreacyjne, sklepy spożywcze, księgarnię z ubraniami i gadżetami uniwersytetu FIU, a nawet muzeum sztuki. Poza tym kampus posiada bogatą ofertę restauracji i kawiarni (w tym trzy Starbucks) oraz zapewnia bezpłatny dostęp do wi-fi.

Program

W wakacje letnie 2024 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat 3 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na międzynarodowy obóz językowy szkoły MLA na kampusie Modesto A. Maidique w Miami na Florydzie. Wyjazd z wylotem z Warszawy odbędzie się w terminie 2-23 lipca 2024 r.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w akademiku na kampusie Modesto A. Maidique – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 60000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży samolotem i obozu w Nowym Jorku, opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Transfer grupowy pod opieką polskiego pilota z lotniska w Nowym Jorku na miejsce obozu i z powrotem na lotnisko po jego zakończeniu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, smyczka, T-shirt, torba szkolna, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Akademik na kampusie Modesto A. Maidique:

 klimatyzowane pokoje 1. lub 2-osobowe w apartamentach; w pokoju szafa, biurko i krzesło;
 w apartamencie 2 pokoje 2-osobowe lub 4 pokoje 1-osobowe;
 w każdym apartamencie łazienka (wanna, prysznic, umywalka, suszarka do włosów) i aneks kuchenny z lodówką;
 bezpłatne wi-fi w akademiku i na kampusie.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie):

 śniadania, lunche, obiadokolacje w formie bufetu w stołówce na terenie kampusu;
 podczas wycieczek uczestnicy obozu otrzymują kartę płatniczą ze środkami na zakup obiadu.

Zakwaterowanie na kampusie na obozie językowym na Florydzie

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Termin grupowy (wylot z Warszawy)Cena w PLN
02.07 - 23.07.2024 (3 tyg.)20999

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).