Wyniki wyszukiwania kolonii i obozów językowych

Wyszukiwarka obozów językowych

 


Obozy językowe we Włoszech
Włochy, Rimini: letnie obozy rekreacyjno-językowe (język angielski) dla dzieci i młodzieży (14-18 lat) we Włoszech. Wyjazdy autokarowe z opiekunami.
Obozy językowe PGL Boreatton Park, Anglia
Anglia, PGL Boreatton Park: wakacyjny obóz języka angielskiego i aktywnościowy w Anglii z udziałem angielskich dzieci i młodzieży. Wiek: 7-17 lat. Wyjazd z opiekunem.
Obóz językowy Babel Academy of English w Dublinie w Irlandii
Wakacyjny obóz językowy (angielski) w Irlandii dla dzieci i młodzieży (11-18 lat) - szkoła Babel Academy of English w Dublinie. Wyjazdy grupowe z polskim opiekunem lub indywidualne.
Obozy językowe Harry Potter Experience, Londyn, Anglia
Anglia, Londyn + Oxford, Brighton: wakacyjny obóz językowy z Harry Potter'em dla dzieci i młodzieży (12-18 lat) w Londynie. Warsztaty językowe (angielski). Wyjazdy z opiekunem.
Obozy językowe w Chorwacji
Chorwacja, Zaostrog: letnie obozy językowe (j. angielski) dla dzieci i młodziezy (10-16 lat) w Chorwacji. Wyjazdy autokarowe z opiekunami.
Obóz pilkarski i językowy Chelsea FC Foundation Soccer Schools w Londynie w Anglii
Anglia, Londyn: wakacyjne obozy piłkarskie i językowe (angielski) Chelsea FC Foundation Soccer Schools dla dzieci i młodzieży (wiek 10-17 lat) na kampusie Froebel College w Londynie. Wyjazd indywidualny lub z rodzicem.