Obóz językowy Brighton Ardmore

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w AngliiZapraszamy na wakacyjny obóz językowy dla dzieci i młodzieży w Brighton, prawdopodobnie najsłynniejszym angielskim kurorcie, zwanym „Londynem nad morzem”. Obóz organizowany jest przez założoną w 1984 roku sieć szkół języka angielskiego Ardmore, specjalizującą się w organizacji wakacyjnych kursów all inclusive dla dzieci i młodzieży (ponad 30 ośrodków w UK i USA). Co roku bierze w nich udział kilkanaście tysięcy młodych ludzi z blisko 60 krajów z całego świata.

Gwarancję jakości sieci stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Obóz językowy w Brighton odbywa się na kampusie elitarnego Brighton College – założonej w 1845 roku, prywatnej szkoły z internatem dla dzieci i młodzieży (od 3 do 18 lat), która plasuje się w pierwszej dziesiątce rankingu najlepszych szkół średnich w Wielkiej Brytanii. Dużym atutem tego miejsca jest jego położenie w samym centrum miasta, zaledwie ok. 300 m od nadmorskiej promenady i plaży oraz 1,5 km do molo. Do dyspozycji uczniów są nowoczesne sale lekcyjne w zabytkowych budynkach, kryty basen, hala sportowa (siatkówka, koszykówka), korty do tenisa ziemnego, boiska do piłki nożnej, rugby oraz krykieta, sala kinowa, zabytkowa jadalnia, świetlice z TV, bar samoobsługowy. Na terenie kampusu i w większości internatów obozowicze mają bezpłatny dostęp do wi-fi.

Obozy językowe na kampusie Brighton College w Anglii

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 2- tygodniowy wyjazd grupowy typu „all inclusive” z polskim opiekunem na obóz językowy szkoły Ardmore na kampusie Brighton College. Jego program dedykowany jest nastolatkom z całego świata, którzy pragną osobiście doświadczyć smaku życia ucznia prywatnej brytyjskiej szkoły średniej.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w internacie na kampusie Brighton College – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagażu podróżnego (BP) do 1100 PLN.

Opieka polskiego opiekuna w czasie podróży samolotem i pobytu w Brighton (wylot z opiekunem 07.07, powrót z opiekunem 21.07.2024), opieka lokalnych wychowawców w Brighton.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Internat / akademik na kampusie Brighton College w Brighton:

 budynki internatu osobne dla dziewcząt i chłopców;
przestronne, nowocześnie wyposażone pokoje 1, 2 lub 3- osobowe, łazienki na korytarzu (1 łazienka na max. 5 osób);
 pranie raz w tygodniu (w cenie).

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie) w stołówce na terenie kampusu:

 śniadanie 7:30–8:30 (płatki, tosty/rogaliki lub jajko/parówki/bekon + owoce);
ciepły lunch 12:30–13:15; podczas całodniowych wycieczek pakowany lunch (kanapka, napój, owoc, baton/chrupki);
obiadokolacja 18:30–19:15 (zazwyczaj dwa dania główne do wyboru, chleb, bufet sałatkowy, owoce/deser);
 napoje dostępne na stołówce: woda, sok, mleko, herbata, kawa.

Internat na kampusie obozu językowego Brighton College

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN
07.07 - 21.07.2024 (2 tyg.)12490
dodatkowy tydzień5900

* Polski opiekun, który leci z uczestnikami z Warszawy przebywa w szkole w Brighton od 07.07 do 21.07.2024; możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu wyjazdu w obrębie dat 30.06-28.07.2024 (wyloty indywidualne z dowolnego lotniska w Polsce, min. wiek 16 lat, możliwość zorganizowania transferu z lotniska w Londynie przez szkołę za dodatkową opłatą).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).