Obozy językowe w Anglii z angielskimi dziećmi i młodzieżą

W wakacje letnie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat na duże, międzynarodowe obozy (tzw. campy) w Anglii, organizowane przed dwie wiodące na tym rynku edukacyjnym firmy, działające pod markami PGL i Camp Beaumont, których tradycja sięga ponad 50 lat. Co roku oferują one młodym ludziom aktywny wakacyjny wypoczynek w wielu lokalizacjach na Wyspach Brytyjskich, a także w kontynentalnej Europie, np. we Francji i Hiszpanii. W Wielkiej Brytanii w obozach tych biorą udział również uczniowie brytyjscy (zależnie od ośrodka 60-80 proc.), dzięki czemu uczestnicy międzynarodowi mają ciągły kontakt z językiem angielskim, także poza lekcjami – podczas posiłków i w czasie wolnym.

Wyjazdy grupowe do wybranych ośrodków PGL i Camp Beaumont organizujemy samolotem z polskim opiekunem-rezydentem, który towarzyszy naszym uczestnikom podczas przelotu i sprawuje nad nimi opiekę na miejscu. Oto nasze propozycje na letnie wakacje 2024:

Program obozów składa się z zajęć językowych w międzynarodowych grupach rano oraz rekreacyjnych i sportowych na terenie kampusu po południu i wieczorem. Dzięki temu wyjazd na nie jest idealnym połączeniem nauki angielskiego z aktywnym wypoczynkiem. Tym, którzy nie chcą uczęszczać na kurs, a wolą integrować się z młodzieżą brytyjską oraz szlifować swoje umiejętności komunikacyjne, proponujemy wybór jednego z obozów tematycznych. Dodatkowo przewidziane są półdniowe i całodniowe wycieczki do najciekawszych miejsc w Anglii. Wszystko to pod opieką odpowiednio wyszkolonej kadry brytyjskiej i polskiego rezydenta.

Rozlegle, wielohektarowe ośrodki (kampusy), na których odbywają się obozy, dysponują pełną infrastrukturą rekreacyjno-sportową niezbędną do tego rodzaju imprez, włącznie z zakwaterowaniem dla uczestników na miejscu. Sale sportowe i animacyjne oraz różnorodne atrakcje na terenie kampusow dają gwarancję świetnie spędzonego czasu niezależnie od warunków pogodowych.