Obozy językowe (francuski) Sprachcaffe Paryż Francja

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w ParyżuZapraszamy młodzież w wieku 15-21 lat na wakacyjne międzynarodowe obozy z językiem francuskim do Paryża. Zajęcia odbywają się w renomowanej szkole Sprachcaffe Languages Plus, która należy do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, posiadającej 30 ośrodków na całym świecie i mającej blisko 40-letnie (rok założenia 1983) doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Z kolei szkoła Sprachcaffe w Paryżu została założona w 1986 roku jako prywatny instytut. Posiada akredytację francuskiego Ministerstwa Pracy oraz Ministerstwa Edukacji Rectorat de Paris.

Gwarancję jakości całej sieci stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług:

Akredytacje Sprachcaffe Languages Plus

Szkoła Sprachcaffe w Paryżu położona jest w centrum miasta, na spokojnej ulicy w południowo-wschodniej części 9 dzielnicy „Arrondissement de l’Opera”. Zajmuje parter piętrowego budynku i posiada 8 jasnych sal lekcyjnych wyposażonych w sprzęt audio-video, salę do wypoczynku, bibliotekę i kącik komputerowy. W szkole dostępny jest również bezprzewodowy internet. W pobliżu znajduje się m.in. Paryska Opera oraz centrum Boulevard Hausmann, gdzie znaleźć można wiele restauracji, kawiarni, sklepów i butików. Dzięki korzystnej lokalizacji, od razu po zajęciach można rozpocząć zwiedzanie miasta.

Budynek szkoły językowej w Paryżu

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży w wieku 15-21 lat 2- lub 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły Sprachcaffe w Paryżu z dowolnego lotniska w Polsce. Wyjazd możliwy jest w każdą niedzielę w przedziale dat 28.06-15.08.2020 (powroty w sobotę).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach francuskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska Charles de Gaulle Airport (CDG) lub Orly (ORY) w Paryżu (w godz. 9:00-17:00) do miejsca zakwaterowania i z powrotem (po zakończeniu kursu).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 10000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 800 PLN.

Opieka kadry francuskiej (w szkole i na zajęciach pozalekcyjnych) oraz rodzin goszczących podczas pobytu.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

13 lub 20 noclegów (od niedzieli do soboty) w domach specjalnie wyselekcjonowanych francuskich rodzin goszczących:

 pokoje 2- osobowe;
 łazienka dzielona z domownikami;
ok. 20-30 min od szkoły (uczniowie muszą korzystać z transportu publicznego do szkoły i z powrotem – koszt przejazdów nie wliczony w cenę wyjazdu).

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących + pakowane lunche do szkoły.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących na obozie językowym w Paryżu

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Długość obozuCena w PLN
2 tygodnie6190
3 tygodnie9070

Terminy wyjazdów: co tydzień w każdą niedzielę (powroty w sobotę) od 28.06 do 15.08.2020.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).