Zimowy obóz językowy Toronto Kanada 2020

Miejsce i szkoła

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-17 lat na międzynarodowy zimowy obóz językowy do Toronto, największego miasta w Kanadzie, pełniącego funkcję ekonomicznej i kulturalnej stolicy kraju. Toronto jest także najbardziej zróżnicowanym etnicznie miastem świata, co nadaje mu szczególną atmosferę, sprzyjającą nauce języków obcych. Uczestnicy obozu pochodzą przede wszystkim z Japonii, Chin, Korei, Wenezueli, Brazylii, Arabii Saudyjskiej, Rosji i krajów europejskich, co umożliwia nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni i praktyczne doskonalenie języka angielskiego. Oprócz zajęć dla dzieci i młodzieży prowadzone są również kursy dla dorosłych, dzięki czemu w wyjeździe może wziąć udział np. rodzic z dzieckiem.

Obozy językowe kursy angielskiego Toronto KanadaBezpośrednim organizatorem obozu i naszym partnerem w Toronto jest ACCESS International English Language Centre – szkoła językowa mająca blisko 20 letnie (rok założenia 1999) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców. Oferuje ona kursy języka angielskiego dla dorosłych przez cały rok, a dodatkowo w okresie zimowych i letnich wakacji organizuje międzynarodowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w  budynku położonym w samym centrum miasta, przy stacji metra Yonge / Bloor, otoczonym przez sklepy, restauracje, kina i biurowce. Szkoła posiada klimatyzowane, przestronne, jasne i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, 2 pomieszczenia przeznaczone specjalnie dla kursantów, w których można odpocząć, zjeść czy nawiązać nowe znajomości z innymi uczniami, kuchnię z mikrofalówką i lodówką, bibliotekę multimedialną z materiałami i filmami do wypożyczenia oraz nowoczesną salę komputerową, w której można korzystać z programów do nauki języka angielskiego oraz ćwiczyć gramatykę i wymowę. Na całym terenie szkoły dostępne jest wi-fi.

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Kursy językowe w Kanadzie

Kursy językowe za granicą

Program

W okresie zimowym 2019/20 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 8-17 lat, a także dorosłych, 2 lub 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na międzynarodowe obozy językowe oferowane przez szkołę ACCESS w Toronto, z zakwaterowaniem u kanadyjskich rodzin goszczących. UWAGA: dzieci poniżej 13 lat akceptowane są pod warunkiem, że przebywają w Toronto razem z rodzicem/rodzicami.

Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek pomiędzy 02.12.2019 – 18.02.2020 (zakwaterowanie od / do soboty lub niedzieli).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach kanadyjskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Toronto do miejsca zakwaterowania i z powrotem na zakończenie pobytu (dla przylotów/odlotów w godz. 7-23).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 30000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 16000 PLN, bagaż do 1800 PLN.

Opieka miejscowych wychowawców i rodzin goszczących podczas pobytu. Uwaga: dzieci w wieku 8-12 lat są akceptowane wyłącznie z własnym rodzicem lub opiekunem.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Zakwaterowanie

Pokoje 1-2- osobowe u starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych kanadyjskich rodzin goszczących. Rodziny mogą znajdować się do 30 minut jazdy transportem lokalnym od szkoły. Rodzice jadący z dziećmi mieszkają razem u tej samej rodziny goszczącej. Uwaga: jeśli przyjazd jest z rodzicem, możliwe jest też zakwaterowanie własne lub w hotelu na zapytanie.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących + pakowane lunche do szkoły.

Zakwaterowanie na obozie językowym w Toronto

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy*2 tyg.3 tyg.
2 lub 3 tygodnie
między 02.12.2019 - 18.02.2020
6299 PLN9250 PLN

* Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek pomiędzy podanymi datami (zakwaterowanie od / do soboty lub niedzieli).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).