Wyniki wyszukiwania kolonii i obozów językowych

Wyszukiwarka obozów językowych


Obóz językowy The English Language Academy (ELA) w Gzira na Malcie
Malta, Gżira: wakacyjne tygodniowe obozy językowe Fun English dla dzieci i młodzieży (12-18 lat) w szkole ELA na Malcie. Wyjazdy z polskim opiekunem.
Zimowe obozy językowe na Cyprze
Cypr, Limassol: zimowe obozy językowe, kolonie z językiem angielskim dla dzieci i młodzieży (wiek 8-19 lat) oraz kursy angielskiego dla dorosłych na Cyprze. Wyjazdy z opiekunem.
Obóz językowy Ardmore w Londynie w Anglii
Anglia, Londyn: wakacyjny obóz językowy dla dzieci i młodzieży (12-18 lat) w Londynie - szkoła Ardmore na kampusie University of Westminster. Przelot z polskim opiekunem, pobyt indywidualny.
Obóz językowy w Nowej Zelandii
Nowa Zelandia, Auckland: wakacyjny obóz językowy z językiem angielskim dla dzieci i młodzieży (wiek 13-18 lat) w szkole Kiwi English Academy. Wyjazd z opiekunem.
Obozy językowe Ardmore na kampusie St Edmund’s College w Cambridge w Anglii
Cambridge, Anglia: wakacyjny obóz językowy dla młodzieży (14-18 lat) - szkoła Ardmore na kampusie Hughes Hall. Wyjazdy indywidualne, możliwy przelot z polskim opiekunem.
Kolonie, obozy i kursy językowe w szkole SKOLA w Londynie
Anglia, Londyn: wakacyjne obozy językowe, kolonie z językiem angielskim dla dzieci i młodzieży (6-17 lat) oraz dorosłych (rodziców) w szkole SKOLA w Londynie. Wyjazdy indywidualne.